Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Nové Fit Soups zahrejú každého
Nové Fit Soups zahrejú každého

Nové Fit Soups zahrejú každého

Nové Fit Soups zahrejú každého

Poznáte ten pocit, keď vás ovládne hlad a vy nemyslíte na nič iné, iba ako by ste do seba hodili niečo rýchleho, teplého, čo vás zasýti? Ak ste práve na túto otázku odpovedali „áno“, tak vám s radosťou oznamujeme, že máme pre vás riešenie v podobe zdravých, sýtych polievok Fit Soups.

Obsah

Uvádzame na trh absolútnu novinku, ktorá poteší malého i veľkého, staršieho i mladšieho a aj športovca či nešportovca. Poznáte ten pocit, keď vás ovládne hlad a vy nemyslíte na nič iné, iba ako by ste do seba hodili niečo rýchleho, teplého, čo vás zasýti? Ak ste práve na túto otázku odpovedali „áno“, tak vám s radosťou oznamujeme, že máme pre vás riešenie v podobe zdravých, sýtych polievok Fit Soups.

Čo sú Fit Soups a prečo sú také úžasné?

Fit Soups sú instantné polievky, ktoré obsahujú výživovo hodnotné zložky a skutočne zasýtia. Sú dostupné v troch príchutiach a každá z príchutí má iný účel. Tak už vás nebudem zbytočne naťahovať a poďme si ich predstaviť.


Hovädzia polievka

Hovädzia polievka s vysokým obsahom bielkovín. Jedna dávka obsahuje až 28 gramov bielkovín, čo predstavuje približne jednu dávku zarobeného proteínového nápoja. Poznáte tú nedeľnú pohodičku, kedy je z kuchyne cítiť arómu typickej hovädzej polievky a vy sa už neviete dočkať tej úžasnej chute? Tak presne tak chutí aj naša hovädzia polievka.

Polievka neobsahuje alergény ani žiadne konzervačné látky. Súčasťou polievky sú mäsové guličky, ktoré obsahujú až 98 % hovädzieho mäsa. Vzhľadom k tomu, že polievka má vysoký obsah bielkovín je vhodná pre športovcov po tréningu namiesto proteínu. Hlavnou zložkou polievky je hovädzí kolagén ako proteín, ktorý perfektne doplní vašu starostlivosť o kĺby. Nájdete v nej kúsky zeleniny a byliniek, bez ktorých by hovädzia polievka nemala tú správnu chuť.

Hokkaido polievka

Zdravá krémová polievka z pravého hokkaida s príjemnou sladkastou chuťou. Polievka má špeciálne zloženie bohaté na rozpustnú a nerozpustnú vlákninu, ktoré podporuje lepšie trávenie a pomáha eliminovať tráviace problémy. Jedna dávka polievky obsahuje 6,13 gramov vlákniny, čo predstavuje až 25 % z doporučenej dennej dávky.

Jednou z hlavných zložiek sú MCT tuky, ktoré sú rýchlym zdrojom energie, podporujú spaľovanie tukov. Polievka má čisto veganské zloženie a je teda vhodná aj pre vegetariánov a vegánov. Navyše neobsahuje alergény ani žiadne konzervačné látky.

Náš tip: Do hokkaido polievky si môžete dať aj lyžicu smotany a tekvicové semienka, či tekvicový olej. Dodajú polievke ten správny šmrnc.

Hrášková polievka

Proteínovo-vlákninová polievka z mladého zeleného hrášku plná živín, ktoré naše telo potrebuje. Pokiaľ milujete chuť hrášku verte, že budete milovať aj túto polievku. Vďaka vyššiemu obsahu bielkovín skutočne zasýti a vďaka obsahu vlákniny zaručí bezproblémové trávenie.

Polievka má veganské zloženie . Má vyvážený aminokyselinový profil a taktiež obsahuje MCT tuky, ktoré predstavujú okamžitý zdroj energie.

Náš tip: Do hráškovej polievky pridajte chrumkavé krutóny prípadne slaninkový chips a verte, že vaše chuťové bunky budú v siedmom nebi. Polievku môžete dochutiť aj kyslou smotanou, tekvicovým olejom alebo tekvicovými semienkami.

Ako sa naše Fit Soups pripravujú?

A táto informácia vás poteší najviac. Jednoduchšiu prípravu si už ani nedokážete predstaviť. Stačí ak polievku vysypete do hrnčeka, zalejete 200 ml horúcej vody (približne 80 °C) a poriadne rozmiešate, aby sa prášok rozpustil a nevytvorili sa hrudky. Pri hovädzej polievke odporúčame nechať odstáť polievku aspoň 5 minúť, aby mäsové guličky stihli zmäknúť.

Chceš mat tip top postavičku? Daj si našu polievočku.

Neviete si vybrať príchuť?

Pokiaľ si nie ste istí, ktorú z polievok si vybrať, tak vám ponúkame aj balenie s mixom našich polievok. Jedno balenie obsahuje vždy 6 kusov polievok a mix balenie obsahuje dve polievky z každej príchute. Takto budete môcť ochutnať každú príchuť a rozhodnúť sa, ktorá sa stane vašim favoritom. Navyše k baleniu polievok sme pre vás pripravili aj smaltovaný hrnček, v ktorom si môžete polievku pripraviť.

Pre koho sú Fit Soups určené?

Fit Soups sú vhodné skutočne pre každého a dokážu zasýtiť až na niekoľko hodín. Polievku ocenia ľudia, ktorí sú zaneprázdnení a nemajú čas zájsť na normálny obed. Ocenia ju aj športovci, ktorí v rámci svojho jedálnička potrebujú doplniť bielkoviny alebo vlákninu. Polievky sú vhodné aj na dovolenky, lyžovačky či iné pobyty, kedy si potrebujete rýchlo spraviť výdatné a zdravé jedlo. Stačí vám iba horúca voda, hrnček, lyžica a naša polievka.

Už sme Vám narobili chute? Ako sa hovorí: “Lepšie je raz ochutnať ako stokrát čítať.“ Preto vám už teraz prajeme dobrú chuť a veríme, že si naše Fit Soups zamilujete rovnako ako my.