Kompava je správna voľba, prečo?
Kompava je správna voľba, prečo?

Kompava je správna voľba, prečo?

Kompava je správna voľba, prečo?

Kompava už viac ako 20 rokov prispieva k udržaniu kvalitného zdravia a k dosahovaniu vytúžených mét športovcov. Od samého začiatku nám však nejde iba o výrobu a predaj výživových doplnkov. Predajom produktov proces našich aktivít totiž nekončí, chceme spoločne s našimi zákazníkmi dosiahnuť ďaleko viac. Čo ale ,,ďaleko viac“ znamená a prečo je Kompava tá správna voľba?

Obsah

Kvalita a bezpečnosť na prvom mieste

U nás v Kompave zodpovedne dbáme o zhodu výrobného procesu so všetkými legislatívnymi požiadavkami, ktoré sa kladú na výrobu výživových doplnkov. V našich produktoch nenájdete žiadne látky zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Striktne sa tiež vyhýbame používaniu konzervačných látok, syntetických farbív či geneticky modifikovaných surovín.

Budujeme a udržujeme systém riadenia bezpečnosti potravín podľa požiadaviek FSSC 22000.

Neodmysliteľnou súčasťou našej spoločnosti je prísny systém vnútorných kontrol a inšpekcií, pri ktorom sa kontroluje kvalita prijatých ingrediencií rovnako ako aj finálnych výrobkov. Dohliada sa na výrobný proces, dodržiavanie adekvátnych postupov a prísnych hygienických pravidiel a, v neposlednom rade, tiež bezpečnosť skladovania surovín a vyrobených produktov.

Pre 100 % bezpečnosť produktov vykonávame pred jeho uvedením na trh interný, ale aj externý rozbor, mikrobiológiu a všetky potrebné testovania. Samotná majiteľka spoločnosti Ing. Želmíra Komorechová a zamestnanci sú osobami, ktoré produkty testujú ešte pred tým ako sa dostanú k zákazníkovi.

Celý proces výroby v rukách skúsených odborníkov

Cesta od vývoja až po konečné spracovanie produktov je v rukách našich študovaných odborníkov, ktorí pravidelne absolvujú rôzne vzdelávania s cieľom nadobudnúť tie najkvalitnejšie vedomosti. Zamestnanci zodpovední za vývoj produktov každoročne navštevujú rôzne svetové výstavy a veľtrhy, aby sa ako prví dozvedeli novinky z praxe, nadobudli skúsenosti, inšpiráciu a všetko mohli pretaviť do našich výživových doplnkov.

Na vývoji mnohých produktov sa zúčastňovali rôzni lekári, významní športovci a iní externí odborníci, a preto obsahujú všetky naše receptúry kus vlastnej skúsenosti a života.

Váš názor a naše know-how = alfa a omega pre dokonalú receptúru

Zaujímame sa o potreby a priania našich zákazníkov, preto neustále poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti zdravia, športu a užívania výživových doplnkov. Kontaktovať nás môžete denne prostredníctvom chatu na našom webe či telefonicky a naši skúsení odborníci Vám s radosťou poskytnú svoje skúsenosti a zodpovedajú Vaše dotazy.

Pravidelne organizujeme ochutnávky produktov, pretože chceme, aby ste sa na vlastnej koži presvedčili o ich skvelej chuti. Podieľame sa na organizácii rôznych športových akcií, pričom sa ich zvykneme spolu s tímom osobne zúčastniť a poskytovať tak zákazníkom naše vedomosti. Takto získavame efektívne aj spätnú väzbu, ktorá je pre nás veľmi dôležitá. Taktiež všetky Vaše recenzie a hodnotenia pravidelne analyzujeme a snažíme sa nimi nie len inšpirovať, ale aj zlepšovať naše služby a produkty.

Budujeme komunitu, ktorá žije život efektívne

Záleží nám nie len na Vašom názore, ale aj na Vašich vedomostiach a schopnostiach správne sa rozhodovať v oblasti zdravia, životného štýlu a športu. Pravidelne pre Vás naši odborníci preto tvoria vzdelávacie e-booky či prispievajú blogmi na našom webe. Organizujeme tiež školenia rôzneho zamerania nielen pre zákazníkov, ale aj obchodných partnerov.

Zaujíma nás proces, ale aj výsledok

S cieľom dokonale zachytiť pôsobenie a efektívnosť našich produktov, no tiež zlepšiť kvalitu zdravia našich zákazníkov vykonávame viaceré diagnostiky v Metflex diagnostickom centre v Novom Meste nad Váhom.

Absolvovaním diagnostiky nielen že zistíte stav svojho organizmu, ale môžete si tiež otestovať kondíciu a skvalitniť športové výkony. Súčasťou každej diagnostiky je, samozrejme, aj konzultácia s odborníkom, ktorý dokonale vysvetlí nadobudnuté výsledky a poskytne rôzne odporúčania a poradí nie len v oblasti užívania výživových doplnkov.

Diagnostikou pri pravidelnom užívaní našich produktov vieme zachytiť ich pôsobenie a potvrdiť tak ich efektívnosť a následne na základe získaných výsledkov upraviť užívanie pre dosiahnutie maximálnej efektívnosti.

Byť súčasťou našej komunity sa oplatí

Ak radi nakupujete cez náš e-shop, my Vás za vernosť odmeníme. Zapojením sa do nášho vernostného systému nakupujete ešte výhodnejšie.

  • Za každú objednávku zbierate body, ktoré môžete následne využiť ako zľavu.
  • Pri každom nákupe máte možnosť vybrať si z aktuálnej ponuky darčekov.
  • Pravidelne budete dostávať informácie o aktuálnych akciách ako prví. Obdržíte tiež zľavové kódy na nákup na našom webe.
  • Dostanete bezplatne prístup k rôznym odborným informáciám v podobe článkov, videí či e-bookov.

Čerstvosť a skvelý zákaznícky servis

Nedisponujeme obrovskými skladovými zásobami, no produkty pravidelne vyrábame, a preto zaručujeme 100 % čerstvosť produktov. Takže ak sa rozhodnete objednať si naše produkty vždy Vám domov dorazia čerstvé a do 48 hodín. Čiže ak ste dnes dostali chuť pripraviť si dezert z Vášho obľúbeného proteínu, nemusíte na jeho doručenie čakať týždeň.

U nás v Kompave cítime zodpovednosť za všetko, čo robíme. Snažíme sa prekonávať očakávania Vás – našich zákazníkov, a preto každý produkt vyvíjame, vyrábame a pripravujeme s dôrazom na maximálnu efektivitu a funkčnosť. Zároveň sa neustále snažíme zdokonaľovať naše služby pre Vašu spokojnosť a pohodlie.

V neposlednom rade dbáme o správne rozhodnutia aj vo vzťahu k prírodnému prostrediu, čo potvrdzuje aj získanie certifikátu o úspore emisií sklenníkových plynov. Tiež sme súčasťou systému zhodnocovania a recyklácie odpadov z obalov.

Našim cieľom je, aby ste naše produkty ocenili a dôverovali im tak, ako my do nich vkladáme všetky naše vedomosti a srdce. Ďakujeme, že ste s nami, pretože spolu dokážeme viac.

Váš tím Kompava