Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Jedinečný 3-zložkový proteín s obsahom 65% bielkovín. Od konkurencie sa odlišuje svojim špeciálnym zložením. Má tzv. Long-Term-Fuel účinok, čo znamená, že bielkoviny a tuky, ktoré sa do krvi vylučujú pomaly, napomáhajú dlhodobej regenerácii organizmu.

Wellness Daily Protein 65%
Balenie:
Príchuť:
Cena:
22.90 €

Základný popis produktu

Wellness Daily Protein je navrhnutý tak, aby telu dopĺňal všetky potrebné látky s dôrazom na maximálnu efektívnosť a využiteľnosť v organizme. Pomáha dosiahnuť stanovené ciele vyformovanej postavy a zdravého životného štýlu.  Obsahuje 3 druhy bielkovín, MCT tuky, vlákninu, L-glutamín, BCAA 2:1:1, enzýmy a vitamíny C, E, chróm a zinok. Zabezpečuje dostatočný a dlhodobý prísun všetkých potrebných látok pre správne fungovanie zaťaženého organizmu. Vďaka svojmu zloženiu a vitamínom C a E, minerálu zinku podporuje normálnu funkciu imunitného systému. Svojím zložením nemá na trhu konkurenciu a kombináciou látok je úplne jedinečný v úprave a nastavení správneho fungovania organizmu.

Čo sú bielkoviny?

Sú jedným z troch základných typov živín, ktoré tvoria stravu a sú nevyhnutné pre správne fungovanie organizmu. Sú zložené z rôznych aminokyselín, ktoré sa viažu do reťazcov a tvoria štruktúry zvané bielkoviny. Tieto bielkoviny majú kľúčové úlohy v tele, vrátane podpory rastu, regenerácie tkanív, tvorby enzýmov, hormónov a ďalších biochemických procesov.

Význam bielkovín

Po športovom výkone je vyvážená strava veľmi dôležitá,  pretože zohráva kľúčovú rolu pri regenerácii svalstva. Aby sa telo dostalo späť do správnej rovnováhy je potrebné mu zabezpečiť dostatočný príjem kvalitných živín. Bielkoviny sú jedným z kľúčových živín, ktoré by ste mali po fyzickej aktivite prijať.

Úloha bielkovín:

 • Regenerácia svalov: Po tréningu sú svaly často unavené a môžu sa vyskytnúť drobné poškodenia svalových vlákien. Bielkoviny sú stavebným blokom svalových tkanív a pomáhajú pri oprave a raste svalov.
 • Syntéza enzýmov a hormónov: Bielkoviny sú potrebné na tvorbu rôznych enzýmov a hormónov, ktoré riadia metabolické procesy v tele.
 • Obnovenie energie: Po intenzívnom tréningu môže byť telo vyčerpané zo zásob energie. Bielkoviny môžu byť použité na obnovu energetických rezerv v organizme.
 • Zvýšenie pocitu sýtosti: Konzumácia bielkovín môže pomôcť udržať pocit sýtosti a zabrániť neskoršiemu prejedaniu sa.

Wellness Daily Protein obsahuje

Srvátkový proteínový koncentrát (WPC – 80-85 % bielkovín)

Srvátkový koncentrát patrí medzi najpopulárnejšie druhy bielkovín vo svete fitness a bodybuildingu. Medzi jeho benefity môžeme zaradiť:

