Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Masážne lôžko CERAGEM Master V3

Masážne lôžko CERAGEM Master V3

Jedinečná a úžasná masáž na mieru - zážitok, ktorý Vám prináša CERAGEM - urobte niečo pre svoje zdravie a cíťte sa lepšie!

Prečo je dobré vyskúšať CERAGEM?

Automatické termo-akupresúrne masážne lôžko CERAGEM Master V3 je určené pre celkovú regeneráciu a zlepšenie zdravotného stavu, prináša uvoľnenie svalov a úľavu od ich bolesti, eliminuje bolesť kĺbov. Príjemné teplo z nefritových kameňov a liečivé infračervené teplo z epoxid-karbónových panelov je doplnené o tlakovú masáž.

Toto zariadenie pomocou vnútorného projektoru pohybujúceho sa pozdĺž chrbtice uvoľňuje úpony okolo stavcov, narovnáva chrbticu, upokojuje nervové dráhy v ľudskom tele, zlepšuje krvný obeh a fungovanie vnútorných orgánov, stabilizuje tok životnej energie Qi.

Špecifické funkcie a vlastnosti

 • Funkcia automatického snímania chrbtice – zmeria dĺžku chrbtice používateľa pre optimálnu tlakovú stimuláciu prispôsobenú na mieru
 • Ovládanie výkonu – 6 úrovní výškového nastavenia podľa preferencií používateľa
 • Zvukové funkcie – zabezpečujú psychologický komfort pre zlepšenie účinkov stimulácie
 • Vyhrievanie podporných matracov
 • 9-bodový externý projektor – na masáž brucha, ramien, rúk, nôh a ďalších častí tela počas programu

Aké alternatívne liečebné praktiky v sebe kombinuje CERAGEM?

 1. Chiropraktika - uvoľňovanie spinálnych nervov prostredníctvom ručného narovnávania (naprávania) chrbtice. Liečebná metóda známa a praktizovaná hlavne v USA, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande a v Anglicku. Ide o novodobú alternatívnu medicínu ktorá dokazuje, že často bolesti a choroby pochádzajú z chrbtice, kde dochádza k priškripnutiu (blokácii) nervových koreňov. Vďaka tomuto princípu lôžko CERAGEM upravuje pohyblivosť tela a postupne odstraňuje bolesti a iné zdravotné problémy.
 2. Masáž - uvoľňovanie svalov a šliach pozdĺž chrbtice s cieľom vrátiť chrbticu do pôvodnej polohy. Zabezpečí natiahnutie chrbtice tak, aby sa uvoľnil tlak na platničky medzi stavcami (platničky fungujú ako tlmiče medzi stavcami), kadiaľ prechádza miecha.Postupom veku chrbtica tuhne a dochádza k jej oslabeniu a následnému vychýleniu. Pravidelná masážoblasti okolo chrbtice (čo je aj prvou časťou masážneho programu CERAGEM) pomáha predchádzať tuhnutiu a oslabovaniu chrbtice.
 3. Moxáž (termopunktúra) - v tradičnej čínskej medicíne znamená riadené zahrievanie akupresúrnych bodov pomocou tepla získaného spaľovaním sušených a lisovaných rastlín. Získané teplo prináša lepšie prekrvenie organizmu a povzbudzuje funkčnosť jednotlivých orgánov. Zahrievaním určitých bodov pomocou moxáže podporujeme aj imunitný systém.
 4. Jadeit - druh nefritu (v tradičnej čínskej medicíne považovaný za kameň s liečivými účinkami), pomocou Jadeitu sa stimuluje životná energia Qi v ľudskom tele. Vnútorné projektory v CERAGEM lôžku sú vyrobené z polodrahokamu Jadeit, ktorý je vysoko cenený pre svoju schopnosť udržovať a prenášať teplo.

Účinky na telo

CERAGEM pozitívne vplýva na jednotlivé časti tela nasledovne:

 1. Infračervené žiarenie - má veľmi pozitívny vplyv na ľudský organizmus a nemá vedľajšie účinky. Optimálne pôsobenie infračerveného žiarenia lôžka CERAGEM je zabezpečené vnútornými a vonkajšími projektormi a taktiež epoxid-karbónovými panelmi umiestnenými v hlavnom a v prídavnom matraci lôžka.
 2. NOHY - infračervené žiarenie prenikajúce do kĺbov a svalov nôh zmierňuje ich bolesti spôsobené stálym tlakom od chôdze, státia a cvičenia.
 3. Vnútorný projektor
  KRČNÁ OBLASŤ - tlak Jadeitových valčekov vnútorného projektora uvoľňuje stuhnutosť svalov v oblasti šije spôsobenú hodinami strávenými pred počítačom / TV / mobilom / tabletom.
  KRÍŽOVÁ OBLASŤ - vnútorný projektor uvoľňuje miestne nervové vlákna a odstraňuje bolesti chrbta súvisiace s nedostatkom pohybu, nesprávnym držaním tela a zlými pohybovými návykmi.
 4. Vonkajší projektor - umožňuje prenikanie infračerveného žiarenia do rôznych častí tela.
  BRUCHO – masáž brušnej oblasti 9-bodovým projektorom zmierňuje bolesti brucha a odstraňuje kŕče.
  Epoxid-karbónový panel - generuje teplo, ktoré má mnohostranné priaznivé účinky (obnovenie Qi a zlepšenie krvného obehu).

Kde nájdem E-fit štúdio v ktorom sa nachádza lôžko CERAGEM?

KOMPAVA spol. s.r.o. – E-fit štúdio
Piešťanská 1202/44
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika
Otváracia doba: Po-Pia 7:00 - 15:30 hod.
E-fit štúdio nájdete na 1. poschodí administratívnej budovy spoločnosti KOMPAVA v miestnosti č. 19.

Ako sa objednám na masáž CERAGEM?

Na tel. čísle: 0910 385 335 alebo e-mailovej adrese: efit.kompava@gmail.com

V E-fit štúdiu nájdete:

• Termo-akupresúrne masážne lôžko Ceragem Master V3
• E-Fit cvičenie s prístrojom EMS
Diagnostiku telesnej stavby váhou Tanita

Cenník masážneho lôžka CERAGEM

Cenník na stiahnutie vo formáte PDF

Často kladené otázky