Michal Akuratný - Vďaka K4 Power BCAA 4:1:1 sa posúvam ďalej
Michal Akuratný - Vďaka K4 Power BCAA 4:1:1 sa posúvam ďalej

Michal Akuratný - Vďaka K4 Power BCAA 4:1:1 sa posúvam ďalej

Michal Akuratný - Vďaka K4 Power BCAA 4:1:1 sa posúvam ďalej

Keď som sa začal aktívnejšie venovať športu a mal som zimnú prípravu trénoval som 5-6 krát do týždňa objemovo ako aj dynamicky. Po istom čase som začal cítiť ako sa moje telo už nedokáže samo regenerovať. To ma viedlo k užitiu BCAA. Začal som jedávať tabletové BCAA od GYM BEAMU. Tabletky boli strašné veľké, ťažko sa prehĺtali a dávkovanie 4 tablety pred a po tréningu a v deň odpočinku 4 ráno a 4 večer „proste hrôza.“ Preto som siahol po práškovej forme od gym beamu limetka. Musím uznať „zlaté tabletky“ chuť limetku ani nepripomínal čistá umelá hmota. Rozpustnosť po desať minútovom šejkovani som nakoniec vypil hrudky prášku s nepríjemnou chuťou a umelou vôňou po ktorých ma šrabalo v hrdle. Zanevrel som na BCAA a radšej som znížil dávky tréningu, aby sa moje telo dokázalo regenerovať samé. 

V zime som sa stal členom Pro-body triathlon teamu kde som začal opäť naplno trénovať, zvýšil som intenzitu tréningu a dokonca navýšil ako v predchádzajúcom období. Opäť sa u mňa začala objavovať únava svalstva, bolesť a svalová únava. Preto som sa rozhodol opäť začať s užívaním BCAA. V Pro-body mi kolegom bolo odporúčané, aby som  skúsil  BCAA K4 Power BCAA 4:1:1 príchuť kiwi. Neváhal som. Ihneď po otvorení ma prekvapila príjemná jemná vôňa kiwi a malá ale praktická odmerka zelenej farby. Mal som po tréningu a preto som si hneď spravil nápoj. Prečítal som si dávkovanie ktoré je proste jedna dávka pred tréningom druhá dávka po. Dávka sú dve odmerky. „jednoduché“.

Po nadávkovaní a zaliati cca 300ml vody som asi 3-5 krát potriasol šejkerom a nápoj bol pripravený. Neveril som vlastným očiam. Po otvorení šejkra ma obviala prirodzená vôňa kiwi a už som sa nevedel dočkať kedy sa napijem. „Mňam“ nápoj chuti skvele povedal som si. Jemná, nevtieravá chuť, ani náznak prášku a nič umelé. S radosťou som si povedal toto je niečo pre mňa.

Pravidelným užívaním poďľa odporúčania výrobcu teda jedna dávka pred tréningom a jedna dávka po tréningu K4 Power BCAA 4:1:1 sa moje telo začalo dostatočne regenerovať, tréning som mohol aj vďaka tomu ešte zintenzívniť a samozrejme posunúť hranice ešte vyššie. Dnes užívam K4 Power BCAA 4:1:1 už piaty mesiac a chuť a ani vôňa mi vôbec neprekážajú neškriabe ma v hrdle a nebývam po nich smädný. Užívam ich denne občas aj v rámci denného pitného režimu len tak z chuti.


K4 Power BCAA som veľmi spokojný vyhovuje mi všetko ako dávkovanie, chuť, balenie... Je to špičkový produkt od špičkovej firmy.

Komu by som tento produkt odporúčal? Každému koho tréningy sú na vysokej intenzite teda profesionálnym ako aj amatérskym športovcom. Športovcom, ktorý hľadajú niečo čo budú vedieť užívať každý deň a čo im aj naozaj pomôže. Výrobok je nanajvýš vegánsky a náš slovenský.

Ďakujem vďaka Vašim produktom sa posúvam ďalej. 

Michal Akuratný Pro-body triathlon team, 12.7.2017