História

Chronológia spoločnosti Kompava, spol. s r. o.:

2002 – štart s výrobou športových výživových doplnkov. Prvých 6 produktov ako HypoFit, EnergoFit, ProteinFit 70, Gainer koktail, Kreatincreapure a Gelo-3 complex. Hypofit dodnes patrí medzi top najpredávanejšie produkty a na trhu nemá konkurenciu.

2003 – rozširovanie portfólia produktov pre športovcov výživovými doplnkami Amino 2500, BCAA, Tribulus Terestris, BodyFit, Fit Artro Aktiv, Fit Chitosferín, Lecitín, L-karnitín. Fit Chitosferín dodnes patrí k bezkonkurenčným produktom s exkluzivitou na SK a CZ trhu.

2004 – rozširovanie značky a vytváranie obchodnej siete. Doplnenie sortimentu doplnkov výživy o ProteinFit 50 a ProteinFit 80, Glutamín, HMB, Fit Cé vitamín a Fit karotén.

2005 – rozšírenie činností a predaj na českom a maďarskom trhu. Nové výrobky 3Energy bar, Extra Mass Puding, MSM, ThermoFit. Vývoj unikátneho gaineru vo forme pudingu Extra Mass Pudingu bez varenia s bleskovou prípravou.

2006 – vznik 4 skvelých produktov Joint bar jedinečná tyčinka na kĺby, Vitamín U - výživový doplnok, ktorý á priaznivý vplyv na tráviaci trakt, Bio Enzyme complex–univerzálna zmes vhodná na poruchy trávenia a zápalové procesy, L-lyzín je bleskovka proti vírusu Herpes. Príprava spoločnosti na ISO certifikáciu. Spolupráca so súkromnou školou Via Humana, ktorá vychováva odborníkov na výživu.

2007 – vzhľadom na prírodný charakter výrobkov sme zmenili logo firmy a zrealizovali nové Corporate Identity. Vyšlo prvé vydanie firemného časopisu Kompava INFO. Dokončil sa vývoj a certifikáciu edukačného výrobku AcidoFit. Otvorili sme pre online zákazníkov vernostný systém Klub pre priaznivcov. Pre zabezpečenie 100% garancie kvality pre zákazníkov sme zaviedli Systém Manažérstva Bezpečnosti Potravín (SMBP) podľa normy ISO 22000:2005.

2008 – rok veľkých zmien v oblasti rekonštrukcie výrobných priestorov, získanie prestížneho ocenenia Zlatá Incheba za výrobok AcidoFit. Najlepšie dosiahnuté ekonomické výsledky počas existencie Kompavy.

2009 – obdobie poznačené celosvetovou hospodárskou krízou, vznik produktov ako Yucca Shidigera, Creatin Ethyl Ester, Venadon a Keradin, ktoré pre vysokú účinnosť a niektoré základné zložky neboli certifikované, ale preradené do liekových foriem, resp. nepovolené. Pre zvýhodnenie ceny výrobkov pre každého nakupujúceho sa Kompava stáva súčasťou nákupného spoločenstva Lyoness.

2010 – recertifikácia systému ISO 22000, dokončovanie rekonštrukcie výrobných priestorov, posilňovanie a sprístupnenie našich výrobkov v lekárňiach, pre podporu zdravia našich zákazníkov sme pripravili atraktívnu kolekciu produktov na imunitný systém ako Premium Colostrum, Premium Lactoferrin.

2011 – oživenie predaja, vysoké investičné náklady ako aj náklady do vzdelania vlastných pracovníkov. Spolu so špičkovými športovcami sme vytvorili výrobok K4-POWER (Jurkovič, Hertl, Teplan). Na zabezpečenie lepšej prevencie zdravia, zvýšenie výkonu a odkrytie skrytých nástrah civilizačných chorôb sme zaviedli diagnostické merania a nutričnú typológiu.

2012 - Spoločnosť za 10 rokov existencie pripravila a certifikovala 43 výživových doplnkov, z ktorých niektoré sa nachádzajú v 2-4 baleniach a v 3-7 chuťových variantoch. Spoločnosť má viac ako 1200 odberateľov na celom Slovensku v športových obchodoch, fitness centrách, kluboch, lekárňiach.

2013 - Spoločnosť Kompava s.r.o. sa neustále snaží inovovať svoje produkty. Zaznamenávame väčší dopyt po našich výrobkoch a spolu s tým prichádzajú aj naše nové proteíny Zen Whey, Wellness Protein, proteínová tyčinka Wellness Bar očakávaný energetický gél K4 Power gel a overený L-carnosine.

2014 - Pokračujeme v nastolenom trende a posilňujeme našu odberateľskú sieť a internetový obchod www.kompava.sk. Pripravujeme pre našich zákazníkov micelárny kazeín, hovädzí proteín, náhradné sladidlo stévia, funkčný detox, nový mozgový stimulant.

Hlavnou aktivitou spoločnosti Kompava je predaj športových výživových doplnkov a doplnkov výživy našej vlastnej značky, popritom však máme v portfóliu kolekciu prírodných ovocných štiav, drení a doplnky pre športovcov ako fľaše, šejkre, fitness oblečenie, kompresné návleky a tejpovacie pásky.

Kompava ďakuje všetkým svojím odberateľom a zákazníkom za doterajšiu dôveru v rýdzo slovenskú firmu, ktorí naše výrobky pravidelne kupujú a používajú. Z pozície majiteľky viem všetkým sľúbiť, že aj naďalej sa budeme maximálne snažiť uspokojovať Vaše priania a túžby.

Želáme všetkým veľa zdravia, skvelé výkony a veľa optimizmu.

Ing. Želmíra Komorechová
majiteľka firmy

Neboli nájdené žiadne záznamy.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info