Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Výživový doplnok Nonmigran je výborný pre ľudí s migrénami a bolesťami hlavy. Ide o unikátny, 100% prírodný produkt, jediný na európskom trhu. Je obohatený o vitamíny B2 a C. Bol vyvíjaný na podnet slovenských neurológov.

Nonmigran
Balenie:
Cena:
17.20 €

Základný popis produktu

Výživový doplnok Nonmigran je dôležitou súčasťou každého človeka, ktorého sužujú časté migrény. Vďaka kombinácii prírodných zložiek pôsobí priaznivo na celkovú funkciu obehovej a nervovej sústavy.

Rastlina Tanacetum Parthenium (rimbaba obyčajná) má výnimočné zloženie. Obsahuje účinné a aktívne látky partenolidy, ktoré podporujú relaxáciu, správnu funkciu obehovej sústavymenopauzálny komfort. Okrem toho sa v produkte Nonmigran nachádzajú vitamíny B2 a C. Vitamín B2 prispieva ku ochrane buniek pred oxidačným stresom a napomáha normálnej činnosti nervovej sústavy. Vitamín C zas udržuje normálnu funkciu imunitného a nervového systému, a tiež prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. 

NONMIGRAN obsahuje:

 • Rimbaba obyčajná(Tanacetum parthenium) – obsahuje aktívne látky, partenolidy, ktoré podporujú relaxáciu, správnu funkciu obehovej sústavy a menopauzálny komfort. Prispieva k fyzickej a duševnej pohode.
 • Vitamín B2 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Medzi jeho ďalšie úlohy patrí podpora normálnej činnosti nervovej sústavy.
 • Vitamín Cudržuje normálnu funkciu imunitného a nervového systému, prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Pre koho je produkt určený

 • pre ľudí, ktorí trpia častými migrénami
 • pre ženy, ktoré majú silnejšie príznaky menopauzy
 • pre ľudí, ktorí potrebujú zlepšiť fyzickú aj duševnú pohodu
 • pre zlepšenie spánku a regenerácie
 • na podporu normálneho fungovania obehovej a nervovej sústavy

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Použitie

Kapsule zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty a zloženie

Obsah v 1 kapsule*RVH%
Vitamín C (kys.L-askorbová)250 mg 312,5%
Tanacetum parthenium – 0,8% parthenolidy160 mg     **
Vitamín B2 (riboflavín)35 mg 2500%

*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého
(8400 kJ/2000 kcal)
** RVH - nie je stanovené.

Vitamín C (kys.L-askorbová), Tanacetum parthenium (Rimbaba obyčajná), vit.B2 (riboflavin), Sipernat (oxid kremičitý), rastlinná kapsula (hypromelóza, uhličitan vápenatý).

UPOZORNENIE

Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok neužívať spolu s prípravkami na riedenie krvi. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25°C, mimo dosahu malých detí.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/5681/2013/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Nonmigran

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  1 x
 • 4 hviezdičky
  2 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x

Často kladené otázky

Áno, Nonmigran je možné užívať spolu s Tryptofánom B+. Obidva sú čisto prírodné produkty. Nonmigran sa nesmie užívať spolu s prípravkami na riedenie krvi.

Nonmigran je možné užívať aj preventívne na podporu relaxácie, správnu funkciu obehovej sústavy a menopauzálny komfort.

Nie, nie je návykový.

Nonmigranom nie je možné sa predávkovať. Obsahuje výťažok z Rimbaby obyčajnej, vitamín C a vitamín B2.