B2B (business-to-business)

B2B (business-to-business)

Ponúknite svojim zákazníkom to najlepšie na trhu výživových doplnkov.

5 dôvodov prečo zaradiť výživové doplnky značky Kompava do vášho portfólia?

1. Výroba priamo na Slovensku

Výživové doplnky značky Kompava sú vyvíjané a vyrábané priamo v Novom Meste nad Váhom. Používame suroviny od tých najvyberanejších dodávateľov z celého sveta. Produkty sú vyrábané z čistých potravinárskych a farmaceutických surovín, ktoré sú povolené v rámci EÚ.

Vďaka kvalitne vybudovanému logistickému a výrobnému procesu nemusíte mať strach, že dôjde k výpadku tovaru pre vašich zákazníkov. Môžete sa spoľahnúť na 100 % dostupnosť našich produktov.

2. Znalosť značky u zákazníkov už skoro 20 rokov

Značka Kompava si drží popredné miesto na trhu výživových doplnkov už takmer dve desaťročia. Je známa nielen u športovcov, ale aj u bežnej populácie. Všetci naši zákazníci vedia, že u nás nájdu nielen kvalitné výživové doplnky, ale aj odborné informácie v oblasti zdravej výživy.

3. Široké portfólio produktov

Z našej ponuky si rozhodne vyberiete. V portfóliu spoločnosti Kompava nájdete viac ako 85 druhov produktov. Sú rozdelené do 3 rád a to športová, pharma a anti age. Či už vlastníte e-shop, fitness centrum, lekáreň, obchodík so zdravou výživou, diagnostické centrum alebo beauty salón, v našej ponuke nájdete tie pravé produkty pre vašich zákazníkov.

4. Profesionálny tím obchodných zástupcov

Ponúkame vám profesionalitu a odbornosť našich obchodných zástupcov, ktorí vám budú plne k dispozícii či už pre vypracovanie cenovej ponuky na mieru, zostavenie portfólia produktov podľa vašich predstáv, odborné poradenstvo v rámci zdravej výživy či marketingovú podporu pri predaji výživových doplnkov značky Kompava. Náš tím je vám plne k dispozícii.

5. Online B2B zóna dostupná doslova aj o polnoci

Vďaka modernému rozhraniu našej B2B zóny si môžete vytvoriť online B2B objednávku z pohodlia domova cez notebook alebo mobil pokojne aj o polnoci. Pokiaľ vytvoríte objednávku do 12:00, tovar vám ešte v ten deň zabalíme a vyexpedujeme, aby bol na druhý deň u vás. 

V rámci B2B zóny môžete vaše najobľúbenejšie produkty označiť ikonkou srdiečko. Následne produkty, ktoré zaradíte medzi svoje obľúbené (srdiečko), budete mať pokope na jednom mieste. Nemusíte si tak dané produkty hľadať medzi všetkými výrobkami, stačí zájsť do vášho účtu a kliknúť na srdiečko, čím otvoríte iba zoznam vašich obľúbených produktov.

Sledujeme popredné svetové trendy v oblasti výživy, športu a podpory zdravého životného štýlu. Naše produkty nie sú určené len pre športovcov ale i ľudom, ktorým záleží na svojom životnom štýle a snažia sa ho stále vylepšovať.

Viac o veľkoobchodnej spolupráci

1. Vyplnenie formulára

Najskôr je potrebné vyplniť vstupný formulár s potrebnými údajmi. Po prijatí formuláru vás bude kontaktovať náš obchodný zástupca z príslušného regiónu.

2. Špeciálna ponuka

Náš obchodný zástupca vám vypracuje ponuku na mieru a prekonzultuje, ktoré produkty by sa vám do vášho portfólia najviac hodili. Taktiež budete informovaný o podmienkach veľkoobchodnej spolupráce a o minimálnych predajných cenách, ktoré je nutné rešpektovať.

3. Poskytujeme viac

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, preto vám radi poskytneme odborné poradenstvo, školenie v oblasti zdravej výživy, podporné grafické materiály či maximálnu marketingovú podporu pri predaji výrobkov Kompava.

