Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Kompava Info 2016-4

Kompava Info 2016-4 Každý z nás asi práve prežíva najpokojnejšie a čarovné chvíle, kedy sa aspoň nachvíľu zastavíme, zamyslíme sa nad svojimi životmi, zrekapitulujeme čo sa udialo za posledných 12 mesiacov a do nového roka si dáme zopár “staronových predsavzatí”. V Kompave sa toho počas roka 2016 udialo mnoho. Nové úspechy odštartovala naša úžasná šéfka Ing. Komorechová, ktorá si právom zaslúžila ocenenie Podnikateľka Slovenska 2015 a stala sa tak kráľovnou slovenského biznisu.

Každý z nás asi práve prežíva najpokojnejšie a čarovné chvíle, kedy sa aspoň nachvíľu zastavíme, zamyslíme sa nad svojimi životmi, zrekapitulujeme čo sa udialo za posledných 12 mesiacov a do nového roka si dáme zopár “staronových predsavzatí”. V Kompave sa toho počas roka 2016 udialo mnoho. Nové úspechy odštartovala naša úžasná šéfka Ing. Komorechová, ktorá si právom zaslúžila ocenenie Podnikateľka Slovenska 2015 a stala sa tak kráľovnou slovenského biznisu. Vo februári sme otvorili brány žilinského spiroergometrického Kompava centra Metflex v Žiline, ktoré svojim vybavením a službami patrí medzi popredné na Slovensku. Ani tento rok odborníci vo vývoji a výrobe nezaspali na vavrínoch a na trh Kompava uviedla svetový produkt “zázračný”– BIOaktívny proteolytický enzým Serapeptázu. Príjemným prekvapením bolo ocenenie Zlatá Incheba 2016, keď sa konzílium odborníkov zhodlo, že túto pečať si zaslúži nadčasový produkt K2 Anti Age od Kompavy. S vývojom nových produktov to neskončilo, obľúbená tyčinka Wellness bar, jedinečná svojho druhu má novú čokoládovú príchuť. S chuťou sme sa vo vývoji a výrobe doslova vyhrali, čo potvrdzujú aj spokojní zákazníci.

Práve vám, naši milí zákazníci, sa chceme poďakovať za vašu prejavenú dôveru a spoluprácu v roku 2016 a želáme vám krásne a pokojné sviatky a úspešný nový rok 2017.

Kompava je tu pre vás už 15 rokov a vyrába vám produkty podľa najnovších trendov v oblasti vrcholového športu, wellness a zdravého životného štýlu. Veríme, že aj naďalej budete s Kompava výrobkami spokojní. My vám budeme prinášať I naďalej bezpečné, kvalitné a nadčasové produkty.