Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Ako schudnúť z bokov, stehien a z brucha? Stravou a cvičením!
Ako schudnúť z bokov, stehien a z brucha? Stravou a cvičením!

Ako schudnúť z bokov, stehien a z brucha? Stravou a cvičením!

Ako schudnúť z bokov, stehien a z brucha? Stravou a cvičením!

Každý z nás máme skúsenosti s tým, že akokoľvek sa snažíme nejesť alebo obmedziť jedenie, aj tak nie a nie schudnúť podľa našich predstáv.

Obsah

Aby sme si nenarušili metabolizmus nesprávnym nejedením, je potrebné si uvedomiť čo náš organizmus potrebuje a čo nie. V prípade, že sa nám nedarí schudnúť z problematických partií obmedzením prísunu potravín, potrebujeme biolátky, ktoré rozprúdia v našom tele prirodzené spaľovanie tukov a zrýchlia metabolizmus. K takýmto látkam patrí aj prírodný spaľovač tukov Karnitín. Navyše je dobré naučiť sa počúvať a vnímať signály, ktoré nám naše telo dáva. To je prvý úspešný krok.

Nepravidelné stravovanie pozostávajúce z 1-3 jedál vám nezabezpečí štíhlu postavu. Vhodnejšie je jesť častejšie, napr. 5 x denne. Ak však prejdete na päť jedál denne, musíte si strážiť kalórie. V troch jedlách dodáte svojmu telu určité množstvo kalórií, preto ak prejdete na päť jedál, úmerne zmenšite porcie a tým aj prísun kalórií z jedného jedla.

ako sa stravovať

Hladovanie vám nepomôže

Zbavte sa stavov hladovania a následného prejedania sa. Hlad totiž nie je jediným negatívom nepravidelného jedenia. Do hry vstupuje takisto hormón inzulín. Vedci zistili, že nárazový príjem väčšieho množstva potravy v priebehu 24 hodín zvyšuje hladinu cukru, čo spôsobuje ukladanie tuku v tele. A to je posledné, čo chcete! Ideálne je teda rozdeliť dennú dávku na 5 až 6 menších dávok. 

Ako podporiť chudnutie z brucha a bokov na maximum

Každé chudnutie by malo byť založené na pohybovej aktivite, nepochybne do každého diétneho plánu treba zaradiť doplnky výživy na chudnutie, ktoré napomáhajú spaľovaniu tukov, urýchľujú regeneráciu a zbavujú pocitu hladu.

Ak sa občas neviete vzdať výdatnejšieho jedla s vyšším obsahom tuku - napríklad neodoláte zákuskom na svadbe alebo dobrotám na grilovačke -  viazač tukov z potravy Fit Chitosferín vám pomôže vychytať tuky z prijatej potravy a prirodzenou cestou ich vylúčiť z tela von, bez toho aby sa vstrebali alebo uložili na bruchu, bokoch či stehnách.

Začnite svoju zmenu svižnou chôdzou - stačí dvadsať minút dvakrát denne, cestou z práce a do práce a po pár týždňoch uvidíte zlepšenie v hybnosti svalov a aj sa menej zadýchate

Termogenéza – prečo je pri chudnutí dôležitá

Termogenéza, čiže generovanie energie v ľudskom tele vyvolané fyziologickými procesmi. Maximalizovať ju dokáže termogénny spaľovač tukov ThermoFit, ktorý vám pomôže spáliť viac kalórií a výsledkom je rýchlejšia strata nadbytočných kíl. Práve v dobe hladu rýchlosť metabolizmu postupne klesá a telo sa snaží zachovať zásoby energie na „horšie časy“. Aj osoby s takouto narušenou termogenézou pozitívne reagujú na príjem termogénnych látok. Spaľovač ThermoFit nielenže napomáha spaľovaniu tukov (štiepi tukové bunky), obsahuje aj látky pre zvýšenie výkonnosti a predĺženie vytrvalosti.

žena ktorá cvičí s lanami

Ukážkový jedálny lístok na chudnutie

  • RAŇAJKY: L-karnitín, ovsené vločky s chia semienkami (od večera namočené), čierna káva
  • DESIATA: proteín na chudnutie BodyFit
  • OBED: Fit Chitosferín, kuracie/morčacie prsia na prírodno, ryža, veľký zeleninový šalát
  • OLOVRANT: proteín pre ženy BodyFit
  • Asi 1-1,5 hod. pred tréningom: spaľovače tukov L-karnitín alebo ThemoFit
  • Po tréningu: okamžite 1-2 malé jablká
  • VEČERA: cottage-syr, 2 bielky natvrdo, 1-2 ks nízkokalorického chlebíka
  • NESKORÁ VEČERA: 1 biely nízkotučný tvaroh

Pite denne aspoň 3L nesýtenej vody, príp. bylinkový čaj bez cukru. Obmedzte príjem soli a potraviny bohaté na tuky a cukry. Nemenej dôležitý je aj pohyb, nemusí ísť o výkonnostný šport, stačí uvoľnený a pravidelný pohyb, ktorý Vám spôsobuje radosť. Venujte sa mu aspoň 3x do týždňa, min. 20 minút. Pamätajte - chudnutie je založené na menšom energetickom príjme a väčšom výdaji!