Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík na dovolenku

Užite si vytúženú dovolenku bez zbytočných zdravotných komplikácií, ktorým dokážete účinne predísť vďaka kombinácii efektívnych výživových doplnkov v našom špeciálnom dovolenkovom balíku.

Produkt je nedostupný

Základný popis produktu

Predíďte nepríjemným žalúdočným problémom, s ktorými sa často stretávame počas pobytu na dovolenke. Buďte pripravení a užite si dovolenku bez starostí vďaka včasnej prevencii. V prípade už pretrvávajúcich ťažkostí užívanie produktov z balíka na dovolenku vedie k zmierneniu príznakov. Tráviace problémy počas dovolenky dokáže spôsobiť prejedanie sa, konzumácia rôznych miestnych špecialít, na ktoré naše trávenie nie je zvyknuté, tiež príjem miestnej vody s obsahom cudzích baktérií. V tejto oblasti pomôže super kombo probiotík Probiodom a tráviacich enzýmov FytoEnzyme Complex. Pri nadmernom vystavovaní sa slnečnému žiareniu nehrozí len spálenie pokožky, ale tiež výskyt bolestivých herpesových ochorení. Tu pomôže L-lyzín Extra obohatený o Echinaceu a vitamín B6 - účinná podpora imunitného systému, ktorá zabraňuje prepuknutiu rôznych vírusových infekcií.

Ako sa vyhnúť nepríjemnej dovolenke sa dočítate aj v článku Faraónová pomsta - na dovolenkové baktérie jedine probiotiká.

FytoEnzyme Complex

Obsahuje prírodné enzýmy pre okamžitý účinok pri problémoch s trávením a nafukovaním a uľahčuje trávenie pri laktózovej intolerancii. Podporuje štiepenie bielkovín, sacharidov a tukov, čím zabezpečuje efektívnejšiu absorpciu živín z prijatej potravy a zlepšuje vstrebávanie mikroživín (vitamíny a minerálne látky).

FytoEnzyme Complex obsahuje:

 • Papaín – ide o enzým izolovaný z rastliny papája, štiepi bielkoviny a užíva sa pri chronickej hnačke a celiakii. Pomáha pri ochoreniach gastrointestinálneho traktu, zápalových procesoch a má ukľudňujúce účinky na žalúdok.
 • Bromelaín – je enzým získaný z ananásu, štiepi bielkoviny, čím pomáha pri tráviacich problémoch, ako je pálenie záhy, plynatosť, zápcha, hnačky či vracanie.
 • Lipáza – je lipolytický enzým, ktorý štiepi lipidy (tuky) na glycerol a voľné mastné kyseliny, ktoré ďalej prenikajú črevnou stenou do krvi a pečene, kde sa odbúravajú. Lipázy spolu s amylázami a proteázami dopĺňajú pôsobenie tráviacich enzýmov.
 • Celuláza – enzým, ktorý štiepi rastlinné vlákna na glukózu (jednoduchý cukor) pri pH 3-7.
 • Laktáza – enzým, ktorý je potrebný pre trávenie laktózy. Štiepi laktózu (dvojcukor) na jednoduchý cukor galaktózu a glukózu pri pH 4-8.
 • Pepermintový a spearmintový olej – prispievajú k normálnej funkcii črevného traktu, pôsobia proti nadúvaniu po jedle a nadmernej plynatosti. Odstraňuje zlý zápach z úst spôsobený pokazeným žalúdkom.
 • Feniklový olej – podporuje pohyb jedla v žalúdku a črevách, zmierňuje kŕče v žalúdku a črevách, odstraňuje nadmernú plynatosť.
 • Zázvorový extrakt – podporuje stratu chuti do jedla, potláča nevoľnosť a zvracanie, podporuje tvorbu slín, tráviacich štiav ažlče.

