AKCIA - DOPRAVA ZADARMO platí od 25.1. do 27.1.

Už iba:
d
h
m
s
B2B (business-to-business)

B2B (business-to-business)

Ponúknite svojim zákazníkom to najlepšie na trhu výživových doplnkov.

5 dôvodov prečo zaradiť výživové doplnky značky Kompava do vášho portfólia?

1. Výroba priamo na Slovensku

Výživové doplnky značky Kompava sú vyvíjané a vyrábané priamo v Novom Meste nad Váhom. Používame suroviny od tých najvyberanejších dodávateľov z celého sveta. Produkty sú vyrábané z čistých potravinárskych a farmaceutických surovín, ktoré sú povolené v rámci EÚ.

Vďaka kvalitne vybudovanému logistickému a výrobnému procesu nemusíte mať strach, že dôjde k výpadku tovaru pre vašich zákazníkov. Môžete sa spoľahnúť na 100 % dostupnosť našich produktov.

2. Znalosť značky u zákazníkov už 18 rokov

Značka Kompava si drží popredné miesto na trhu výživových doplnkov už takmer dve desaťročia. Je známa nielen u športovcov, ale aj u bežnej populácie. Všetci naši zákazníci vedia, že u nás nájdu nielen kvalitné výživové doplnky, ale aj odborné informácie v oblasti zdravej výživy.

3. Široké portfólio produktov

Z našej ponuky si rozhodne vyberiete. V portfóliu spoločnosti Kompava nájdete viac ako 70 druhov produktov. Sú rozdelené do 3 rád a to športová, pharma a anti age. Či už vlastníte e-shop, fitness centrum, lekáreň, obchodík so zdravou výživou alebo beauty salón, v našej ponuke nájdete tie pravé produkty pre vašich zákazníkov.

4. Profesionálny tím obchodných zástupcov

Ponúkame vám profesionalitu a odbornosť našich obchodných zástupcov, ktorí vám budú plne k dispozícii či už pre vypracovanie cenovej ponuky na mieru, zostavenie portfólia produktov podľa vašich predstáv, odborné poradenstvo v rámci zdravej výživy či marketingovú podporu pri predaji výživových doplnkov značky Kompava. Náš tím je vám plne k dispozícii.

5. Online B2B zóna dostupná doslova aj o polnoci

Vďaka modernému rozhraniu našej B2B zóny si môžete vytvoriť online B2B objednávku z pohodlia domova cez notebook alebo mobil pokojne aj o polnoci. Pokiaľ vytvoríte objednávku do 12:00, tovar vám ešte v ten deň zabalíme a vyexpedujeme, aby bol na druhý deň u vás.

Sledujeme popredné svetové trendy v oblasti výživy, športu a podpory zdravého životného štýlu. Naše produkty nie sú určené len pre športovcov ale i ľudom, ktorým záleží na svojom životnom štýle a snažia sa ho stále vylepšovať.

Viac o veľkoobchodnej spolupráci

1. Vyplnenie formulára

Najskôr je potrebné vyplniť vstupný formulár s potrebnými údajmi. Po prijatí formuláru vás bude kontaktovať náš obchodný zástupca z príslušného regiónu.

2. Špeciálna ponuka

Náš obchodný zástupca vám vypracuje ponuku na mieru a prekonzultuje, ktoré produkty by sa vám do vášho portfólia najviac hodili. Taktiež budete informovaný o podmienkach veľkoobchodnej spolupráce a o minimálnych predajných cenách, ktoré je nutné rešpektovať.

3. Poskytujeme viac

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, preto vám radi poskytneme odborné poradenstvo, školenie v oblasti zdravej výživy, podporné grafické materiály či maximálnu marketingovú podporu pri predaji výrobkov Kompava.