Kontakt na obchodných zástupcov spoločnosti Kompava

  • Dipl. fyzio. Martin Minárech - Banská Bystrica, Bratislava, Brezno, Detva, Dunajská Streda, Malacky, Pezinok, Senec, Sereď, Sládkovičovo, Stupava, Šamorín, Zvolen, Žiar nad Hronom - minarech@kompava.sk, +421 903 237 425
  • Ing. Zuzana Chovancová - Bánovce nad Bebravou, Bojnice, Dubnica nad Váhom, Galanta, Handlová, Ilava, Komárno, Myjava, Nováky, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Piešťany, Prievidza, Púchov, Senica, Skalica, Stará Turá, Šaľa, Topoľčany, Trenčín - sportovekluby@kompava.sk, +421 903 774 435
  • Bc. Matej Valo - Banská Štiavnica, Bytča, Kežmarok, Krupina, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Nitra, Orava-Kysuce, Poprad-Tatry, Považská Bystrica, Rajec, Ružomberok, Turčianske Teplice, Veľký Krtíš, Vráble, Zlaté Moravce, Žarnovica, Žilina - valo@kompava.sk, +421 903 718 004
  • Ing. Tomáš Balog - Bardejov, Humenné, Košice, Levoča, Michalovce, Prešov, Revúca, Rožňava, Spišská nová Ves, Svidník, Veľké Kapušany, Vranov nad Topľou - kompava@pro-body.sk, +421 903 491 890

Referencie od našich B2B partnerov:

"Naša prevádzka KRYOWELL poskytuje služby v oblasti regenerácie a wellness. Služby ako celotelová a lokálna kryoterapia, masáže, wellness s fínskou saunou a hydromasážnym bazénom, skupinové a individuálne rehabilitačné a kondičné cvičenia využívajú najmä ľudia, ktorí vedú aktívny život, rekreační aj vrcholoví športovci, ľudia s problémami pohybového aparátu všetkých vekových kategórií. Firma Kompava nám dodáva výživové doplnky od roku 2013. Pre spoluprácu s ňou sme sa rozhodli hlavne preto, že je to slovenská firma, ktorej veríme. Veríme obsahu účinných látok a kvalite použitých surovín vo výživových doplnkoch. Pani riaditeľka spoločnosti ako aj zamestnanci sú vždy ústretoví a v oblasti zdravia a výživových doplnkov vzdelaní na vysokej úrovni. O produktoch vedia všetko a vždy dobre poradia. Vyvíjajú nové výživové doplnky, nové služby v súlade s aktuálnymi svetovými trendmi v oblasti  zdravia a výživy.  Dôvera a kvalita produktov je pre nás a pre spokojnosť našich klientov prvoradá. Za tie roky spolupráce bola pre nás firma Kompava vždy serióznym obchodným partnerom a je nám potešením s ňou spolupracovať."

za spoločnosť KRYOWELL, Ing. Bc. Zuzana Kováčiková

"S firmou Kompava spolupracujem od októbra 2020 ako obchodník v B2B sfére a toto rozhodnutie neľutujem. Spolupráca a prepojenie veľmi aktívnych ľudí, rýchlosť dodávok, kvalitné služby ako  aj online predstavovanie nových výrobkov. Dlhé roky sa venujem fitness a kulturistike, vyskúšala som mnoho výrobkov od iných, zahraničných firiem. Pred niekoľkými rokmi sa mi do rúk dostal proteín s názvom Welness Daily Protein s natur príchuťou. Ostala som mu verná do dnes.  Jeho zloženie a chuť ma dostali. Siahla som samozrejme aj po rôznych výrobkoch, či už je to lyzín, tryptofan, bcaa atď. A tu začal veľký prieskum a pátranie po výrobcovi. V roku 2017 som sa stretla s firmou Kompava  na kurze fitness a kulturistiky. Tu som si vypočula veľmi slušné informácie o výrobe a pridaných surovinách, čo docielilo len moje utvrdenie o kvalite výrobkov. Dnes  mám športovo - poradenské centrum a doplnky výživy Kompava sú číslo 1, o čom svedčia reakcie mojich zákazníkov. Moja myšlienka spolupráce s firmou Kompava sa stala skutočnosťou, čomu som nesmierne rada." 

Spoločnosť BODYSHAPE