K4 Power gel a YUCCA Schidigera

K4 Power gel a YUCCA Schidigera

Keď som pri vchode do lekárne zbadala reklamu Kompava, nedalo mi nevstúpiť, pretože patrím aj s mojim synom k Vašim zákazníkom. Môj syn sa s obľubou zúčastňuje triatlonových pretekov H-triatlon a práve tam sme sa s Vašimi výrobkami stretli. Syn nedá dopustiť na Váš ojedinelý produkt K-4 Power, vďaka ktorému dokáže vydržať extrémne športové zaťaženie či pri maratóne, alebo pri triatlone.

Tento športový výživový doplnok mu dodáva počas výkonu energiu a zamedzuje maximálnej vyčerpanosti.

Aj nové prevedenie K-4 Power v gelovej forme je veľmi osviežujúci a ľahko užívateľný aj počas športového výkonu. Táto nová forma sa Vám naozaj podarila.

Mňa k užívaniu Vášho výrobku Yucca Schidigera priviedol skôr denný pracovný výkon a mierna strata imunity. Po dlhej zime ,stresujúcej práci a nesprávnych stravovacích návykoch som sa dostala do stavu, kedy môj organizmus veľmi slabo dokázal bojovať s infekčnými ochoreniami. Po zápale priedušiek som sa nedokázala dostať do kondície, jednoducho organizmus nereagoval na liečbu. Vyskúšala som detoxikáciu pomocou Vášho výrobku Yucca Schidigera a sama som prekvapená účinkom. Po dvoch týždňoch užívania som v kondícii a nepociťujem únavu. Zlepšilo sa mi trávenie, netrpím plynnatosťou a pocitom plnosti po jedle, nepotrebujem stimulant vo forme kávy, som výkonná v práci a čo je podstatné, rekonvalescencia po zápale priedušiek je úspešná. Opätovne rada skonštatujem, že výrobok Yucca Schidigera sa Vám naozaj podaril.

Bez ohľadu na to, že sme sa dnes stretli, som Vaším fanúšikom a reklamu vo forme dobrej skúsenosti šírim do sveta-

Držím palce a prajem všetko dobré, zostávam s pozdravom Renáta Krivosudská

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info