 • Rýchla absorpcia: Srvátkový koncentrát patrí medzi rýchlo vstrebávajúce proteíny. Jeho aminokyseliny sa rýchlo uvoľňujú do krvného obehu po konzumácii, čo ho robí ideálnym pre obdobie po tréningu, keď je telo náchylné na vstrebávanie živín.
 • Vysoký obsah BCAA: Srvátkový koncentrát je bohatý na vetvené aminokyseliny (BCAA), konkrétne leucín, isoleucín a valín. Tieto BCAA majú kľúčový vplyv na stimuláciu proteínovej syntézy a svalový rast.
 • Biologická hodnota: Srvátkový koncentrát má vysokú biologickú hodnotu, čo znamená, že obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny v optimálnom pomere pre organizmus. To ho robí efektívnym na podporu regenerácie a rastu svalov.
 • Regenerácia a obnova: Srvátkový proteín urýchľuje regeneráciu svalov a tkanív po fyzickej aktivite. Aminokyseliny z proteínu prispievajú k opravám tkanív a znižovaniu svalových poškodení spôsobených tréningom.
 • Podpora chudnutia: Vysoký obsah bielkovín v srvátkovom proteíne môže prispieť k pocitu sýtosti a pomôcť pri kontrole hmotnosti. Proteín môže tiež pomôcť udržať svalovú hmotu počas redukčných diét.
 • Ochrana svalov počas katabolizmu: Počas obdobia pôstu, diéty alebo intenzívneho tréningu sa organizmus môže ocitnúť v katabolickom stave, pri ktorom sa rozkladá svalové tkanivo. Pravidelná konzumácia srvátkového proteínu môže pomôcť minimalizovať tento efekt a udržať svaly.
 • Zvýšený príjem bielkovín: Srvátkový proteín môže byť užitočný pre tých, ktorí potrebujú zvýšiť celkový príjem bielkovín, najmä ak z dôvodu životného štýlu alebo diéty nedostávajú dostatok bielkovín z potravy.

Mliečny proteínový koncentrát (MPC – 80-85 % bielkovín)

Poskytuje vysoký podiel bielkovín a esenciálnych aminokyselín, ktoré sú dôležité pre svalový rast a obnovu tkanív po tréningu. Má viacero benefitov:

 • Vysoký obsah bielkovín: Obsahuje vysoký podiel bielkovín, ktoré sú esenciálnymi živinami pre rast a obnovu svalov. Bielkoviny z MPC obsahujú esenciálne aminokyseliny, ktoré sú kľúčové pre syntézu svalových bielkovín.
 • Rýchla absorpcia: Obsahuje bielkoviny, ktoré sú rýchlo stráviteľné avstrebateľné. Rýchla absorpcia je vhodná najmä po tréningu, kedy je potrebné doplniť bielkoviny kvôli svalovej obnove.
 • Podpora rastu svalov: Je vhodný pri budovaní a udržiavaní svalovej hmoty.
 • Nízka hladina tuku a sacharidov: Má nízky obsah tuku a sacharidov, čo ho robí vhodným zdrojom bielkovín pre tých, ktorí si sledujú príjem kalórií.
 • Zlepšuje regeneráciu: MPC môže pomôcť zrýchliť regeneráciu svalov po intenzívnom tréningu tým, že poskytuje telu potrebné živiny na opravu svalových tkanív.

Vaječný bielok (albumínový izolát – 80-85 % bielkovín)

Vaječný bielok je vynikajúcim zdrojom bielkovín, ktoré sú dôležité pre rast a opravu svalov. Vaječný bielok je nízkokalorický, obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, má vysoký obsah vápnika, vysokú nutričnú hodnotu a vysoký obsah BCAA (20,3 g na 100 g).

MCT tuky

MCT tuky sa nachádzajú v rôznych potravinách, najmä v kokosovom oleji a palmovom oleji. Výhodou je ich ľahká stráviteľnosť, neukladajú sa do tukových zásob, ale používajú sa ako rýchly zdroj energie pre metabolizmus svalov. MCT tuky sa často používajú ako zdroj rýchlej energie pre športovcov. Pri ich spaľovaní nevzniká kyselina mliečna, čím je sval chránený pred prekyslením a svalovou únavou. Eliminuje hlad, chronickú únavu a podráždenie spôsobené nedostatkom cukrov. Tým, že MCT tuky zvyšujú hladinu inzulínu, zatiaľ čo hladina cukru v krvi (glukóza) sa nezvyšuje, sa organizmus nevystavuje hypoglykemickým šokom, ktoré môžu nastať počas dlhotrvajúceho najmä vytrvalostného tréningu.

Inulín

Inulín je polysacharid jemnej sladkej chuti, ktorý sa v črevách chová ako rozpustná vláknina, ktorá má funkčný význam vo výžive človeka.  Vláknina inulín sa nevstrebáva, preto jej kalorická hodnota je nízka a teda nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Inulín je známy aj svojimi probiotickými vlastnosťami, čo znamená, že môže podporiť rast prospešných baktérií v črevách.

