Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Prírodný detoxikačný prípravok Yucca pomáha organizmu zbaviť sa toxínov a usadenín.

Yucca Shidigera
Balenie:
Cena:
18.90 €

Základný popis produktu

Hlavnými účinnými látkami Yucca Schidigera sú vo vode rozpustné stearánové a vo vode nerozpustné terpénové saponíny. Ich pôsobenie je fyzikálne. V ľudskom organizme sa menia na sapogenín, ktorý pôsobí ako mydlo. Sapogenín spôsobuje zníženie povrchového napätia buniek tkanív na všetkých plochách v organizme a postupné, pomalé vylučovanie emulgovaných častíc (skvapalnených usadenín) z organizmu. Yucca týmto spôsobom napomáha detoxikácii organizmu a k odstraňovaniu usadenín z čreva i stien ciev od nánosu.

Napomáha pri úprave hladiny cholesterolu v srdcovo-cievnom systéme a usadenín zo sliznice tráviaceho traktu, pomáha pri úprave hladiny krvného tlaku. Yucca pôsobí aktívnejšie pri zvýšenom príjme vlákniny a dostatočnom pitnom režime. V jednej dávke je 450 mg účinnej látky.

YUCCA obsahuje:

Yucca Shidigera – trvácna rastlina stromkovitého vzrastu

Pre koho je produkt určený

 • Pre osoby, ktoré potrebujú silnú očistu pre celý organizmus
 • Pre osoby s vyššou hladinou cholesterolu
 • Pre osoby so zanesenými stenami ciev
 • Pre osoby od 15 rokov

Odporúčané dávkovanie

 • Prvý týždeň: 1 kapsulu ráno na lačno a 1 kapsulu večer
 • Druhý týždeň: 2 kapsuly ráno na lačno a 2 kapsuly večer
 • Ďalšie týždne: po 3 kapsule ráno aj večer

Použitie

Kapsule zapite dostatočným množstvom vody. Počas kúry je nutné dodržiavať zvýšený pitný režim, minimálne 1,5 l tekutín denne. Vhodná je diéta so zvýšeným množstvom vlákniny a zásaditých látok.

Nutričné hodnoty a zloženie

Yucca Shidigera (450 mg), rastlinná kapsula (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

UPOZORNENIE

Prípravok nesmie byť užívaný ľuďmi s voperovaným kovovým kĺbom a ľuďmi, ktorí majú transplantovaný celý orgán. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je vhodný pre diabetikov a celiatikov.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/6741/2010/Ht

Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny.

 • Yucca Shidigera

  450 mg
Yucca Shidigera

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  12 x
 • 4 hviezdičky
  4 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x

Často kladené otázky

Hlavnými účinnými látkami Yucca Schidigera sú vo vode rozpustné aj nerozpustné terpénové saponíny. Ich pôsobenie je fyzikálne a v ľudskom organizme sa menia na sapogenín, ktorý pôsobí ako mydlo. To spôsobuje postupné vylučovanie častíc a usadenín z organizmu.

Yucca pomáha hlavne pri detoxikácii organizmu a k odstraňovaniu usadenín z čreva, zo sliznice tráviaceho traktu i stien ciev od nánosu. Pri odporúčanom zvýšenom príjme vlákniny a dostatočnom pitnom režime môže pomôcť zbaviť telo niekoľkých gramov odpadu, prečistia sa črevá a vylúči sa zbytočný odpad.

Yucca sa nemôže užívať pokiaľ sa v tele nachádzajú iné "cudzie predmety" ako zuby, šróby po operácii a podobne a to z dôvodu jej čistiacich účinkov.

Yuccu neodporúčame užívať dlhodobo. Ideálne je si spraviť trojmesačnú detoxikačnú kúru pomocou yuccy počas jari a jesene. Počas kúry je dôležité dodržiavať pitný režim a správnu životosprávu.