Kontakt na obchodných zástupcov spoločnosti Kompava

  • Dipl. fyzio. Martin Minárech - Banská Bystrica, Bratislava, Brezno, Detva, Dunajská Streda, Malacky, Pezinok, Senec, Sereď, Sládkovičovo, Stupava, Šamorín, Zvolen, Žiar nad Hronom - minarech@kompava.sk, +421 903 237 425
  • Ing. Zuzana Chovancová - Bánovce nad Bebravou, Bojnice, Dubnica nad Váhom, Galanta, Handlová, Ilava, Komárno, Myjava, Nováky, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Piešťany, Prievidza, Púchov, Senica, Skalica, Stará Turá, Šaľa, Topoľčany, Trenčín - sportovekluby@kompava.sk, +421 903 774 435
  • Bc. Matej Valo - Banská Štiavnica, Bytča, Kežmarok, Krupina, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Nitra, Orava-Kysuce, Poprad-Tatry, Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Turčianske Teplice, Veľký Krtíš, Vráble, Zlaté Moravce, Žarnovica, Žilina - valo@kompava.sk, +421 903 718 004
  • Simona Müllerová - Bardejov, Humenné, Košice, Levoča, Michalovce, Prešov, Revúca, Rožňava, Spišská nová Ves, Svidník, Veľké Kapušany, Vranov nad Topľou - kompava@pro-body.sk, +421 903 491 890

Referencie od našich B2B partnerov:

"Naša prevádzka KRYOWELL poskytuje služby v oblasti regenerácie a wellness. Služby ako celotelová a lokálna kryoterapia, masáže, wellness s fínskou saunou a hydromasážnym bazénom, skupinové a individuálne rehabilitačné a kondičné cvičenia využívajú najmä ľudia, ktorí vedú aktívny život, rekreační aj vrcholoví športovci, ľudia s problémami pohybového aparátu všetkých vekových kategórií. Firma Kompava nám dodáva výživové doplnky od roku 2013. Pre spoluprácu s ňou sme sa rozhodli hlavne preto, že je to slovenská firma, ktorej veríme. Veríme obsahu účinných látok a kvalite použitých surovín vo výživových doplnkoch. Pani riaditeľka spoločnosti ako aj zamestnanci sú vždy ústretoví a v oblasti zdravia a výživových doplnkov vzdelaní na vysokej úrovni. O produktoch vedia všetko a vždy dobre poradia. Vyvíjajú nové výživové doplnky, nové služby v súlade s aktuálnymi svetovými trendmi v oblasti  zdravia a výživy.  Dôvera a kvalita produktov je pre nás a pre spokojnosť našich klientov prvoradá. Za tie roky spolupráce bola pre nás firma Kompava vždy serióznym obchodným partnerom a je nám potešením s ňou spolupracovať."

za spoločnosť KRYOWELL, Ing. Bc. Zuzana Kováčiková

"S firmou Kompava spolupracujem od októbra 2020 ako obchodník v B2B sfére a toto rozhodnutie neľutujem. Spolupráca a prepojenie veľmi aktívnych ľudí, rýchlosť dodávok, kvalitné služby ako  aj online predstavovanie nových výrobkov. Dlhé roky sa venujem fitness a kulturistike, vyskúšala som mnoho výrobkov od iných, zahraničných firiem. Pred niekoľkými rokmi sa mi do rúk dostal proteín s názvom Welness Daily Protein s natur príchuťou. Ostala som mu verná do dnes.  Jeho zloženie a chuť ma dostali. Siahla som samozrejme aj po rôznych výrobkoch, či už je to lyzín, tryptofan, bcaa atď. A tu začal veľký prieskum a pátranie po výrobcovi. V roku 2017 som sa stretla s firmou Kompava  na kurze fitness a kulturistiky. Tu som si vypočula veľmi slušné informácie o výrobe a pridaných surovinách, čo docielilo len moje utvrdenie o kvalite výrobkov. Dnes  mám športovo - poradenské centrum a doplnky výživy Kompava sú číslo 1, o čom svedčia reakcie mojich zákazníkov. Moja myšlienka spolupráce s firmou Kompava sa stala skutočnosťou, čomu som nesmierne rada." 

Spoločnosť BODYSHAPE