Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Antistres balík

Zabojujte so zbytočným stresom či zlým spánkom vďaka prírodným produktom v balíku Antistres. Kombinácia produktov je vytvorená určený pre všetkých, ktorí sa potrebujú dať do psychickej pohody a dobre sa naladiť.

Antistres balík
Balenie:
Cena:
55.00 € 50.10 €

Základný popis produktu

Balík je zostavený zo 4 produktov, ktoré sa výborné hodia ako prevencia a pomoc v náročných a stresových obdobiach. Tryptophan B+ podporuje kvalitný spánok a dobrú náladu, B-Complex Extra a Magnesium Chelate prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania, šumivé tablety AcidoFit prispievajú k detoxikácii organizmu.

Tryptophan B+

Unikátne zloženie podporí kvalitu vášho spánku a prispeje k dobrej nálade. Tryptofán je esenciálna aminokyselina, ktorú môže telo prijímať iba stravou alebo formou výživových doplnkov – samo si ju vytvoriť nedokáže. Za prítomnosti dostatočného množstva vitamínu B6 sa premieňa na neurotrasmiter serotonín, inak nazývaný aj hormónom šťastia. Serotonín ovplyvňuje pozitívne dobrú náladu, zmierňuje emocionálne napätie, stresové situácie, trému. V noci sa premieňa na melatonín nazývaný aj ako hormón spánku. Melatonín urýchľuje zaspávanie, predlžuje spánok, zlepšuje jeho kvalitu a odstraňuje mimovoľné budenie sa počas noci a skoro ráno. Tryptophan B+ je obohatený o vitamín B3 a vitamín B6.

Viac informácií o produkte: Tryptophan B+

B-Complex Extra

Obsahuje osem vitamínov skupiny B, ktoré v organizme plnia dôležité úlohy a ich účinky sa vzájomne dopĺňajú. Skupina vitamínov B pomáha pri prenose nervových impulzov a syntéze neurotransmiterov, ktoré ovplyvňujú náladu a stresovú reakciu.

Viac informácií o produkte: B-Complex Extra

Magnesium Chelate

Nedostatok magnézia v organizme môže viesť k rôznym zdravotným problémom, vrátane zvýšenej stresovej citlivosti. Magnézium je nevyhnutné pre normálne fungovanie nervového systému. Pomáha pri prenose nervových impulzov a reguluje aktivitu neurotransmiterov, ktoré ovplyvňujú náladu a úzkosť. Magnézium môže pomôcť pri regulácii hormónov, ktoré sú uvoľňované počas stresových situácií. Pomáha udržiavať rovnováhu medzi stresovými hormónmi, ako je kortizol, a hormónmi, ktoré ovplyvňujú pocity pohody, ako je serotonin.

Viac informácií o produkte: Magnesium Chelate

AcidoFit – grapefruit

Vitamínovo-minerálny nápoj podporuje detoxikáciu, dostatočnú hydratáciu a odkyslenie organizmu. Je vhodný aj pre vegánov. AcidoFit prispieva k acidobázickej rovnováhe organizmu, normálnej funkcii svalov a dopĺňa všetky potrebné minerály do organizmu. Je vhodný pre vegánov, celiatikov a ľudí s laktózovou intoleranciou.

AcidoFit 15+1 tbl obsahuje:

 • Minerály vápnik, horčík, draslík asodík – zabezpečujú správne fungovanie svalstva a podieľajú sa na svalovej kontrakcii.
 • Vitamíny B1, B2, B6, B12 – sa starajú o správnu funkciu energetického metabolizmu potravín.
 • Vitamín B6 – zabezpečuje normálny metabolizmus bielkovín aglykogénu.
 • Vitamíny C, E, B2 a B3 – zaisťujú ochranu buniek pred oxidačným stresom.
 • Folát a vitamín B12 – podporujú normálnu činnosť nervovej sústavy a imunitného systému.
 • Vitamín H (biotín) – prispieva k psychickej činnosti a udržuje normálny stav vlasov, slizníc apokožky.
 • Extrakt zo zeleného čaju – pôsobí antioxidačne proti voľným radikálom.
 • Extrakty z aloe vera a alfalfa – napomáhajú detoxikácii tela, podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Viac informácií o produkte: AcidoFit

Pre koho je produkt určený

Balík je zostavený pre potreby dospelých ľudí, ktorí prežívajú náročné obdobie plné stresu a nervového vypätia. Stres negatívne vplýva na celkové fungovanie organizmu, oslabuje imunitný systém. Balík je vhodný aj ako prevencia pre ľudí, ktorých náročné obdobie ešte len čaká – napríklad študenti počas skúškového obdobia.

Ako užívať produkty

Kombináciu produktov užívajte počas stresového obdobia ale aj ako prevenciu v prípade, že stresové obdobie v blízkej budúcnosti očakávate.

 • Tryptophan B+ užívajte 1 – 2 kapsule ráno alebo večer. Užívajte na lačný alebo poloprázdny žalúdok.
 • B-Complex Extra užívajte 1 – 2 kapsule ráno.
 • Magnesium Chelate užívajte 2 kapsule ráno.
 • AcidoFit si môžete zarobiť kedykoľvek počas dňa, odporúčaná denná dávka sú maximálne 4 šumivé tablety. Pomalšia rozpustnosť tablety je spôsobená zásaditým zložením produktu AcidoFit.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  1 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x