Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Ako sa uržať vo forme! Kajakárska sezóna 2015 v podaní Toma Andrassyho
Ako sa uržať vo forme! Kajakárska sezóna 2015 v podaní Toma Andrassyho

Ako sa uržať vo forme! Kajakárska sezóna 2015 v podaní Toma Andrassyho

Ako sa uržať vo forme! Kajakárska sezóna 2015 v podaní Toma Andrassyho

Začiatkom leta prichádza aj kajakárska sezóna ktorá zo sebou nesie rôzne akcie, splavy,  ale aj preteky. Tento rok väčšina pretekov pripadla až ku koncu sezóny (september-október) a preto je tým zložitejšie udržať sa vo forme po takú dlhú dobu.

Občas preto mávam problém pripraviť sa na tréning tak ako by som potreboval (zahriatie organizmu)  a preto som si zvykol používať takzvanú štartovaciu kombináciu ARGINO Drink + Thermofit + BCAA  prípadne niekedy Tribulus terrestris. Či už jedno alebo druhé tieto látky ma na tréning dokážu nakopnúť aj vo chvíľach mojej najväčšej lenivosti a kvalita môjho tréningu je tým pádom omnoho vyššia.

Či už na vode alebo mimo nej, tréningy sú počas leta náročnejšie hlavne kvôli teplu a dehydratácii, ktorá je s tým spojená. Preto je o to nutnejšie správne doplňovať tekutiny. Mne pri tom najviac pomáha HYPOFIT, ktorý pijem hlavne počas tréningov a zabezpečujem si tým nielen správny príjem tekutín, ale aj minerálov a vitamínov.

Momentálne sa nachádzam v Slovinsku, kde mám pre svoju prípravu jedny z najlepších podmienok hlavne vďaka rieke Soča a jej divokým úsekom. Keďže, ale okrem trénovania sprevádzam ľudí na raftingu a kaňoningu, je pre mňa niekedy tréning dosť vysiľujúci a tým pádom je o to nutnejšie venovať pozornosť regenerácii. Aj na toto som našiel v KOMPAVE tú správnu odpoveď. Proteín Zen WHEY a BCAA mi po tréningu pomáhajú správne regenerovať moje telo  a ja sa o to viac môžem sústrediť na ďalšie tréningy, ktoré si v tomto nádhernom prostredí nesmierne užívam.

Za tie roky čo ma KOMPAVA sprevádza pri mojich tréningoch som sa naučil že v jej sortimente vždy nájdem odpoveď na moje potreby a či už sa nachádzam doma alebo v údolí rieky SOČA môj tréning je s jej prípravkami omnoho kvalitnejší.

TOMO Andrassy