L-glutamín

Je hlavným zdrojom dusíka pre obnovu a rast svalov. Glutamín má schopnosť podporovať regeneráciu tkanív, vrátane svalov, pretože je potrebný na obnovu a opravu buniek a tkanív po náročnom cvičení. Intenzívna fyzická aktivita môže dočasne oslabiť imunitný systém. Glutamín je známy svojím pozitívnym vplyvom na posilnenie imunitného systému, čo je dôležité pre udržanie konzistentného tréningového programu a rast svalov.

Glutamín je dôležitým zdrojom energie aj pre bunky sliznice tráviaceho traktu, najmä pre tie, ktoré sa pre obnovu rýchlo delia a majú vysokú metabolickú aktivitu. Týmto spôsobom glutamín prispieva k udržiavaniu integrity sliznice a jej lepšej regenerácii.

BCAA 2:1:1

BCAA je skupina troch esenciálnych aminokyselín: valín, leucín a isoleucín. Tieto aminokyseliny majú dôležité úlohy v organizme, najmä v svalovom tkanive:

 • Podpora svalovej regenerácie: BCAA pomáhajú k rýchlejšej regenerácii svalových tkanív po tréningu.
 • Ochrana svalovej hmoty: Počas tréningu na vytrvalosť alebo svalovej aktivity dochádza ku katabolizmu svalov, teda k rozkladu svalov na energiu. Práve BCAA chránia svaly pred rozkladom a tým aj ich pretrénovaniu (svalovej horúčke) a poškodeniu.

Komplex tráviacich enzýmov

Tráviace enzýmy sú biologicky aktívne molekuly, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pri procese trávenia potravy.

 • Redukcia tráviacich ťažkostí:. Tráviace enzýmu zabraňujú vzniku tráviacich ťažkostí, ako je napríklad pocitu ťažkosti po jedle, plynatosť alebo kŕče.
 • Lepšie vstrebávanie živín: Tráviace enzýmy môžu prispievajú k lepšiemu vstrebávaniu živín, vrátane bielkovín, vitamínov a minerálov. Tým sa zabezpečí, že telo efektívnejšie využívalo prichádzajúce živiny na podporu rôznych telesných funkcií.

Vitamín C a vitamín E

Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu, správnej funkcií kostí a chrupaviek, ďasien, pokožky a zubov. Vitamín E je prírodný antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Chróm

Zvyšuje účinnosť hormónu inzulín, je potrebný pre tvorbu rastového hormónu, pohlavných hormónov, podporuje využitie tukov prednostne na tvorbu energie, podporuje nárast svalov, znižuje chuť na sladké, reguluje všetky deje v organizme a optimalizuje jeho funkcie.

Zinok

Je veľmi dôležitý pre tvorbu spojivových tkanív, napr. kolagénu, pre vývoj pohlavných orgánov, podporuje tvorbu hormónov akým je inzulín či testosterón a podporuje normálnu funkciu imunitného systému.

Pre koho je produkt určený

Wellness Daily Protein je vhodný pre všetkých profesionálnych i hobby športovcov. Svojim zložením zabezpečí prísun kvalitných bielkovín, energie a živín, ktoré sú dôležité pre správnu obnovu organizmu po športovom výkone. Na svoje si pri ňom prídu:

Na svoje si pri ňom prídu:

 • Vytrvalostní športovci: Wellness Daily Protein je ideálny pre tých, ktorí sa venujú vytrvalostnému športu apotrebujú efektívne zregenerovať organizmus.
 • Osoby s cieľom rastu svalov: Pre tých, ktorí majú za cieľ zvýšiť svalovú hmotu, je Wellness Daily Protein správnou voľbou. Kombinácia rôznych typov bielkovín zabezpečuje kontinuálnu dostupnosť aminokyselín pre proteínovú syntézu.
 • Osoby s rýchlym metabolizmom: Zvýšený metabolizmus znamená, že ich telo spaľuje kalórie rýchlejšie a môže mať vyššie energetické potreby. Vo väčšine prípadov majú takéto osoby aj vyššie potreby na bielkoviny na podporu svalového rastu, regenerácie a celkovej výživy.
 • Osoby s náročným životným štýlom: Pre tých, ktorí majú zaneprázdnený životný štýl a nie vždy majú prístup k vyváženej strave, môže byť Wellness Daily Protein pohodlným spôsobom, ako zabezpečiť dostatočný príjem bielkovín.
 • Obmedzenia: Vhodný pre diabetikov, celiatikov, ľudí alergických na sóju a pre deti od 14 rokov.

