Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre zdravé srdce a cievy

Starajte sa o zdravie ciev a venujte pozornosť včasnej diagnostike. Kardiovaskulárne ochorenia totižto v dnešnej dobe predstavujú najvyššie riziko úmrtí.

Balík pre zdravé srdce a cievy
Balenie:
Cena:
81.80 € 74.30 €

Základný popis

Kardiovaskulárne ochorenie (KVO) je všeobecný termín pre stavy postihujúce srdce alebo krvné cievy. Zvyčajne je spojené s hromadením tukových usadenín v tepnách (ateroskleróza) a zvýšeným rizikom krvných zrazenín. Starajte sa o svoj kardiovaskulárny systém a udržujte svoje cievy pružné a zdravé pomocou výživy VenadomOmega 3 mastných kyselín. Stav vašej krvi odhalíme pomocou špeciálnej diagnostiky, ktorá predstavuje nadstavbu lekárskeho vyšetrenia.

Diagnostika zo živej kvapky krvi

Vysoko nadštandardná technika umožňujúca analýzu čerstvo odobranej kvapky krvi z prsta špeciálnym Darkfield mikroskopom. Klient má možnosť sledovať stav svojho vnútorného prostredia priamo na obrazovke monitora, oboznámiť sa so svojim aktuálnym stavom a odhaliť príčiny niektorých problémov.

Viac informácií o diagnostike: Diagnostika zo živej kvapky krvi

Venadom

Unikátna výživa ciev vo forme osviežujúceho nápoja s obsahom mikronizovaného diosmínu a hesperidínu. Venamatrix pozostáva z 9 účinných zložiek pre normálnu funkciu srdcovo-cievneho systému.

Venadom obsahuje:

 • Mikronizovaný diosmín ahesperidín – bioflavonoidy diosmín a hesperidín sú najviac preštudované a lekármi najčastejšie odporúčané látky na výživu ciev. Zlepšujú priechodnosť ciev, podporujú prietok krvi, posilňujú žilové chlopne a chránia cievy pred oxidačným stresom.
 • Kolagén – vysoký podiel kolagénu typu I v dennej dávke zabezpečuje elasticitu, celistvosť a pevnosť cievnej steny. Nedostatok kolagénu v cievach sa spája s rozvojom tvorby kŕčových žíl či  „metličiek.“
 • Bambusový extrakt – je bohatým zdrojom kremíka, ktorý sa nachádza v stenách ciev. Kremík podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, čím cievy dosiahnu požadovanú pevnosť a pružnosť.
 • L-arginín – aminokyselina, z ktorej sa v cievach tvorí NO (oxid dusnatý). Ak sú cievy zanesené, alebo majú nedostatočnú výživu, dochádza k poklesu prirodzenej tvorby NO v cievach, čo môže mať negatívny dopad na krvný tlak a priechodnosť ciev.
 • Bromelaín – proteolytický enzým prítomný v stonkách, listoch, šupke a plodoch ananásu. Odstraňuje z krvi nežiadúce usadeniny, ktoré môžu časom spôsobiť zužovanie ciev. Navyše má pozitívny účinok na naše trávenie.
 • Antioxidanty – vitamín C, betakarotén a extrakt zo zeleného čaju – Antioxidanty prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Hromadenie oxidačného stresu v organizmemôže viesť k poškodeniu ciev.

Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev a extrakt zo zeleného čaju pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu.  

Viac informácií o produkte: Venadom

Omega 3 30cps

Majú priaznivý vplyv na zníženie hustoty krvi – bránia zhlukovaniu krvných doštičiek vedúcich k mozgovej mŕtvici, udržujú správnu hladinu cholesterolu a správnu činnosť mozgu – zlepšujú koncentráciu a pamäť. Omega-3 mastné kyseliny podporujú normálny stav zraku, keďže majú veľmi priaznivý účinok na sietnicu oka.

Viac informácií o produkte: Omega 3

Pre koho je balík vhodný

Kombinácie produktov je vhodná pre mužov aj ženy, ktorí sa chcú starať o zdravie svojho srdcovo-cievneho systému:

 • Ľudia so srdcovo-cievnymi ochoreniami aoslabenou cievnou stenou,
 • Ľudia sgenetickou predispozíciou na kardiovaskulárne ochorenia,
 • Preventívna starostlivosť osrdcovo-cievny systém.

Ako užívať produkty

Vo všeobecnosti odporúčame produkty užívať v rámci 2 – 3 mesačnej kúry a následne si dať 1 mesiac pauzu. Intenzita užívania produktov sa môže líšiť v závislosti od typu a závažnosti vášho zdravotného stavu. Preto odporúčame absolvovať diagnostiku z kvapky krvi a doplniť ju o diagnostiku ciev.

 • Venadom užívajte 1 – 2x denne na lačno. Užívaním na lačný žalúdok sa vám lepšie absorbujú jednotlivé živiny.
 • Omega 3 užívajte 1x denne 2 tobolky spolu s

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  0 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x