Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Kĺbovka od Kompavy a Ceragem lôžko mi zachránilo kĺby
Kĺbovka od Kompavy a Ceragem lôžko mi zachránilo kĺby

Kĺbovka od Kompavy a Ceragem lôžko mi zachránilo kĺby

Kĺbovka od Kompavy a Ceragem lôžko mi zachránilo kĺby

Vyrážajúce bolesti z bedrového kĺbu postupne ustúpili a som presvedčený, že vďaka Kompave dnes môžem fungovať a športovať ďalej bez väčších obmedzení.

V roku 2011 som začal pociťovať obmedzujúce bolesti v oblasti bedrového kĺbu. Začal som samozrejme s liečbou klasickými mastičkami a gélmi... Skúšal som čo bolo dostupné s nádejou, že bolesti prejdú. Bolesti sa však prejavovali čoraz viac až som prišiel do štádia, kedy som nevedel sedieť, ležať, pracovné porady a šoférovanie sa stali utrpením.

Po cca 20 minútach sedenia som sa musel vždy postaviť, prípadne zastaviť auto, vystrieť nohu a trochu sa prejsť, pretože mi úplne stuhla noha a bolesť vyrážala až do chodidla. Samozrejme som navštívil aj lekárov, absolvoval vyšetrenia, röntgen a MR. Vyšetrenia ukázali zvýšené opotrebenie kĺbu ale našťastie nie také, ktoré by súviselo s urgentným operačným zákrokom. K liečbe sa pridali obstreky na športovej klinike a iné dostupné prípravky, údajne na podporu pohybového aparátu. Tento proces návštev lekárov a liečby trval viac ako tri roky. Bohužiaľ neúspešne...V roku 2014 som sa zoznámil na jednej akcii Slovenského paralympijského výboru po prvý krát so slovenskou firmou Kompava. V rámci rozhovoru s pani Želmírou Komorechovou, majiteľkou spoločnosti, som sa oboznámil s produktami doplnkovej výživy, ktoré boli určené práve na výživu kĺbov.

Po vysadení všetkých predchádzajúcich liekov, asi po polročnej pauze, som začal užívať produkty Gelo-3 Complex, a Joint Bar podľa odporúčaného dávkovania pri kĺbových ťažkostiach. Popri tom som niekoľko mesiacov chodil aj do sídla firmy v Novom Meste nad Váhom na Ceragem lôžko. Vzhľadom k tomu, že som nemohol už niekoľko rokov behať kvôli veľkým bolestiam pri nárazoch, kúpil som si eliptický trenažér a popri užívaní produktov som začal po niekoľkých mesiacoch aj intenzívne cvičiť. Povedal som si doslova, že buď to všetko pomôže alebo sa načisto dorazím.

Počas rokov 2014 - 2015 som zjedol minimálne 7 balení Gelo-3 Complexu a zopár kartónov tyčiniek Joint Bar. Absolvoval som asi 20 liečebných procedúr na lehátku Ceragem. V priebehu roka 2015 som začal opäť postupne behávať aj vo voľnej prírode.

"Vyrážajúce bolesti z bedrového kĺbu postupne ustúpili a som presvedčený, že vďaka Kompave dnes môžem fungovať
a športovať ďalej bez väčších obmedzení. "

Dodnes si kupujem produkty na výživu kĺbov od spoločnosti Kompava, nejem ich síce už tak pravidelne a v takom množstve, ale preventívne priebežne dopĺňam kĺbom potrebnú výživu.

Týmto sa chcem veľmi poďakovať Želke Komorechovej za všetky rady, starostlivosť a čas, ktorý mi v rámci konzultácií venovala. Kompave som ostal a ostanem verný, pretože som presvedčený o kvalite a účinkoch ponúkaných produktov. Dnes som užívateľom viacerých ďalších produktov, ktoré mi pomáhajú pri športe, skvalitňujú mi život a zdravie."

Martin Gabko, tréner "Boccia" paralympionických športovcov