Viac informácií o produkte: FytoEnzyme Complex

Probiodom

Probiotiká môžu pomôcť udržať rovnováhu mikrobiómu v tráviacom trakte. Probiotiká môžu pomôcť rozkladať potravu a pomáhať pri trávení, čo znižuje riziko nadúvania, plynatosti a iných tráviacich problémov. Pomáhajú aj pri produkcii enzýmov, ktoré sú dôležité pre tráviace procesy. Probiodom obsahuje až 8 druhov probiotických kultúr, ktoré udržujú správnu rovnováhu dobrých črevných baktérií, ktoré osídľujú všetky časti tráviacej sústavy, od žalúdka až po hrubé črevo. V odporúčanej dennej dávke je 6 miliárd probiotických baktérií.

Probiodom obsahuje:

 • 4 kmene laktobacilov (Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24) – tento druh baktérií sa prirodzene nachádza v tráviacom trakte, v pošve, v materskom mlieku i na koži. Ich úlohou je bránenie rastu patogénnych baktérií, ktoré spôsobujú črevné zápaly a hnačky. Okysľujú prostredie čriev tým, že produkujú kyselinu mliečnu a bránia tak napríklad rastu salmonely. Znižuje výskyt vaginálnej mykózy a pozitívne ovplyvňuje činnosť močovej trubice kde bojuje aj proti Escherichia coli (tlmí jej rast a tým urýchľuje napr. liečbu zápalu močového systému)
 • 2 kmene bifidobaktérií (Bifidobacterium lactis W51 a W52) – ide o druh baktérií, ktorých hlavnou funkciou je trávenie vlákniny a iných komplexných sacharidov. Vďaka tomu, že trávia vlákninu, produkujú zdravé mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre zdravie čriev a tiež pomáhajú riadiť pocity hladu.
 • Lactococcus lactis W19 – ide o baktériu, ktorá za účasti s mliekom pomocou bakteriálnych enzýmov vytvorí z laktózy energetické molekuly (ATP). Vedľajším produktom ATP je kyselina mliečna, ktorá zmierňuje rozmnožovanie a rast škodlivých mikróbov a patogénov v črevách.
 • Enterococcus faecium W54 – je druh baktérie, ktorý zabraňuje v organizme rozmnožovaniu choroboplodných zárodkov či rozvoju cestovateľských hnačiek. Obnovuje vyváženosť flóry hrubého čreva a je zodpovedná aj za správne trávenie. Jej aktivitu zvyšuje selén. Má schopnosť priľnúť na črevnú stenu a zabudovať sa medzi ostatné črevné užitočné baktérie a tak bráni úniku patogénov cez črevnú sliznicu do krvi.

Viac informácií o produkte: Probiodom

L-Lysine Extra

Náš bestseller na posilnenie imunity. Komplexná imunitná formula s obsahom 3 účinných látok: L-lyzínu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea, ktoré prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a správnemu fungovaniu imunitného systému. L-lyzín je esenciálna aminokyselina, ktorú si telo nevie samo vytvoriť, látka účinná v boji proti vírusom a herpesovým ochoreniam a na celkovú podporu imunitného systému.

Viac informácií o produkte: L-Lysine Extra

Pre koho je balík určený

Balík je určený pre ľudí, ktorí sa chystajú na dovolenku a chcú si užiť dovolenku bez starostí vďaka včasnej prevencii.

 • FytoEnzyme Complex je vhodný od 14 rokov.
 • Probiodom je vhodný 3 rokov.
 • L-Lysine Extra je vhodný od 7 rokov.

Ako užívať produkty

 • FytoEnzyme Complex je vhodné užívať súčasne s Dospelí 1 – 2 kapsule, deti od 14 rokov 1 kapsulu.
 • Probiodom užívajte 1 – 2 x denne 2 – 6 kapsúl. Deti od 3 rokov 1 – 3 kapsule denne.
 • L-Lysine extra odporúčame užívať nalačno 1 – 4 kapsule denne.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  2 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x