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie výživového doplnku je formulované tak, aby zohľadňovalo individuálne potreby a charakteristiky každého organizmu. U nás sa nezameriavame iba na jedno univerzálne dávkovanie, pretože vieme, že každý z nás je jedinečný.

Pre dospelých

 • 3 – 5 dávok denne (1 dávka = 2 odmerky = 35g)
 • vhodné užívať medzi jedlami, 1 hodinu pred a1 hodinu po tréningu, alebo pred spaním
 • maximálne odporúčané množstvo pre rozvoj svalovej hmoty sú 2g proteínu na 1 kg telesnej hmotnosti

Pre deti od 14 rokov

 • 1 – 2 dávky denne (1 dávka = 2 odmerky = 35g)

Nezabudnite, že každý organizmus je individuálny, a preto sa  v prípade obáv alebo otázok odporúča konzultovať s odborníkom na výživu. Vždy dbajte na dodržiavanie pokynov uvedených na obale výživového doplnku. Naším cieľom je podporovať vaše zdravie a pohodu, a preto sme tu, aby sme vám pomohli nájsť najlepší spôsob, ako využiť výhody našich produktov.

Príprava

Aby ste dosiahli maximálnu účinnosť postupujte podľa týchto krokov:

Príprava: Začnite tým, že si pripravíte šejker a balenie proteínu. Nájdete v ňom starostlivo vyvážený mix účinných zložiek, ktoré sú pripravené na poskytnutie potrebných živín vášmu organizmu.

Rozpustenie: Do šejkru nalejte 2,5 dl čistej vody a nasypte doň pomocou odmerky dennú dávku proteínu. Voda môže byť studená alebo izbovej teploty, podľa vašich preferencií, avšak studená voda môže spôsobiť horšiu rozpustnosť. Všetko spolu zašejkujte. Vodu môžete nahradiť rastlinným či nízkotučným mliekom, avšak pre lepšiu využiteľnosť živín odporúčame proteíny zarábať vždy s vodou.

Konzumácia: Po vyšejkovaní proteínu počkajte s konzumáciou aspoň 5 minút. Za tento čas sa dokonale spoja všetky jeho zložky a dosiahnete tak maximálneho účinku a chuti.  Nápoj si vychutnajte pomaly, postupne ho vypite. Doprajete tak svojmu telu čas na absorpciu cenných látok. Tento proces môže trvať len niekoľko minút, a tak si vychutnávajte každý hlt.

Wellness Daily Protein odporúčame konzumovať pred spánkom, tréningom, hodinu po tréningu, alebo medzi jedlami. Pri konzumácii sa raďte odporúčaným dávkovaním podľa toho, aké máte preferencie.

Nezabudnite, že pravidelnosť je kľúčom k úspechu. Dodržiavajte odporúčané dávkovanie a užívajte nápoj pravidelne, aby ste dosiahli maximálne výsledky a prospech pre vaše telo.

Skvelá ingrediencia pre kuchynské experimenty

Zeleninové placky plné bielkovín

Pridajte 35 gramov Wellness Daily Protein (s príchuťou natural) ku 360 g cukety so šupkou, 200 g mrkvi, 190 g batátov, 10 g cesnaku, 100 g červenej šošovice a 120 g jemných ovsených vločiek, pridajte 2 PL ľanových semienok, 6 PL čistej vody, 2-3 čajové lyžičky soli, 2 čajové lyžičky údenej mletej červenej papriky, posypte 2 ČL bazalky a 2 ČL majoránky a vznikne vám hmota na výrobu lahodných zeleninových placiek s vysokým obsahom bielkovín. Ideálne ako rýchly snack, na cesty, na tréningy. Vyskúšajte tento skvelý recept s použitím Wellness Daily Proteínového prášku a vychutnajte si ho po chuti i po vôni. Dobrú chuť.

