Kĺbové tyčinky grátis k limitovanej edícii Gelo-3 complex

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre ženu 30+

Dokonalý darček pre sestru, tetu, kamarátku či kolegyňu! Odmeňte ju výživovými doplnkami, ktoré jej do dodajú vitalitu, zdetoxikujú organizmus a postarajú sa o zdravie vlasov, nechtov a pokožky.

Balík pre ženu 30+
Balenie:
Cena:
93.40 € 84.70 €

Základný popis produktu

Ženy v 30 roku života sa nachádzajú v jednom z najviac produktívnych životných období. Budovanie kariéry, materstvo či starostlivosť o rodinu môže byť často náročné. Sprievodným javom je úbytok vitality či problémy s kvalitou pokožky, vlasov a nechtov. Potešte sestru, tetu, kamarátku či kolegyňu balíčkom, ktorý jej vďaka K2 Anti Age dodá energiu, AcidoFit doplní vitamíny a minerály, a Collagen Coffee Cream prispeje k zdraviu vlasov, nechtov či pokožky.

Collagen Coffee Cream (30x6g)

S Collagen Coffee Cream môže vaša káva získať ešte viacero ďalších benefitov. Produkt obsahuje kolagén, ktorý priaznivo vplýva na zdravie pohybového aparátu, vyživuje vlasy, nechty aj pokožku. Je obohatený o MCT tuky a taurín, vďaka ktorým vás vaša káva nakopne a vy tak budete počas dňa viac sústredený a plný energie. Collagen Coffee Cream svojim zložením vytvára v káve chuť skutočnej smotany, je však úplne bez laktózy. Je vhodný pre vegánov, celiatikov a ľudí s laktózovou intoleranciou.

Collagen Coffee Cream obsahuje:

 • Kolagénové peptidy – certifikované peptidy kolagénu Fortigel® zvyšujú produkciu vlastného kolagénu vo vnútri pokožky (v derme) – zvyšujú elasticitu pokožky, zabraňujú prehlbovaniu a tvorbe vrások (i mimických) – vrásky sa vypínajú, urýchľuje sa rast nechtov, zlepšuje sa ich kvalita a zmierňuje sa štiepenie.
 • MCT tuky bez laktózy - ľahko stráviteľné tuky, ktoré sa neukladajú do zásob tuku a používajú sa ako rýchly zdroj energie pre telo i mozog. Eliminujú pocit hladu, chronickú únavu a podráždenie spôsobené nedostatkom cukrov.
 • Taurín – semiesenciálna sírna aminokyselina, ktorá pomáha stimulovať psychiku, potláča únavu a udržiava koncentráciu.

Viac informácií o produkte: Collagen Coffee Cream

K2 Anti Age

Unikátna kombinácia účinných látok v dennej a nočnej fáze. Denná fáza podporuje cordycepsom, ženšenom a koenzýmom Q10 bunkovú energiu. Nočná fáza pre podporuje sulforafanom a extraktom z hroznových jadierok očistu buniek. Spolu prispievajú k udržaniu energie, vitality, psychickej výkonnosti a koncentrácie.  

K2 Anti Age obsahuje:

Denná fáza K2 Anti Age Day

 • Podhubie húsenice čínskej (Cordyceps sinensis) - ide o exotickú hubu, ktorá je súčasťou tradičnej čínskej medicíny starej niekoľko tisícročí. Cordyceps zvyšuje schopnosť organizmu prispôsobiť sa nedostatku kyslíka, toxickým látkam či veľkým fyzickým záťažiam. Taktiež zlepšuje okysličovanie všetkých buniek v tele čím pozitívne vplýva na tvorbu energie v mitochondriách, pomáha zlepšovať stavy únavy, zlepšuje pamäť a má omladzujúce účinky.
 • Ženšen pravý (Panax ginseng) – ako adaptogén sa na liečebné účely používa už tisícročia v Číne, Japonsku a v Kórei. Ide o najsilnejší posilňujúci prostriedok v ázijskej medicíne. Rastlina ženšen obsahuje účinné látky saponíny – ginsenoidy, ktoré majú stabilizačný vplyv na ľudskú fyziológiu. Ženšen je jedným z najlepších prostriedkov na ochranu pred duševným stresom a stabilizuje hladinu kortizolu, čo je hlavný stresový hormón. Taktiež zvyšuje fyzický a duševný výkon organizmu, zlepšuje pamäť, sústredenosť, priestorovú orientáciu, schopnosť učiť sa a spomaľuje starnutie a opotrebovanie mozgových buniek.
 • Koenzým Q10 – ide o silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením a oxidatívnym stresom. Zvyšuje produkciu energie v bunkách srdca, svalov a mozgu. Starnutie býva spojené s poklesom koenzýmu Q10 v mitochondriách (elektrárňach) buniek najmä od 30. roku života. Nedostatok koenzýmu Q10 sa v tele prejavuje zníženou výkonnosťou, horšou toleranciou záťaže, zníženou aktivitou, únavou a schopnosťou regenerácie.

