Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík na dovolenku

Užite si vytúženú dovolenku bez zbytočných zdravotných komplikácií, ktorým dokážete účinne predísť vďaka kombinácii efektívnych výživových doplnkov v našom špeciálnom dovolenkovom balíku.

Balík na dovolenku
Balenie:
Cena:
51.60 €

Základný popis produktu

Predíďte nepríjemným žalúdočným problémom, s ktorými sa často stretávame počas pobytu na dovolenke. Buďte pripravení a užite si dovolenku bez starostí vďaka včasnej prevencii. V prípade už pretrvávajúcich ťažkostí užívanie produktov z balíka na dovolenku vedie k zmierneniu príznakov. Tráviace problémy počas dovolenky dokáže spôsobiť prejedanie sa, konzumácia rôznych miestnych špecialít, na ktoré naše trávenie nie je zvyknuté, tiež príjem miestnej vody s obsahom cudzích baktérií. V tejto oblasti pomôže super kombo probiotík Probiodom a tráviacich enzýmov FytoEnzyme Complex. Pri nadmernom vystavovaní sa slnečnému žiareniu nehrozí len spálenie pokožky, ale tiež výskyt bolestivých herpesových ochorení. Tu pomôže L-lyzín Extra obohatený o Echinaceu a vitamín B6 - účinná podpora imunitného systému, ktorá zabraňuje prepuknutiu rôznych vírusových infekcií.

Ako sa vyhnúť nepríjemnej dovolenke sa dočítate aj v článku Faraónová pomsta - na dovolenkové baktérie jedine probiotiká.

FytoEnzyme Complex

Obsahuje prírodné enzýmy pre okamžitý účinok pri problémoch s trávením a nafukovaním a uľahčuje trávenie pri laktózovej intolerancii. Podporuje štiepenie bielkovín, sacharidov a tukov, čím zabezpečuje efektívnejšiu absorpciu živín z prijatej potravy a zlepšuje vstrebávanie mikroživín (vitamíny a minerálne látky).

FytoEnzyme Complex obsahuje:

 • Papaín – ide o enzým izolovaný z rastliny papája, štiepi bielkoviny a užíva sa pri chronickej hnačke a celiakii. Pomáha pri ochoreniach gastrointestinálneho traktu, zápalových procesoch a má ukľudňujúce účinky na žalúdok.
 • Bromelaín – je enzým získaný z ananásu, štiepi bielkoviny, čím pomáha pri tráviacich problémoch, ako je pálenie záhy, plynatosť, zápcha, hnačky či vracanie.
 • Lipáza – je lipolytický enzým, ktorý štiepi lipidy (tuky) na glycerol a voľné mastné kyseliny, ktoré ďalej prenikajú črevnou stenou do krvi a pečene, kde sa odbúravajú. Lipázy spolu s amylázami a proteázami dopĺňajú pôsobenie tráviacich enzýmov.
 • Celuláza – enzým, ktorý štiepi rastlinné vlákna na glukózu (jednoduchý cukor) pri pH 3-7.
 • Laktáza – enzým, ktorý je potrebný pre trávenie laktózy. Štiepi laktózu (dvojcukor) na jednoduchý cukor galaktózu a glukózu pri pH 4-8.
 • Pepermintový a spearmintový olej – prispievajú k normálnej funkcii črevného traktu, pôsobia proti nadúvaniu po jedle a nadmernej plynatosti. Odstraňuje zlý zápach z úst spôsobený pokazeným žalúdkom.
 • Feniklový olej – podporuje pohyb jedla v žalúdku a črevách, zmierňuje kŕče v žalúdku a črevách, odstraňuje nadmernú plynatosť.
 • Zázvorový extrakt – podporuje stratu chuti do jedla, potláča nevoľnosť a zvracanie, podporuje tvorbu slín, tráviacich štiav ažlče.