Tu si môžete prečítať celý recept aj s postupom.

Nutričné hodnoty a zloženie

Jedna dávka: 35 g

100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Energetická hodnota 1840 kJ/437 kcal644 kJ/152,95 kcal7,6 %
Tuky 13,59 g4,76 g6,8 %
z toho nasýtené mastné kyseliny12,75 g4,46 g22,3 %
Sacharidy 12,71 g4,45 g1,6 %
z toho cukry4,74 g1,42 g1,58 %
Bielkoviny65,96 g23,09 g46,2 %
Soľ1,07 g0,37 g6,16 %
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Základ: srvátkový proteínový koncentrát, sušený vaječný bielok, mliečny proteínový koncentrát, MCT tuky (nosič: mliečny proteín), vláknina (inulín), L-glutamín, zmes aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), zahusťovadlo: guarová guma, zmes enzýmov (papaín, amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza, bromelaín), vitamín C (kys.L-askorbová), vit.E (D-α- tokoferylacetát), mliečnan zinočnatý, sladidlo: glykozidy steviolu, sukralóza, pikolinát chromitý. Kakaový prášok (22%-ný), čokoládová a prírodná smotanová aróma.

UPOZORNENIE

Výrobok nie je vhodný pre osoby do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/4454/2012/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Vitamín C  85,7 mg  30 mg37,5 %
Vitamín E11,4 mg4 mg33,3 %
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Zinok13,7 mg4,8 mg48 %
Chróm20,57 µg7,2 µg18 %
Enzýmy70 mg24,5 mg-
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
100g1 dávka (35 g)
Alanín2,96 g1036 mg
Arginín1,98 g690 mg
Asparagín5,46 g1911 mg
Cysteín1,18 g413 mg
Glutamín12,75 g4463 mg
Glycín1,45 g507,5 mg
Histidín1,51 g528,5 mg
Izoleucín*4,26 g1491 mg
Leucín*7,02 g2457 mg
Lyzín*4,39 g1536 mg
Metionín*1,42 g497 mg
Fenylalanín*2,47 g864,5 mg
Prolín3,52 g1232 mg
Serín3,21 g1123,5 mg
Treonín*3,35 g1172,5 mg
Tryptofán*1,24 g434 mg
Tyrozín2,09 g731,5 mg
Valín*4,38 g1533 mg
EAK*28,53 g9985 mg
z toho BCAA15,66 g5481 mg
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
 *EAK - esenciálne aminokyseliny
100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Energetická hodnota 1840 kJ/437 kcal644 kJ/152,95 kcal7,6 %
Tuky 13,59 g4,76 g6,8 %
z toho nasýtené mastné kyseliny12,75 g4,46 g22,3 %
Sacharidy 12,71 g4,45 g1,6 %
z toho cukry4,74 g1,42 g1,58 %
Bielkoviny65,96 g23,09 g46,2 %
Soľ1,07 g0,37 g6,16 %
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Základ: srvátkový proteínový koncentrát, sušený vaječný bielok, mliečny proteínový koncentrát, MCT tuky (nosič: mliečny proteín), vláknina (inulín), L-glutamín, zmes aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), zahusťovadlo: guarová guma, zmes enzýmov (papaín, amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza, bromelaín), vitamín C (kys.L-askorbová), vit.E (D-α- tokoferylacetát), mliečnan zinočnatý, sladidlo: glykozidy steviolu, sukralóza, pikolinát chromitý. Prírodná smotanová a vanilková aróma s vanilkovými strukmi prírodný extrakt z požltu farbiarskeho (Carthamus tinctorius).

