Horúca zázvorová limonáda
Horúca zázvorová limonáda

Horúca zázvorová limonáda

Horúca zázvorová limonáda

Šálka teplého nápoja počas chladných zimných dní zahreje naše telo i dušu. Obľúbeným zimným nápojom je najmä horúci čaj, ktorý si radi doprajeme doma i v práci. Skúšali ste však niekedy vymeniť čaj za horúcu limonádu? Zahrejte sa počas chladných zimných dní zázvorovou limonádou s obsahom vitamínov, minerálov a antioxidantov.

Potrebujeme

Postup

V kanvici si zohrejte vodu na 80 stupňov. Do džbánu pridajte mätu, plátky citróna, 4 odmerky HypoFit a 1 odmerku Cé vitamínu v prášku a následne zalejte horúcou vodou . Limonádu premiešajte a môžete podávať.

Horúca limonáda od Kompavy vás nie len zahreje, ale doplní vášmu telu aj potrebné vitamíny a minerály. Počas chladných dní je náš organizmus náchylný na vznik rôznych imunitných ochorení, a preto je dôležité v tomto období zvýšiť príjem vitamínov a podporiť imunitný systém.

TIP: Imunitný systém môžete posilniť prírodným výživovým doplnkom Premium Colostrum. Kolostrum dodáva perfektnú kombináciu imunitných a rastových látok, ktoré zabezpečujú podporu imunity a výživu pre celkový zdravý vývoj organizmu. Kolostrum je prírodný zdroj imunoglobulínov, rastových faktorov, laktoferínu, lyzozýmu, vitamínov, minerálov i aminokyselín. Imunoglobulíny sú v organizme veľmi dôležité, pretože ide o protilátky, ktoré organizmus potrebuje na ochranu proti cudzím látkam – bráni tak telo pred prepuknutím rôznych imunitných ochorení.