Ako spevniť telo do leta?

Ako spevniť telo do leta?

Po dlhej zime, ktorá nemala konca konečne vyšli prvé lúče slnka. Náš organizmus, ktorý bol zaťažený nielen ťažkým jedlom, stresom, toxínmi, ale i úbytkom vitamínov reaguje teraz veľmi citlivo. Bolesti hlavy, nafúknuté brucho, alergie, zápcha i hnačka sú varovné signály, ktorými telo poukazuje, že mu niečo chýba.

Na trhu sa objavuje nekonečne veľa zaručených a účinných produktov na detox i redukciu hmotnosti. Pri výbere treba byť opatrný a vyberať si výrobky osvedčenej kvality, ktoré zaručujú aj požadovaný účinok.

Taktiež pár kilečiek navyše je pre naše telo neestetické, ale i zdravotne závažné, nehovoriac o obezite.  Nárast tukovej  hmoty  je nebezpečné aj pre rozvoj rôznych civilizačných ochorení (ide hlavne o ochorenia kardiovaskulárneho systému).  Tzv. „špajzové diéty“, ktoré sú zamerané vždy na jednostrannú nevyváženú stravu ochudobňujú organizmus o mikro a makro živiny. Pri takýchto redukciách, odíde v prvých dňoch diéty z tela pomerne veľká čas vody  a úbytok na váhe je zo svalovej a nie tukovej  hmoty. Ku štiepeniu tukov, tzv. ketóze nedôjde, nakoľko strava nie je nutrične vyvážená. Prvým krokom k úspešnej redukcii hmotnosti je správna detoxikácia.  

Len dobre prečistený organizmus, zbavený  kyslého prostredia a toxínov zareaguje na redukciu váhy účinnejšie a rýchlejšie. Preto si vyhraďte čas aspoň na vedomú detoxikáciu organizmu s osvedčenými produktmi od spoločnosti Kompava. Pri detoxikácii sa očisťuje krv, pečeň, ľadviny, celý močový a črevný systém, koža, dýchacie cesty.

YUCCA SHIDIGERA nás vyčistí  od všetkých toxických skládok  uložených v tráviacom i cievnom systéme. Vďaka saponínom pôsobí Yucca v črevách ako mydlo, odstraňuje nahromadené nánosy a postupne očisťuje steny čriev a ciev.

Nevyhnutnou súčasťou detoxu je správny pitný režim. Ideálna je čistá voda, do ktorej si vložíme tabletku AcidoFitu, ktorý nám pomôže nielen k prečisteniu, ale hlavne dodá telu potrebné minerálne látky. Indikačným papierikom si zároveň vieme skontrolovať pH. Neutralizuje sa prekyslený organizmus, znižuje sa riziko vzniku zápalových procesov a zvyšuje sa vstrebávanie živín.

Po detoxe  môžeme začať  s redukciou  hmotnosti. Nadváha a obezita sú stavy, keď je v tele nahromadené množstvo tuku, či už vonkajšieho, alebo vnútorného. Cieľom nás, ktorým záleží na zdravom vývoji súčasnej a budúcej populácie je ukázať a naučiť sa, ako sa dá zdravo žiť.

Uznávam, že  dnešná rýchla doba si vyžaduje vysoké pracovné nasadenie jednak z finančných dôvodov, ale aj z dôvodu budovania kariéry a teda je pohodlnejšie si kúpiť hotový výrobok – polotovar, ktorý nás nasýti. Treba si však vedieť vybrať, čo  dodáme nášmu telu ako zdroj energie.

Netreba zabúdať na dôležitú vec:  ak nezmeníte myslenie, nezmeníte nič.

Chudnutie vlastne nie je o diétach, ale o premýšľaní....... Premýšľali ste niekedy o jedle, ktoré ste jedli? Alebo si iba naplníte žalúdok, aby ste nemali hlad a je Vám jedno, čo zjete?   

Ak už naozaj nemáte čas na zdĺhavé varenie a prípravu jedál siahnite po našej novinke. Je to jedinečná delikatesa na trhu, nutrične vyvážený  proteín ZEN WHEY  v troch príchutiach a s možnosťou výberu z dvoch sladidiel (aspartam alebo stévia).