UPOZORNENIE

Výrobok nie je vhodný pre osoby do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/4454/2012/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Vitamín C  85,7 mg  30 mg37,5 %
Vitamín E11,4 mg4 mg33,3 %
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Zinok13,7 mg4,8 mg48 %
Chróm20,57 µg7,2 µg18 %
Enzýmy70 mg24,5 mg-
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
100g1 dávka (35 g)
Alanín2,96 g1036 mg
Arginín1,98 g690 mg
Asparagín5,46 g1911 mg
Cysteín1,18 g413 mg
Glutamín12,75 g4463 mg
Glycín1,45 g507,5 mg
Histidín1,51 g528,5 mg
Izoleucín*4,26 g1491 mg
Leucín*7,02 g2457 mg
Lyzín*4,39 g1536 mg
Metionín*1,42 g497 mg
Fenylalanín*2,47 g864,5 mg
Prolín3,52 g1232 mg
Serín3,21 g1123,5 mg
Treonín*3,35 g1172,5 mg
Tryptofán*1,24 g434 mg
Tyrozín2,09 g731,5 mg
Valín*4,38 g1533 mg
EAK*28,53 g9985 mg
z toho BCAA15,66 g5481 mg
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
 *EAK - esenciálne aminokyseliny
100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Energetická hodnota 1840 kJ/437 kcal644 kJ/152,95 kcal7,6 %
Tuky 13,59 g4,76 g6,8 %
z toho nasýtené mastné kyseliny12,75 g4,46 g22,3 %
Sacharidy 12,71 g4,45 g1,6 %
z toho cukry4,74 g1,42 g1,58 %
Bielkoviny65,96 g23,09 g46,2 %
Soľ1,07 g0,37 g6,16 %
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Základ: srvátkový proteínový koncentrát, sušený vaječný bielok, mliečny proteínový koncentrát, MCT tuky (nosič: mliečny proteín), vláknina (inulín), L-glutamín, zmes aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), zahusťovadlo: guarová guma, zmes enzýmov (papaín, amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza, bromelaín), vitamín C (kys.L-askorbová), vit.E (D-α- tokoferylacetát), mliečnan zinočnatý, sladidlo: glykozidy steviolu, sukralóza, pikolinát chromitý. Kokosová, čokoládová, prírodná smotanová aróma.

UPOZORNENIE

Výrobok nie je vhodný pre osoby do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/4454/2012/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Vitamín C  85,7 mg  30 mg37,5 %
Vitamín E11,4 mg4 mg33,3 %
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Zinok13,7 mg4,8 mg48 %
Chróm20,57 µg7,2 µg18 %
Enzýmy70 mg24,5 mg-
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
100g1 dávka (35 g)
Alanín2,96 g1036 mg
Arginín1,98 g690 mg
Asparagín5,46 g1911 mg
Cysteín1,18 g413 mg
Glutamín12,75 g4463 mg
Glycín1,45 g507,5 mg
Histidín1,51 g528,5 mg
Izoleucín*4,26 g1491 mg
Leucín*7,02 g2457 mg
Lyzín*4,39 g1536 mg
Metionín*1,42 g497 mg
Fenylalanín*2,47 g864,5 mg
Prolín3,52 g1232 mg
Serín3,21 g1123,5 mg
Treonín*3,35 g1172,5 mg
Tryptofán*1,24 g434 mg
Tyrozín2,09 g731,5 mg
Valín*4,38 g1533 mg
EAK*28,53 g9985 mg
z toho BCAA15,66 g5481 mg
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
 *EAK - esenciálne aminokyseliny
100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Energetická hodnota 1840 kJ/437 kcal644 kJ/152,95 kcal7,6 %
Tuky 13,59 g4,76 g6,8 %
z toho nasýtené mastné kyseliny12,75 g4,46 g22,3 %
Sacharidy 12,71 g4,45 g1,6 %
z toho cukry4,74 g1,42 g1,58 %
Bielkoviny65,96 g23,09 g46,2 %
Soľ1,07 g0,37 g6,16 %
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Základ: srvátkový proteínový koncentrát, sušený vaječný bielok, mliečny proteínový koncentrát, MCT tuky (nosič: mliečny proteín), vláknina (inulín), L-glutamín, zmes aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), zahusťovadlo: guarová guma, zmes enzýmov (papaín, amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza, bromelaín), vitamín C (kys.L-askorbová), vit.E (D-α- tokoferylacetát), mliečnan zinočnatý, sladidlo: glykozidy steviolu, pikolinát chromitý. Prírodná smotanová aróma.

