Vernostná karta CASHBACK CARD

Vernostná karta Kompava CASHBACK CARD

Pre naších zákazníkov sme zaviedli vernostný program CASHBACK. Pri nákupe uveďte do poznámky číslo Vašej CASHBACK CARD.

V prípade, že ešte nemáte našu bezplatnú CASHBACK CARD vernostnú kartu, ktorú môžete využívať u viac ako 47.000 obchodníkov v 46 krajinách sveta, vyplňte bezplatne formulár, kartu Vám pošleme poštou alebo kuriérom a ako darček dostanete dodatočnú zľavu na najbližší nákup vo výške 3% cashback + 2,5 SP (za 100 EUR nákup) ako poďakovanie za Vašu registráciu do nášho vernostného programu.

Bezplatná registrácia u nás - výhody získate už z tohto nákupu!

Našu vernostnú kartu Vám pošleme s tovarom a použiť ju môžete nielen u nás, ale aj v sieti naších partnerov na Slovensku, ale aj vo svete.

https://www.cashbackworld.com/sk

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.