Viac informácií o produkte: FytoEnzyme Complex

Probiodom

Probiotiká môžu pomôcť udržať rovnováhu mikrobiómu v tráviacom trakte. Probiotiká môžu pomôcť rozkladať potravu a pomáhať pri trávení, čo znižuje riziko nadúvania, plynatosti a iných tráviacich problémov. Pomáhajú aj pri produkcii enzýmov, ktoré sú dôležité pre tráviace procesy. Probiodom obsahuje až 8 druhov probiotických kultúr, ktoré udržujú správnu rovnováhu dobrých črevných baktérií, ktoré osídľujú všetky časti tráviacej sústavy, od žalúdka až po hrubé črevo. V odporúčanej dennej dávke je 6 miliárd probiotických baktérií.

Probiodom obsahuje:

 • 4 kmene laktobacilov (Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24) – tento druh baktérií sa prirodzene nachádza v tráviacom trakte, v pošve, v materskom mlieku i na koži. Ich úlohou je bránenie rastu patogénnych baktérií, ktoré spôsobujú črevné zápaly a hnačky. Okysľujú prostredie čriev tým, že produkujú kyselinu mliečnu a bránia tak napríklad rastu salmonely. Znižuje výskyt vaginálnej mykózy a pozitívne ovplyvňuje činnosť močovej trubice kde bojuje aj proti Escherichia coli (tlmí jej rast a tým urýchľuje napr. liečbu zápalu močového systému)
 • 2 kmene bifidobaktérií (Bifidobacterium lactis W51 a W52) – ide o druh baktérií, ktorých hlavnou funkciou je trávenie vlákniny a iných komplexných sacharidov. Vďaka tomu, že trávia vlákninu, produkujú zdravé mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre zdravie čriev a tiež pomáhajú riadiť pocity hladu.
 • Lactococcus lactis W19 – ide o baktériu, ktorá za účasti s mliekom pomocou bakteriálnych enzýmov vytvorí z laktózy energetické molekuly (ATP). Vedľajším produktom ATP je kyselina mliečna, ktorá zmierňuje rozmnožovanie a rast škodlivých mikróbov a patogénov v črevách.
 • Enterococcus faecium W54 – je druh baktérie, ktorý zabraňuje v organizme rozmnožovaniu choroboplodných zárodkov či rozvoju cestovateľských hnačiek. Obnovuje vyváženosť flóry hrubého čreva a je zodpovedná aj za správne trávenie. Jej aktivitu zvyšuje selén. Má schopnosť priľnúť na črevnú stenu a zabudovať sa medzi ostatné črevné užitočné baktérie a tak bráni úniku patogénov cez črevnú sliznicu do krvi.

Viac informácií o produkte: Probiodom

L-Lysine Extra

Náš bestseller na posilnenie imunity. Komplexná imunitná formula s obsahom 3 účinných látok: L-lyzínu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea, ktoré prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a správnemu fungovaniu imunitného systému. L-lyzín je esenciálna aminokyselina, ktorú si telo nevie samo vytvoriť, látka účinná v boji proti vírusom a herpesovým ochoreniam a na celkovú podporu imunitného systému.

Viac informácií o produkte: L-Lysine Extra

Pre koho je balík určený

Balík je určený pre ľudí, ktorí sa chystajú na dovolenku a chcú si užiť dovolenku bez starostí vďaka včasnej prevencii.

 • FytoEnzyme Complex je vhodný od 14 rokov.
 • Probiodom je vhodný 3 rokov.
 • L-Lysine Extra je vhodný od 7 rokov.

Ako užívať produkty

 • FytoEnzyme Complex je vhodné užívať súčasne s Dospelí 1 – 2 kapsule, deti od 14 rokov 1 kapsulu.
 • Probiodom užívajte 1 – 2 x denne 2 – 6 kapsúl. Deti od 3 rokov 1 – 3 kapsule denne.
 • L-Lysine extra odporúčame užívať nalačno 1 – 4 kapsule denne.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  2 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x