Ako Štefan Karak skončil na bedni
Ako Štefan Karak skončil na bedni

Ako Štefan Karak skončil na bedni

Ako Štefan Karak skončil na bedni

Koncom apríla som bežal tradičný jarný test Kamzík-Baba-Kamzík a umiestnil som sa "na bedni". Na 1.mája som bežal pretek "Beh na Rokoš", kde bolo umiestnenie rovnaké. Aj Kompava mala na stupni víťazov svoje miesto.

Musím zdôrazniť, že aj na mojich výsledkoch majú zásluhu Vaše Komapva výrobky. Na pitie počas preteku používam Energofit, tesne pred štartom obsah jednej tuby K4 power gélu a počas dlhšieho preteku každých 20km ďalšie tuby K4 power gélu. Po náročnom preteku, ale aj po tréningu, pár tabletiek Amino BCAA forte na rýchlejšiu regeneráciu. Podobne aj 2 odmerky Gainer koktailu.

V ďalšom období ma čaká náročná príprava.

Aj v tomto roku sa mi ako prvému a zatiaľ jedinému Slovákovi podarilo kvalifikovať sa na jeden z naprestížnejších svetových ultra behov "Leadville 100mil." v Colorade v USA, ktorý sa pobeží 20.augusta 2016. Ešte chcem pred odletom absolvovať 2 testovacie preteky. 4.júna "Krížna krížom krážom", čo je 25km/1200m rýchly beh vo Veľkej Fatre a 25.júna v talianskej Cortine d´Ampezzo jeden z piatich pretekov európskeho Trail Tour s názvom "Lavaredo Trail", čo je 119km/5850m v talianskych Dolomitoch neďaleko "Tre Cime di Lavaredo". Potom už len doladenie na domácich kopcoch.

Za pomoc veľmi pekne ďakujem a prajem príjemné májové dni Vám aj pani Komorechovej a celému kolektívu Kompava. 

Aj vďaka Kompava výrobkom dosahovať dané výsledky.

 

Štefan Karak

13.máj 2016