UPOZORNENIE

Výrobok nie je vhodný pre osoby do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/4454/2012/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Vitamín C  85,7 mg  30 mg37,5 %
Vitamín E11,4 mg4 mg33,3 %
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Zinok13,7 mg4,8 mg48 %
Chróm20,57 µg7,2 µg18 %
Enzýmy70 mg24,5 mg-
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
100g1 dávka (35 g)
Alanín2,96 g1036 mg
Arginín1,98 g690 mg
Asparagín5,46 g1911 mg
Cysteín1,18 g413 mg
Glutamín12,75 g4463 mg
Glycín1,45 g507,5 mg
Histidín1,51 g528,5 mg
Izoleucín*4,26 g1491 mg
Leucín*7,02 g2457 mg
Lyzín*4,39 g1536 mg
Metionín*1,42 g497 mg
Fenylalanín*2,47 g864,5 mg
Prolín3,52 g1232 mg
Serín3,21 g1123,5 mg
Treonín*3,35 g1172,5 mg
Tryptofán*1,24 g434 mg
Tyrozín2,09 g731,5 mg
Valín*4,38 g1533 mg
EAK*28,53 g9985 mg
z toho BCAA15,66 g5481 mg
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
 *EAK - esenciálne aminokyseliny
100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Energetická hodnota 1840 kJ/437 kcal644 kJ/152,95 kcal7,6 %
Tuky 13,59 g4,76 g6,8 %
z toho nasýtené mastné kyseliny12,75 g4,46 g22,3 %
Sacharidy 12,71 g4,45 g1,6 %
z toho cukry4,74 g1,42 g1,58 %
Bielkoviny65,96 g23,09 g46,2 %
Soľ1,07 g0,37 g6,16 %
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Základ: srvátkový proteínový koncentrát, sušený vaječný bielok, mliečny proteínový koncentrát, MCT tuky (nosič: mliečny proteín), vláknina (inulín), L-glutamín, zmes aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), zahusťovadlo: guarová guma, zmes enzýmov (papaín, amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza, bromelaín), vitamín C (kys.L-askorbová), vit.E (D-α- tokoferylacetát), mliečnan zinočnatý, sladidlo: glykozidy steviolu, sukralóza, pikolinát chromitý. Jahodový prášok, arómy: jahodová a malinová.

UPOZORNENIE

Výrobok nie je vhodný pre osoby do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/4454/2012/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Vitamín C  85,7 mg  30 mg37,5 %
Vitamín E11,4 mg4 mg33,3 %
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Zinok13,7 mg4,8 mg48 %
Chróm20,57 µg7,2 µg18 %
Enzýmy70 mg24,5 mg-
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
100g1 dávka (35 g)
Alanín2,96 g1036 mg
Arginín1,98 g690 mg
Asparagín5,46 g1911 mg
Cysteín1,18 g413 mg
Glutamín12,75 g4463 mg
Glycín1,45 g507,5 mg
Histidín1,51 g528,5 mg
Izoleucín*4,26 g1491 mg
Leucín*7,02 g2457 mg
Lyzín*4,39 g1536 mg
Metionín*1,42 g497 mg
Fenylalanín*2,47 g864,5 mg
Prolín3,52 g1232 mg
Serín3,21 g1123,5 mg
Treonín*3,35 g1172,5 mg
Tryptofán*1,24 g434 mg
Tyrozín2,09 g731,5 mg
Valín*4,38 g1533 mg
EAK*28,53 g9985 mg
z toho BCAA15,66 g5481 mg
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
 *EAK - esenciálne aminokyseliny
100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Energetická hodnota 1840 kJ/437 kcal644 kJ/152,95 kcal7,6 %
Tuky 13,59 g4,76 g6,8 %
z toho nasýtené mastné kyseliny12,75 g4,46 g22,3 %
Sacharidy 12,71 g4,45 g1,6 %
z toho cukry4,74 g1,42 g1,58 %
Bielkoviny65,96 g23,09 g46,2 %
Soľ1,07 g0,37 g6,16 %
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Základ: srvátkový proteínový koncentrát, sušený vaječný bielok, mliečny proteínový koncentrát, MCT tuky (nosič: mliečny proteín), vláknina (inulín), L-glutamín, zmes aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), zahusťovadlo: guarová guma, zmes enzýmov (papaín, amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza, bromelaín), vitamín C (kys.L-askorbová), vit.E (D-α- tokoferylacetát), mliečnan zinočnatý, sladidlo: glykozidy steviolu, sukralóza, pikolinát chromitý. Prírodná karamelová aróma + karamelové farbivo + soľ.

