Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Nepríjemné vírusové ochorenie - Herpes
Nepríjemné vírusové ochorenie - Herpes

Nepríjemné vírusové ochorenie - Herpes

Nepríjemné vírusové ochorenie - Herpes

Tí, čo trpia pravidelným estetickým problémom na perách, ale aj tí, čo sú na tom horšie a opar sa im vyhodí inde na tele, budú vedieť o čom tento článok je. Herpes simplex je známy vírus a veľa z nás ho už minimálne raz svoj život muselo riešiť. Či už to bol opar na perách, alebo u tých menej šťastných sa opar objavil na bruchu alebo iných častiach tela.

Obsah

Miesto, kadiaľ sa vírus tlačí von opuchne, začervená, zo začiatku cítiť mravčanie, ktoré sa zmení na neutíchajúcu bolesť. Vytvoria sa pľuzgieriky, ktoré keď prasknú, mokvajú a keď zaschnú, vytvorí sa škaredá chrasta. Tento proces netrvá pár hodín ani dní – u niekoho trvá vyliečenie týždeň, u iného aj pár týždňov. Všetko závisí od veľkosti pľuzgiera a od reakcie imunitného systému. 

Ako sa dá oparu predísť alebo ako sa ho rýchlo zbaviť, ak sa už na tele objavil?

Herpes je vírusové ochorenie kože. Miesto prvého prieniku do tela je väčšinou vždy rovnaké s tým, kde sa herpes bude aj naďalej objavovať. Ak ho nevidíte vo forme pľuzgierika, neznamená, že ho v tele nemáte. Nevidno ho, pretože spí – prebýva v latentnom štádiu a čaká na impulz. Impulzom na prepuknutie môže byť viacero podnetov – silné slnečné žiarenie, mráz, silné fyzické i psychické vypätie, stres, strach a v neposlednom prípade oslabená imunita dávajú voľný priebeh na rozmnoženie vírusu a prejavenie sa aj navonok.

Zastaviť tento vírus počas jeho najväčšej sily je oslabeným imunitným systémom priam nemožné. My v Kompave sme na vlastnej koži vyskúšali ako L-lyzín na opar funguje.L-lyzín je esenciálna aminokyselina (telo si ju nevie samé vytvoriť), ktorej organizmus nemá nikdy dosť, pretože sa vo veľkom množstve v tele spotrebúva.

L-lyzín sa podieľa na vytváraní a posilňovaní imunitného systému, má veľký význam ako stavebná aminokyselina pri tvorbe svalových vlákien. Hrá dôležitú úlohu pri vstrebávaní vápnika do kostí, chráni cievy pred ukladaním nánosov a tvorbou aterosklerických plakov.

L-lyzín sa nachádza sa v parmezáne, rybách, hovädzom a bravčovom mäse, šošovici, arašidoch a fazuli. Najväčšie množstvo L-lyzínu sa v potravinách nachádza v tvrdých syroch. Ale dajme si otázku, koľko gramov tvrdého syra denne skonzumujeme?

Na 100 g L-lyzín [g]
parmezán 3,17
tuniak 2,21
bravčová sviečková 2,12
hovädzia sviečková 2,02
šošovica 1,89
arašidy 1,10
Kompava Micellar Casein 9,28
Kompava Zen Whey 9,52

S pomocou prípravku L-lyzín extra, ktorý okrem L-lyzínu obsahuje ešte extrakt z Echinacei a vitamín B6 na lepšie vstrebávania a vyššiu funkčnosť prípravku, sa zbavíme herpesu rýchlo a jednoducho. Pri dávkovaní 5 kapsúl 3-krát denne vás opar nebude trápiť už po 2 – 3 dňoch. Tento recept máme v Kompave na sebe vyskúšaný a odporúčame ho.

Nestrácajte svoje sebavedomie a necíťte sa nepohodlne len preto, že máte pľuzgier na perách. Vyskúšajte náš recept a o 2 dni už môžete bez hanby posielať bozky na diaľku :)

Viete že: 

  • Opar je dôsledok duševného vypätia, stresu, agresie?
  • Opar spôsobuje silné slnečné žiarenie, horúčka, menštruácia ale i oslabený imunitný systém?
  • Vírus herpes sa prenáša slinami? Preto sa počas jeho prítomnosti na perách nebozkávajte.
  • Už pri prvom svrbení na perách si opar potrite šťavou z grepu a pocítite úľavu.
  • Na lokálnu liečbu je vhodná šťava z cibule alebo z cesnaku?
  • V jednej dávke proteínu Micellar Casein alebo proteínu Zen Whey (30g) je toľko aminokyseliny L-lyzínu ako v 8 kapsuliach prípravku L-lyzín extra?
  • L-lyzín je základná stavebná aminokyselina, ktorá zabezpečuje vstrebávanie ostatných aminokyselín do buniek?
  • L-lyzín má dôležitú úlohu pri vstrebávaní vápnika do kostí?
  • L-lyzín ochraňuje vnútornú stranu ciev pred poškodením a následným ukladaním aterosklerotických plakov?