Limitovaná edíciak novým proteínom Thermofit grátis

Bolesti a pukanie v kolenách sú minulosťou
Bolesti a pukanie v kolenách sú minulosťou

Bolesti a pukanie v kolenách sú minulosťou

Bolesti a pukanie v kolenách sú minulosťou
Obraciam sa na Vás so slovami vďaky. Už od 15. rokov som behávala najmä dlhé, vytrvalostné behy. Beh som najprv brala len ako prostriedok na chudnutie, no potom som sa do neho zamilovala a behávala som až do teraz (momentálne sa venujem už iba silovému tréningu v posilňovni).
Ale odrazy pri každom skoku na betón mi ničili kolená. Bolesť sa ozývala často aj pri drepovaní v posilňovni, či "leg-pressovaní".  Pracujem v miestnom fitness centre, kde majiteľ je aj môj tréner. Poradil mi Váš výrobok Gelo-3 complex. V priebehu 2 týždňov užívania mi prestalo pri tréningu nôh pukať v kolenách, bolesť zmizla, dokonca mám pevnejšie nechty aj vlasy! Musela som Vám napísať, lebo som vyskúšala mnoho prípravkov a žiaden nebol taký komplexný ako ten váš. Väčšinou sa trhu stretávam len výrobkami, čo obsahujú len jednu pomocnú látku, napr. žraločia chrupavka, chondroitín sulfát alebo vápnik.
To vedie len k tomu, že človek má doma "en" flaštičiek, ktoré aj tak nepomáhajú. Vo Vašom výrobku som mala všetko v jednom! Recenziu napíšem aj na FB profil "môjho" fitness centra, keďže sa majiteľovi starám o to, aby to tam žilo. Pridávam tam príspevky o výžive, techniky cvikov, info o doplnkoch stravy či o akciách fitness centra. Často, tak ako teraz, vychádzam z vlastných skúseností alebo z vedomostí, ktoré som nadobudla samoštúdiom.
S úctou Vaša verná zákazníčka Katarína Jurčiaková