Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Jedinečný produkt pre ženy, ktorý obsahuje izoflavóny, ktoré pomáhajú regulovať hormonálnu rovnováhu v organizme žien. Fytosoja Osteo je obohatená o vápnik a o vitamíny D a K2. Je vhodná aj pre ženy v a po menopauze, ktoré majú rozkolísanú hormonálnu hladinu.

Fytosoja Osteo
Cena:
17.10 €
 • Produkty máme skladom. Odosielame ihneď.
  Produkty máme skladom. Odosielame ihneď.
 • Sme výrobca. Vyrábame z najkvalitnejších surovín.
  Sme výrobca. Vyrábame z najkvalitnejších surovín.
 • Extra zľavy a darčeky verným zákazníkom.
  Extra zľavy a darčeky verným zákazníkom.
 • Doprava nad 70 € ZADARMO
  Doprava nad 70 € ZADARMO
 • Naši odborníci Vám radi bezplatne poradia.
  Naši odborníci Vám radi bezplatne poradia.

Základný popis produktu

Výživa pre kosti Fytosoja Osteo vďaka svojmu zloženiu bohatému na izoflavóny pomáha predchádzať osteoporóze (rednutie kostí). Izoflavóny sú prirodzené antioxidanty, ktoré majú podobný účinok ako estrogén, ale bez vedľajších účinkov. Vo Fytosoja Osteo sa nachádzajú izoflavóny genistein a daidzein, ktoré dokáže telo najlepšie využiť. Izoflavóny pomáhajú regulovať hormonálnu rovnováhu v organizme žien v období menopauzy, pozitívne pôsobia na srdce a kosti, zabraňujú odbúravaniu kostnej hmoty a zlepšujú ich mineralizáciu. Odhaduje sa, že aktuálne je osteoporózou ohrozená každá tretia žena vo veku nad 50 rokov. Preto by tento produkt nemal chýbať v žiadnej domácnosti. 

Zloženie produktu Fytosoja Osteo je obohatené aj o vitamín D a K2 práve kvôli lepšiemu vstrebávaniu vápnika. Efektívnosť vstrebávania vápnika sa po 35. roku života znižuje a práve preto obsiahnutý vitamín D zabezpečuje viazanie vápnika do kostného tkaniva a vitamín K aktivuje špecifické proteíny zodpovedné za ukladanie vápnika a zároveň zabraňuje ukladaniu vápnika na steny ciev, čo pomáha pri prevencii aterosklerózy (ochorenie tepien, kedy dochádza k zhoršeniu prietoku krvi). 

FYTOSOJA OSTEO obsahuje: 

 • Izoflavóny – patria medzi fytoestrogény, pričom svojimi vlastnosťami sa najviac podobajú na estrogény. Vyznačujú sa silnými antioxidačnými účinkami na ľudské bunky.
 • Vitamín D – prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi a k udržaniu zdravých kostí a zubov.
 • Vápnik – prispieva k normálnemu fungovaniu svalov, k normálnej zrážanlivosti krvi, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov, zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek a je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov.
 • Vitamín K – hrá dôležitú úlohu v udržiavaní zdravých kostí, znižovaní rizika kardiovaskulárnych ochorení, prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a pomáha ukladať vápnik priamo do kostí a zubov čím zabraňuje jeho usadzovaniu v cievach a predchádza vzniku aterosklerózy.

Produkt je vhodný

 • Pre ženy v 50. roku života ako prevencia pred osteoporózou
 • Pre ženy trpiace osteoporózou, ktoré si neprajú hormonálnu substitučnú terapiu
 • Pre ženy v menopauze
 • Pre ženy s rozkolísanou alebo zníženou hormonálnou hladinou

Odporúčané dávkovanie

2 kapsule denne – 1 kapsula ráno a 1 kapsula večer po jedle.

Použitie

Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty

Obsah v 1 kapsuleRVH %
Energia0,6 kJ/0,15 kcal
Bielkoviny4,68 mg2,93%
Sacharidy2,5 mg1,56%
Tuky0,005 mg0,01%
Vláknina0,94 mg0,59%
Izoflavóny (Genistein, Daidzein)25 mg50%

*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Vápnik, izoflavóny (sójové bôby a výrobky zo sójových bôbov), vitamín D, vitamín K2, rastlinná kapsula.

UPOZORNENIE

Nevhodný pre deti do 7 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nemá vedľajšie účinky, nevyvoláva návyk na úžívanie.Osoby užívajúce antikoagulačné lieky, musia pred použitím poradiť so svojim ošetrujúcim lekárom. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, pri teplote do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/4339/2009/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

Obsah v 1 kapsuleRVH %
Vitamín D3 cholekalciferol0,0025 mg50%
Vitamín K20,0225 mg50%

*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Obsah v 1 kapsuleRVH %
Vápnik (Ca2+)200 mg25%

*RVH - referenčná výživová hodnota
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

 • IZOFLAVÓNY

  25 mg
 • Vápnik

  200 mg
 • Vitamín K2

  0,0225 mg
 • Vitamín D3

  0,0025 mg
Fytosoja Osteo

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  6 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x

Často kladené otázky

Návaly tepla sú jedným z príznakov klimaktéria. Fytosoja Osteo je alternatívna a bezpečná cesta oproti hormonálnej substitučnej terapie pre ženy v klimaktériu a jej užívanie môže pomôcť zmierniť príznaky klimaktéria.

Áno, Fytosoja Osteo predstavuje výživu pre kosti a je vhodná pre ženy v menopauze. Zároveň pomáha v prevencii osteoporózy.

Fytosoja Osteo je výživový doplnok vhodný prevažne pre ženy.

Fytosoja Osteo má špeciálne zloženie bohaté na izoflavóny, ktoré majú v organizme ženy podobný účinok ako ženské hormóny estrogény. Estrogény sú zodpovedné za reguláciu vápnika v tele a ich nedostatok začína odbúravať kostnú hmotu a vápnik, čo ma za následok počiatok osteoporózy. Je možné užívať ho ešte pred menopauzou. Zabraňuje ukladaniu vápniku na steny ciev, čo pomáha pri prevencii aterosklerózy a je to zároveň výživa pre kosti.