Nové Fit Soups zahrejú každého
Nové Fit Soups zahrejú každého

Nové Fit Soups zahrejú každého

Nové Fit Soups zahrejú každého

Poznáte ten pocit, keď vás ovládne hlad a vy nemyslíte na nič iné, iba ako by ste do seba hodili niečo rýchleho, teplého, čo vás zasýti? Ak ste práve na túto otázku odpovedali „áno“, tak vám s radosťou oznamujeme, že máme pre vás riešenie v podobe zdravých, sýtych polievok Fit Soups.

Uvádzame na trh absolútnu novinku, ktorá poteší malého i veľkého, staršieho i mladšieho a aj športovca či nešportovca. Poznáte ten pocit, keď vás ovládne hlad a vy nemyslíte na nič iné, iba ako by ste do seba hodili niečo rýchleho, teplého, čo vás zasýti? Ak ste práve na túto otázku odpovedali „áno“, tak vám s radosťou oznamujeme, že máme pre vás riešenie v podobe zdravých, sýtych polievok Fit Soups.

Čo sú Fit Soups a prečo sú také úžasné?

Fit Soups sú instantné polievky, ktoré obsahujú výživovo hodnotné zložky a skutočne zasýtia. Sú dostupné v troch príchutiach a každá z príchutí má iný účel. Tak už vás nebudem zbytočne naťahovať a poďme si ich predstaviť.


Hovädzia polievka

Hovädzia polievka s vysokým obsahom bielkovín. Jedna dávka obsahuje až 28 gramov bielkovín, čo predstavuje približne jednu dávku zarobeného proteínového nápoja. Poznáte tú nedeľnú pohodičku, kedy je z kuchyne cítiť arómu typickej hovädzej polievky a vy sa už neviete dočkať tej úžasnej chute? Tak presne tak chutí aj naša hovädzia polievka.

Polievka neobsahuje alergény ani žiadne konzervačné látky. Súčasťou polievky sú mäsové guličky, ktoré obsahujú až 98 % hovädzieho mäsa. Vzhľadom k tomu, že polievka má vysoký obsah bielkovín je vhodná pre športovcov po tréningu namiesto proteínu. Hlavnou zložkou polievky je hovädzí kolagén ako proteín, ktorý perfektne doplní vašu starostlivosť o kĺby. Nájdete v nej kúsky zeleniny a byliniek, bez ktorých by hovädzia polievka nemala tú správnu chuť.

Hokkaido polievka

Zdravá krémová polievka z pravého hokkaida s príjemnou sladkastou chuťou. Polievka má špeciálne zloženie bohaté na rozpustnú a nerozpustnú vlákninu, ktoré podporuje lepšie trávenie a pomáha eliminovať tráviace problémy. Jedna dávka polievky obsahuje 6,13 gramov vlákniny, čo predstavuje až 25 % z doporučenej dennej dávky.

Jednou z hlavných zložiek sú MCT tuky, ktoré sú rýchlym zdrojom energie, podporujú spaľovanie tukov. Polievka má čisto veganské zloženie a je teda vhodná aj pre vegetariánov a vegánov. Navyše neobsahuje alergény ani žiadne konzervačné látky.

Náš tip: Do hokkaido polievky si môžete dať aj lyžicu smotany a tekvicové semienka, či tekvicový olej. Dodajú polievke ten správny šmrnc.

Hrášková polievka

Proteínovo-vlákninová polievka z mladého zeleného hrášku plná živín, ktoré naše telo potrebuje. Pokiaľ milujete chuť hrášku verte, že budete milovať aj túto polievku. Vďaka vyššiemu obsahu bielkovín skutočne zasýti a vďaka obsahu vlákniny zaručí bezproblémové trávenie.

Polievka má veganské zloženie . Má vyvážený aminokyselinový profil a taktiež obsahuje MCT tuky, ktoré predstavujú okamžitý zdroj energie.

Náš tip: Do hráškovej polievky pridajte chrumkavé krutóny prípadne slaninkový chips a verte, že vaše chuťové bunky budú v siedmom nebi. Polievku môžete dochutiť aj kyslou smotanou, tekvicovým olejom alebo tekvicovými semienkami.

Ako sa naše Fit Soups pripravujú?

A táto informácia vás poteší najviac. Jednoduchšiu prípravu si už ani nedokážete predstaviť. Stačí ak polievku vysypete do hrnčeka, zalejete 200 ml horúcej vody (približne 80 °C) a poriadne rozmiešate, aby sa prášok rozpustil a nevytvorili sa hrudky. Pri hovädzej polievke odporúčame nechať odstáť polievku aspoň 5 minúť, aby mäsové guličky stihli zmäknúť.

Chceš mat tip top postavičku? Daj si našu polievočku.

Neviete si vybrať príchuť?

Pokiaľ si nie ste istí, ktorú z polievok si vybrať, tak vám ponúkame aj balenie s mixom našich polievok. Jedno balenie obsahuje vždy 6 kusov polievok a mix balenie obsahuje dve polievky z každej príchute. Takto budete môcť ochutnať každú príchuť a rozhodnúť sa, ktorá sa stane vašim favoritom. Navyše k baleniu polievok sme pre vás pripravili aj smaltovaný hrnček, v ktorom si môžete polievku pripraviť.

Pre koho sú Fit Soups určené?

Fit Soups sú vhodné skutočne pre každého a dokážu zasýtiť až na niekoľko hodín. Polievku ocenia ľudia, ktorí sú zaneprázdnení a nemajú čas zájsť na normálny obed. Ocenia ju aj športovci, ktorí v rámci svojho jedálnička potrebujú doplniť bielkoviny alebo vlákninu. Polievky sú vhodné aj na dovolenky, lyžovačky či iné pobyty, kedy si potrebujete rýchlo spraviť výdatné a zdravé jedlo. Stačí vám iba horúca voda, hrnček, lyžica a naša polievka.

Už sme Vám narobili chute? Ako sa hovorí: “Lepšie je raz ochutnať ako stokrát čítať.“ Preto vám už teraz prajeme dobrú chuť a veríme, že si naše Fit Soups zamilujete rovnako ako my.