ThermoFit +50% grátis limitovaný počet kusov

Cvičenie E-fit mi naštartovalo metabolizmus
Cvičenie E-fit mi naštartovalo metabolizmus

Cvičenie E-fit mi naštartovalo metabolizmus

Cvičenie E-fit mi naštartovalo metabolizmus K E-fitu som sa dostala na odporúčanie môjho lekára. Napriek počiatočným pochybnostiam som sa rozhodla absolvovať skúšobnú hodinu. Z prvej hodiny som odchádzala s nadšením a aj s dohodnutým ďalším termínom cvičenia a pernamentkou. Hneď na začiatku som absolvovala merania, ktoré mi ukázali, čo všetko by sa dalo zlepšiť a čo je nevyhnutné zlepšiť.

Každé cvičenie bolo iné, cviky sa neopakovali a prístup trénerky Martinky si neviem vynachváliť. Každú pripomienku alebo otázku vedela zodpovedať, poprípade usmerniť cviky tak, aby som ich mohla odcvičiť v plnom rozsahu a zdravotne si neublížiť. Poradila aj so stravou, prípadne kombináciou doplnkových vitamínov.

Napriek môjmu domácemu cvičeniu som nevidela žiadne výrazné zmeny. Až cvičenie na E-fit mi naštartovalo metabolizmus do takej miery, že konečne vidím pozitívne výsledky.

Po prvej sérii cvičení som absolovala kontrolné merania a bola som veľmi prekvapená a spokojná.

Upravila sa mi hodnota vody v tele a aj viscerálny tuk. Napriek stúpajúcej svalovej hmote, moja váha klesala, čo znamená, že cvičenie bolo ideálne nastavené a úspešné. To ma len posilnilo v presvedčení, že sa to dá dokázať.

I keď nateraz som z časových dôvodov cvičenie prerušila, určite sa k nemu vrátim a budem ho odporúčať každému, kto chce pre seba niečo urobiť.

Jana Kadlečíková 2.7.2018