Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre muža 40+

Balík produktov je skvelým darčekom pre otca, brata, kamaráta, uja či kolegu. Obsahuje kombináciu prírodných produktov na celkovú podporu zdravia organizmu, ktoré rozhodne ocení aj náročný muž.

Produkt je nedostupný

Základný popis produktu

Kombinácia produktov v balíčku je vhodná pre mužov po 40tke na celkovú starostlivosť o zdravie v oblasti potencie, imunity a nervového systému. Darujte svojim blízkym zdravie, pretože zdravie je to najcennejšie, čo máme. V balíčku nájdete 4 prírodné produkty. Tribulus Terrestris na podporu testosterónu, L-Lysine Extra na podporu imunity, Lecithin na zabezpečenie zdravia nervového systému  a HypoFit®, ktorý telu doplní potrebné vitamíny a minerály.

Tribulus Terrestris

Prírodný stimulant na úpravu testosterónu, ktorý podporuje rast svalovej hmoty, zlepšuje telesnú výkonnosť a odstraňuje únavu pri pretrénovaní. Napomáha k udržaniu správneho svalového tonusu a energie a normálnych funkcií močovej sústavy a reprodukčného systému. Podporuje funkciu pohlavných orgánov a vyváženosť hormonálnej aktivity.

Viac informácií o produkte: Tribulus Terrestris

L-Lysine Extra

Náš bestseller na posilnenie imunity. Komplexná imunitná formula s obsahom 3 účinných látok: L-lyzínu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea, ktoré prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a správnemu fungovaniu imunitného systému. L-lyzín je esenciálna aminokyselina, ktorú si telo nevie samo vytvoriť, látka účinná v boji proti vírusom a herpesovým ochoreniam a na celkovú podporu imunitného systému.

Viac informácií o produkte: L-Lysine Extra

Lecithin

Lecitín podporuje funkcie organizmu, zabezpečuje dobrú fyzickú aj duševnú kondíciu, zlepšuje pamäť. Hlavným dôvodom, prečo  je lecitín spájaný s podporou mozgu, je obsah fosfolipidov, ktoré sú jeho hlavnou zložkou. Fosfolipidy sú dôležité pre stavbu a udržanie bunkových membrán, vrátane tých, ktoré obklopujú bunky v mozgu. Tieto membrány sú zásadné pre komunikáciu medzi mozgovými bunkami a sú dôležité pre správnu funkciu nervového systému.

Viac informácií o produkte: Lecithin

HypoFit® 500g – citrón

Hypotonický iontový nápoj na hydratáciu organizmu a doplnenie tekutín u dospelých i detí. Vďaka obsahu vitamínov, minerálov a prírodných extraktov pôsobí antioxidačne a pomáha predchádzať svalovým kŕčom. Je vhodný pre vegánov, celiatikov a ľudí s laktózovou intoleranciou.

HypoFit® obsahuje:

 • Glukóza – hroznový cukor, je okamžitý zdroj energie pre organizmus i pre mozog. Okamžite sa vstrebáva do krvi bez zaťaženia tráviaceho systému. V tele sa využíva ako stály a pohotový zdroj energie alebo sa ukladá do svalov a pečene vo forme glykogénu.
 • Maltodextrín – je dlhodobejší zdroj a dopĺňa energiu počas výkonu a tesne po ňom. Skladá sa z 15 glukózových jednotiek, ktoré sa štiepia až v tenkom čreve.
 • Extrakt zo zeleného čaju – povzbudzuje centrálny nervový systém a činnosť mozgu, čím dochádza k odstráneniu prejavov únavy.
 • Vitamíny C a E – chránia bunky pred pôsobením voľných radikálov a oxidačným stresom.
 • Minerály (Na, Ca, K, Mg, Se) – podieľajú sa na normálnej činnosti svalov.

Viac informácii o produkte: HypoFit®

Pre koho je balík určený

Balík je určený pre všetkých mužov vo veku 40+, ktorí sa zaujímajú svoje zdravie. Ideálny darček pre otcov, bratov, kamarátov, ujov, kolegov, rodinných príslušníkov a všetkých mužov vo veku 40 rokov.

Ako užívať produkty

 • Tribulus Terrestris užívajte 2 kapsule denne pred jedlom (1 ráno a 1 večer). Športovci s váhou nad 80 kg môžu užívať až 3 kapsuly denne a to 1 ráno a 2 večer. Po každom dobratí 1 celého balenia sa odporúča mesačná prestávka. Následne je možné užívanie opakovať.
 • L-Lysine Extra sa odporúča užívať nalačno 1 – 4 kapsule denne.
 • HypoFit® je určený na hydratáciu organizmu amôžete ho užívať kedykoľvek počas výkonu ale aj bežných dní. Odporúčaná denná dávka je maximálne 1,5l.
 • Lecithin Užívajte 1 – 2 kapsuly denne spolu s jedlom.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  1 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x