Limitovaná edíciak novým proteínom Thermofit grátis

Premium Energy a Premium Protein – revolúcia v oblasti výživy a zdravia
Premium Energy a Premium Protein – revolúcia v oblasti výživy a zdravia

Premium Energy a Premium Protein – revolúcia v oblasti výživy a zdravia

Premium Energy a Premium Protein – revolúcia v oblasti výživy a zdravia

Jedinečné produkty, ktoré svojim zložením predstavujú revolučnú éru v oblasti výživy nielen u športovcov ale aj bežnej populácie. Výnimočné sú tým, že na trhu nenájdete podobné alebo také, ktoré by sa im aspoň priblížili svojim zložením. Určené sú každému, komu nie je ľahostajné svoje zdravie a chce bezproblémovo fungovať počas dňa.
Môj život sa zmenil od kedy ich firma Kompava uviedla na trh. Máloktorý výrobok Vás posunie tak vpred ako tieto prémiové produkty. Spočiatku som ich používal na pretekoch, postupne tréningoch, až sa stali súčasťou môjho každodenného života. Mával som problémy s koncentráciou, únavou, výkyvmi nálad a náhlymi vzostupmi a pádmi hladiny energie.
Mám za sebou veľa pretekov a všimol som si, že športovci, či už počas tréningu alebo preteku často dopĺňajú energiu každú chvíľu neustálym vyťahovaním tyčiniek, gélov, banánov atď., narúšajú hladiny inzulínu s prívalovými nárazmi “cukrov“ a tým pádom sa im neustále dostáva efektu ako na horskej dráhe, kedy náhle pocítia prísun energie čo vzápätí nahradí pocit únavy a nedostatku energie. A tak siahnu po ďalšom zdroji energie a to sa neustále opakuje. Nakoniec to všetko vyústi v zranenie a vyčerpaniu organizmu a človek už ďalej nie je schopný trénovať, ba dokonca fungovať v bežnom živote. Premium produkty fungujú na báze šetrenia zásobami glykogénu, poskytujú stabilný zdroj energie, nezaťažujú trávenie a hlavne čerpajú energiu z “tukových zásob“. Takto to presne funguje aj v bežnom živote. Človek získa potrebnú energiu na niekoľko hodín bez potreby neustále niečo konzumovať a hlavne je to náhrada všetkých tých priemyselne vyrobených produktov s prázdnymi kalóriami a nulovým efektom. Určite stojí za vyskúšanie a nahradenie často používaných “energeťákov“, rôznych sladkostí a pod. Organizmus sa Vám za to odvďačí v podobe energie na celý deň, sústredenosti počas práce a po náročnom dni ostane ešte veľa energie na sebarealizáciu.
Premium produkty kompletne zmenia Váš život a ako bonus Vám pomôžu za Vašimi cieľmi, nech už sú akékoľvek od chudnutia až po vrcholový výkon, alebo len jednoducho cítiť duševnú a fyzickú pohodu po celý deň.
Premium produkty používam pred, počas, po náročnom tréningu/preteku alebo v priebehu dňa a vďaka nim som si na pretekoch Xterra Europe 2018 vybojoval nasledovné výsledky:

  • 1. miesto (veková kategória muži 20-24 rokov) Xterra Romania (2. miesto v celkovom poradí vo vekových kategóriách) – kvalifikácia na Xterra World Championship Hawaii
  • 1. miesto (veková kategória muži  19-29 rokov) plavecký závod Dracula Night Swim Rumunsko (1. miesto v celkovom poradí) - súčasť Xterra Romania
  • 3. miesto (veková kategória muži 20-24 rokov) Xterra Poland
  • 3. miesto (veková kategória muži 20-24 rokov) XTERRA European Championship Germany

Boris Janata