Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Ahojte všetci, čo ešte váhajú
Ahojte všetci, čo ešte váhajú

Ahojte všetci, čo ešte váhajú

Ahojte všetci, čo ešte váhajú

Moja prvá "návšteva" a zoznámenie sa s E-Fitom bola čiste "náhodná" ;) Bola som ako doprovod môjho priateľa, ktorý bol 1x skúsiť *CERAGEM lôžko*. Pár minút som pozorovala, čo a ako. Zaujalo ma to, tak som chcela vedieť viac. Po mojich xxx otázkach a prosbe o radu sme sa s trénerkou dostali, dopracovali až ku cvičeniu, ktoré by dopomohlo k objemu a hlavne priberaniu - tým "šťastným" je moja polovička: "športom ku zdraviu a priberaniu". V mojom prípade ide skôr o "formovanie" ;) Tak po krátkej diskusii sme si dohodli *NÁŠ* 1 termín :)

Odvtedy už ubehlo par týždňov a tréningov. Popri povinnostiam a času chodíme aspoň raz do týždňa, ale vždy sa teším na ten deň heheee ;o) Po každom tréningu sa cítim hrdo, spokojnejšie a príjemne unavená. Začo vďačím aj našej dohliadajúcej trénerke Martinke Hiklovej,bez ktorej by to nebolo ono, vie neskutočne viesť k prekonaniu samého seba, keď si myslím, že už to viac nejde ;) 

Vrele odporúčam a ak sa neviete "rozhúpať", tak to skúste vo dvojici, či už s niekým z rodiny, kamarátov, priateľov alebo s priateľkou je to ešte väčšia opora, podpora a inšpirácia pre oboch =vlastná skúsenosť ;) 

Vo dvojici ide všetko ľahšie a platí to aj v tomto smere! 

PS: Je FAKT ,že si človek rýchlo zvykne na dobré "veci" !!! 

Iveta Hornáčková, 33 r., Modrovka