Nočná fáza K2 Anti Age Night

 • Extrakt z brokolice – hlavnou účinnou zložkou je sulforafan (zlúčenina síry). Pôsobí ako signalizačná molekula, čo znamená, že pri vstupe do buniek zapne viac ako 200 génov, ktoré mohli byť vyradené z činnosti kvôli vysokej toxicite bunky, zlej životospráve, či vysokému veku. Akonáhle sa gény uvedú do svojej činnosti, začnú sa produkovať detoxikačné a antioxidačné enzýmy, ktoré bunku zbavia toxínov a obnovia jej činnosť na maximum.
 • Extrakt z hroznových jadierok – hroznové jadierka obsahujú biologicky aktívne polyfenoly, ktoré chránia bunky pred oxidatívnym poškodením a preto sa používajú ako podporný prostriedok pri poruchách imunity, alergiách a kardiovaskulárnych poruchách.

Viac informácií o produkte: K2 Anti Age

AcidoFit - kiwi

Vitamínovo-minerálny nápoj podporuje detoxikáciu, dostatočnú hydratáciu a odkyslenie organizmu. AcidoFit prispieva k acidobázickej rovnováhe organizmu, normálnej funkcii svalov a dopĺňa všetky potrebné minerály do organizmu. Je vhodný pre vegánov, celiatikov a ľudí s laktózovou intoleranciou.

AcidoFit 15+1 tbl obsahuje:

 • Minerály vápnik, horčík, draslík asodík – zabezpečujú správne fungovanie svalstva a podieľajú sa na svalovej kontrakcii.
 • Vitamíny B1, B2, B6, B12 – sa starajú o správnu funkciu energetického metabolizmu potravín.
 • Vitamín B6 – zabezpečuje normálny metabolizmus bielkovín aglykogénu.
 • Vitamíny C, E, B2 a B3 – zaisťujú ochranu buniek pred oxidačným stresom.
 • Folát a vitamín B12 – podporujú normálnu činnosť nervovej sústavy a imunitného systému.
 • Vitamín H (biotín) – prispieva k psychickej činnosti a udržuje normálny stav vlasov, slizníc apokožky.
 • Extrakt zo zeleného čaju – pôsobí antioxidačne proti voľným radikálom.
 • Extrakty z aloe vera a alfalfa – napomáhajú detoxikácii tela, podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Viac informácií o produkte: AcidoFit

Pre koho je balík určený

Balík produktov je vhodný ako darček pre kamarátky, kolegyne, rodinné príslušníčky a všetky ženy vo veku 30+.

Ako užívať produkty

 • Collagen Coffee Cream si pridajte do svojej kávy kedykoľvek počas dňa, ideálne do rannej kávy, ktorá vás povzbudí na celý deň.
 • Užívanie K2 Anti Age je rozdelené podľa fáz: denná fáza – 4 kapsule ráno nalačno, nočná fáza – 2 kapsule večer pred spaním. Kapsule je dôležité zapiť dostatočným množstvom vody.
 • AcidoFit si môžete zarobiť kedykoľvek počas dňa, odporúčaná denná dávka sú maximálne 4 šumivé tablety. Pomalšia rozpustnosť tablety je spôsobená zásaditým zložením produktu AcidoFit.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  0 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x