Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Ako sa Adriana Vitková pripravuje na maratón do Košíc?
Ako sa Adriana Vitková pripravuje na maratón do Košíc?

Ako sa Adriana Vitková pripravuje na maratón do Košíc?

Ako sa Adriana Vitková pripravuje na maratón do Košíc?

Do štartu môjho doteraz najdlhšieho behu ostáva už len pár dní, to znamená, že objem a intenzita tréningov klesá ale za to nervozita, adrenalín ale aj nadšenie stúpa. Rozhodla som sa priblížiť vám moju prípravu spojenú s výrobkami spoločnosti Kompava: 

BCAA sú mojim sparing partnerom pri každom intenzívnom tréningu. 4 kapsule pred tréningom a po tréningu dokonale generujú energiu počas tréningu, nakoľko sú rýchlo vstrebateľné a rovnako pomáhajú ochraňovať svalstvo pred možným poškodením. Od kedy som začala využívať aminokyseliny pociťujem rozdiel pri tréningoch - únava prichádza neskôr ako predtým a tréning sa zvládajú ľahšie.

HypoFit je ďalším mojim „kompaváckym kamarátom“. Používam ho nielen počas tréningov na doplnenie tekutín, ale aj v bežnom živote, hlavne počas letných mesiacov na dodržiavanie pitného režimu.

ArgiNo drink je skvelým „životabudičom“. Používam ho zhruba 45 minút pred štartom, vďaka množstvu aminokyselín zvyšuje výkon a doslova nabudí organizmus na výkon. ArgiNo drink požívam zároveň aj ako formu regenerácie po ťažkých tréningoch, svojím zložením pomáha odbúravať únavu. Ale pozor, neodporúčam ho piť večer, aby ste sa vyspali, nakoľko účinok je citeľný.

Wellness Daily Protein - raňajky pred pretekom, tak ako vždy, je to už taký môj rituál. Obyčajné ovsené vločky s trochou trstinového cukru, sušeného ovocia, orechov, zaliate teplou vodou a samozrejme dávkou Wellness proteinu.

3Energy bar – patrím medzi ľudí, ktorí počas intenzívnejších záťaží rýchlo vyhladnú. Ako skvelé riešenie som objavila tyčinky 3Energy bar od Kompavy. Rýchlo dobijú energiu nielen cukrami, ale aj minerálmi a vitamínmi, zaženú hlad, sú ľahké na žalúdok a ešte aj skvelo chutia. Mojou obľúbenou príchuťou je višňa v tmavej poleve. Tyčinku mám so sebou na každom preteku ako prvú pomoc.