UPOZORNENIE

Výrobok nie je vhodný pre osoby do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/4454/2012/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Vitamín C  85,7 mg  30 mg37,5 %
Vitamín E11,4 mg4 mg33,3 %
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
100g1 dávka (35 g)% RVH*1 dávka
Zinok13,7 mg4,8 mg48 %
Chróm20,57 µg7,2 µg18 %
Enzýmy70 mg24,5 mg-
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
100g1 dávka (35 g)
Alanín2,96 g1036 mg
Arginín1,98 g690 mg
Asparagín5,46 g1911 mg
Cysteín1,18 g413 mg
Glutamín12,75 g4463 mg
Glycín1,45 g507,5 mg
Histidín1,51 g528,5 mg
Izoleucín*4,26 g1491 mg
Leucín*7,02 g2457 mg
Lyzín*4,39 g1536 mg
Metionín*1,42 g497 mg
Fenylalanín*2,47 g864,5 mg
Prolín3,52 g1232 mg
Serín3,21 g1123,5 mg
Treonín*3,35 g1172,5 mg
Tryptofán*1,24 g434 mg
Tyrozín2,09 g731,5 mg
Valín*4,38 g1533 mg
EAK*28,53 g9985 mg
z toho BCAA15,66 g5481 mg
*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
 *EAK - esenciálne aminokyseliny
 • Kalórie

  152,95 kcal
 • Tuky

  4,76 g
 • Sacharidy

  4,45 g
 • Bielkoviny

  23,09 g
 • Kalórie

  152,95 kcal
 • Tuky

  4,76 g
 • Sacharidy

  4,45 g
 • Bielkoviny

  23,09 g
 • Kalórie

  152,95 kcal
 • Tuky

  4,76 g
 • Sacharidy

  4,45 g
 • Bielkoviny

  23,09 g
 • Kalórie

  152,95 kcal
 • Tuky

  4,76 g
 • Sacharidy

  4,45 g
 • Bielkoviny

  23,09 g
 • Kalórie

  152,95 kcal
 • Tuky

  4,76 g
 • Sacharidy

  4,45 g
 • Bielkoviny

  23,09 g
 • Kalórie

  152,95 kcal
 • Tuky

  4,76 g
 • Sacharidy

  4,45 g
 • Bielkoviny

  23,09 g
Wellness Daily Protein 65%

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  148 x
 • 4 hviezdičky
  29 x
 • 3 hviezdičky
  8 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  2 x

Často kladené otázky

Najmä svojím zložením. Oproti bežným produktom obsahuje MCT tuky pre dlhodobý zdroj energie. Pridaný glutamín a BCAA pre maximálnu regeneráciu, enzýmy pre lepšie trávenie, vlákninu, vitamíny a minerály podporujúce imunitu a využitie živín.

66 g bielkovín na 100 g produktu. V jednej dávke je to 23 g bielkovín.

Áno, obsahuje vysoké množstvo MCT tukov, ktoré nezvyšujú hladinu cukru v krvi, takže zabezpečí dlhodobý pomalý prísun energie. Telo ju postupne využíva a neukladá. Nespôsobuje pocity hladu, naopak zasýti na dlhší čas.

Proteín obsahuje vysoké množstvo enzýmov, ktoré pomáhajú tráveniu bielkovín, takže je veľmi nepravdepodobné, že by Vás z neho nafukovalo.

Aminokyseliny sa do krvi uvoľňujú pomaly, nie nárazovo, čo zabezpečí dlhodobú regeneráciu organizmu.