Limitovaná edíciak novým proteínom Thermofit grátis

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Tanacetum Parthenium Forte

Produkt je vhodný pre vegánov Produkt je vhodný od 14 rokov Produkt neobsahuje geneticky modifikované suroviny 100% prírodný produkt

Výživový doplnok Tanacetum Parthenium je výborný pre ľudí s migrénami a bolesťami hlavy. Ide o unikátny, 100% prírodný produkt, jediný na európskom trhu. Je obohatený o vitamíny B2 a C. Bol vyvíjaný na podnet slovenských neurológov.

Produkt je nedostupný

Základný popis produktu

Výživový doplnok Tanacetum Parthenium Forte je dôležitou súčasťou každého človeka, ktorého sužujú časté migrény. Vďaka kombinácii prírodných zložiek pôsobí priaznivo na celkovú funkciu obehovej a nervovej sústavy.

Rastlina Tanacetum Parthenium (rimbaba obyčajná) má výnimočné zloženie. Obsahuje účinné a aktívne látky partenolidy, ktoré podporujú relaxáciu, správnu funkciu obehovej sústavymenopauzálny komfort. Okrem toho sa v produkte Nonmigran nachádzajú vitamíny B2 a C. Vitamín B2 prispieva ku ochrane buniek pred oxidačným stresom a napomáha normálnej činnosti nervovej sústavy. Vitamín C zas udržuje normálnu funkciu imunitného a nervového systému, a tiež prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. 

TANACETUM PARTHENIUM FORTE obsahuje:

 • Rimbaba obyčajná(Tanacetum parthenium) – obsahuje aktívne látky, partenolidy, ktoré podporujú relaxáciu, správnu funkciu obehovej sústavy a menopauzálny komfort. Prispieva k fyzickej a duševnej pohode.
 • Vitamín B2 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Medzi jeho ďalšie úlohy patrí podpora normálnej činnosti nervovej sústavy.
 • Vitamín Cudržuje normálnu funkciu imunitného a nervového systému, prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Pre koho je produkt určený

 • pre ľudí, ktorí trpia častými migrénami
 • pre ženy, ktoré majú silnejšie príznaky menopauzy
 • pre ľudí, ktorí potrebujú zlepšiť fyzickú aj duševnú pohodu
 • pre zlepšenie spánku a regenerácie
 • na podporu normálneho fungovania obehovej a nervovej sústavy

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Použitie

Kapsule zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty

Obsah v 1 kapsule*RVH%
Vitamín C (kys.L-askorbová)250 mg 312,5%
Tanacetum parthenium – 0,8% parthenolidy160 mg     **
Vitamín B2 (riboflavín)35 mg 2500%

*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého
(8400 kJ/2000 kcal)
** RVH - nie je stanovené.

Vitamín C (kys.L-askorbová), Tanacetum parthenium (Rimbaba obyčajná), vit.B2 (riboflavin), Sipernat (oxid kremičitý), živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničity.

UPOZORNENIE

Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok neužívať spolu s prípravkami na riedenie krvi. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25°C, mimo dosahu malých detí.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/5681/2013/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Tanacetum Parthenium Forte

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  1 x
 • 4 hviezdičky
  2 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x

Často kladené otázky

Tanacetom Parthenium Forte nie je možné sa predávkovať. Obsahuje výťažok z Rimbaby obyčajnej, vitamín C a vitamín B2.

Tanacetum Parthenium Forte je možné užívať aj preventívne na podporu relaxácie, správnu funkciu obehovej sústavy a menopauzálny komfort.

Áno, Tanacetum Parthenium Forte je možné užívať spolu s Tryptofánom B+. Obidva sú čisto prírodné produkty. Tanacetum Parthenium Forte sa nesmie užívať spolu s prípravkami na riedenie krvi.