K4 POWER gel je výnimočný svojim zložením, chuťou a účinkami!

K4 POWER gel je výnimočný svojim zložením, chuťou a účinkami!

Novinka od Kompavy K4 POWER gel je výnimočný svojim zložením, chuťou a účinkami. Testoval som ho na preteku aj tréningoch. Halfironman st. Polten som absolvoval na 3 tieto gely a počas preteku som bol energeticky absolútne bez problémov. Na beh som vyrazil s pocitom, ako keby som sa predtým nijako nenamáhal a najlepšie bolo, že tento pocit vydržal počas celého behu. Prvý raz som odbehol celý polmaratón v triatlone bez krízy a bol z toho osobak za 1:16:17.

Jeho neuveriteľnú účinnosť som odskúšal pri tréningu na Oravamana.  Na zaver 3-hodinového cyklistického tréningu s prevýšením 1800m som mal naplánovaný vyšliap na Tatliakovu chatu zo Zuberca. Tesne za Zubercom som si dal jeden gel. Vtedy som mal nohy dosť

Po cca 10 minútach sa mi začalo isť oveľa lepšie, cítil som viac prekrvene nohy a celkový príval energie. Záverečných 4,2km náročného stúpania som mal pocit že lietam. Čas niečo cez 14 minút od rampy po „Tatliačku“ hovorí  že to nebol len pocit. Kto to pozná, vie, aký je to čas. Celý kopec som zvládol vo veľmi vysokom tempe. Najlepší pocit som mal z toho, že pri podávaní vysokého výkonu (tepovo aj wattovo) som sa cítil relatívne komfortne a užíval som si to! ťažké a unavené z predchádzajúcich kopcov.

Vypracoval: Tomáš Jurkovič

Štítky:

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info