Ako detoxikovať organizmus po anabolikách?

Ako detoxikovať organizmus po anabolikách?

V tejto časti sa nebudeme zaoberať problematikou, ako anaboliká poškodzujú jednotlivé telesné orgány - to by si mal každý vo vlastnom záujme preštudovať osobitne. A to veľmi pozorne a dôkladne! Zameriame sa na to, prečo je po týchto /anabolických/ kúrach potrebná aj detoxikácia organizmu.

Anabolické látky, niekedy aj lieky (len na predpis lekára!), pri ktorých sa pri športovaní kladie dôraz na ich sekundárne účinky: zvýšenie sily, nárast svalovej hmoty, zvýšenie energie, vytrvalosti, redukcia podkožného tuku, strata alebo naopak zvýšenie sexuálnej aktivity...

Každopádne sú to látky, ktoré sú do organizmu dodávané umelo a v rôznych syntetických formách (tabletové, kapsulové, tekuté, olejové, orálne, injekčné). Tým, že telo začne tieto látky prijímať, prestane produkovať svoje vlastné, pretože mu ich dodávame umelo /typický príklad testosterónu, ktorý okrem iného ovplyvňuje aj chuť na sex/. Čiže vlastná produkcia je umelo potlačená.

A telo si zvyká.../na suplementáciu/ a odvyká...od vlastnej produkcie. Je presne ako my – načo by sme robili to a ono, keď to za nás môže spraviť niekto iný....?

Naše telo /to sme my/ rado pohodlnie! A čo je následkom pohodlnosti? Lenivosť. Pokiaľ sme pohodlní, ako tak si ešte chceme poradiť. Ale akonáhle sme už leniví, už sa nám nechce. A toto patrí medzi najväčšie riziká suplementácie anabolikami – čo ak sa nášmu telu už NEBUDE CHCIEŤ samému fungovať?

Tieto metódy sú preto z pohľadu zdravia veľmi rizikové – nemôžeme vedieť, ako bude organizmus reagovať. Niektoré z nich sú dokonca návykové, čo znamená, že na to, aby bola látka v tele stále rovnako aktívna, potrebuje stále väčšie a väčšie dávky...

Každopádne, keď už sa na také niečo človek dá, treba dať organizmus zasa späť „do poriadku“ a zabehnúť normálny prirodzený biologický stav. V tomto prípade zohráva veľmi dôležitú úlohu očistná kúra, ktorej úlohou je „pripomenúť telu“, že nemá fungovať na dopovaných látkach, ale si má svoje orgány „oživiť“ a začať samoprodukciu.

Telo je nasiaknuté toxínami - otravnými látkami, ktoré znemožňujú biologické a fyziologické funkcie. (viď. článok- Jarné upratovanie alias detoxikácia). Veľmi dobré skúsenosti v tejto oblasti sa nám potvrdili užívaním trojkombinácie: Tribulus Terrestris (podpora tvorby testosterónu) + vitamín C (antioxidant) + MSM (prírodná detoxikácia).

Aj Tribulus aj MSM na efektívnejšie využitie v organizme potrebujú vitamín C. Tribulus podporuje samoprodukciu hormónov a MSM detoxikuje celý organizmus od všetkých nečistôt a usadenín.

Vyskúšajte takúto 1 – 2 mesačnú kúru a uvidíte, že i pokožka, ktorá bola infikovaná anabolikami sa vám vyčistí, jazvy a iné kožné problémy sa zjemnia /až stratia/ (bližšie informácie sa dozviete priamo v sekcii produkty –vitamíny a minerály – MSM).

Podeľte sa s nami o výsledok, ktorý sa dostaví... Ak „čistíte“ inak, dajte nám vedieť, radi sa dozvieme o vašich skúsenostiach.

Štítky:

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info