Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

„Refresh“ tipy po prebdenej silvestrovskej noci
„Refresh“ tipy po prebdenej silvestrovskej noci

„Refresh“ tipy po prebdenej silvestrovskej noci

„Refresh“ tipy po prebdenej silvestrovskej noci

Ak ste si na Silvestra poriadne pripili na zdravie v Novom roku, na druhý deň sa asi veľmi zdravo cítiť nebudete. V hlave vám hučí, v ústach máte púšť a žalúdok vám pláva na vode? Opica ako vyšitá. Ako s takýmito stavmi po prebdenej noci zatočiť? My predsa len nejaké tipy pre vás máme.

Obsah

Ak ste si na Silvestra poriadne pripili na zdravie v Novom roku, na druhý deň sa asi veľmi zdravo cítiť nebudete.

V hlave vám hučí, v ústach máte púšť a žalúdok vám pláva na vode? Opica ako vyšitá. Ako s takýmito stavmi po prebdenej noci zatočiť? My predsa len nejaké tipy pre vás máme.

Alkohol má za následok blokovanie účinku antidiuretického hormónu (ADH) - vazopresínu. Ten sa produkuje v ľudskom mozgu, pôsobí v obličkách a bráni nadmernej strate tekutín. Pitie alkoholu ho vyradí, čo vedie k dehydratácii a strate elektrolytov.

Dôležitá je preto postupná, pomalá hydratácia a doplnenie stratených vitamínov a minerálov, ktoré Vám prijatý alkohol z tela potiahol.

Prvú pomoc vám určite podajú

1. Stratené vitamíny a minerály Vám okamžite doplní AcidoFit. Všetko potrebné sa skrýva v podobe rozpustnej tablety. Hneď po prebudení si zarobte z neho nápoj a Váš organizmus sa Vám určite poďakuje. Upraví vnútorné pH prostredie, zásobí Vás vitamínmi a minerálmi a vy budete tak fungovať počas dňa na 100%.

2. Ak sa chcete vyhnúť nezvládnuteľným stavom po alkoholovom opojení určite nezabudnite na správne „zápitko“. Rovnako dôležité, ako pravidelne dopĺňať tekutiny, je dať telu potrebné živiny. Za vyskúšanie určite stojí hydratačný nápoj HypoFit. Okrem toho, že Vás výborne hydratuje, doplní tiež chýbajúce vitamíny a minerály. Po prehýrenej noci Vám bude v organizme chýbať aj cukor. Jeho hladina v tele bude nízka, pretože počas spánku pečeň prednostne metabolizuje najmä alkohol a bunky majú následne málo energie na správne fungovanie. Preto budete potrebovať cukor, ktorý sa vstrebe postupne, ale rýchlo zaúčinkuje. Iontový nápoj HypoFit bude telu túto chýbajúcu energiu postupne dávkovať v podobe glukózy a maltodextrínu.

Vy sa tak ráno prebudíte svieži a bez nepríjemných príznakov v prípade, že to s alkoholom naozaj preženiete.