Limitovaná edíciak novým proteínom Thermofit grátis

Denis Poláš - pomoc pri zlomenine
Denis Poláš - pomoc pri zlomenine

Denis Poláš - pomoc pri zlomenine

Denis Poláš - pomoc pri zlomenine

Volám sa Denis Poláš, mám 21 rokov a venujem sa motokrosu od svojich 4 rokov. Som viacnásobný Medzinárodný Majster Slovenska v kategóriách MX85 a MXJunior. Medzinárodný Vice-Majstrer Slovenskej republiky v MX2. Zúčastňujem sa pretekov na Slovensku, Čechách, Rakúsku, Maďarsku a Nemeckého ADAC.

Spoluprácu s Kompavou som začal hneď po mojom zranení chodidla. Kompava mi poskytla svoje produkty, aby som sa čo najskôr dostal opäť do sedla motorky. 

Serrapeptáza – Tento produkt som začal používať hneď po zranení pre zlepšenie a urýchlenie hojenia.

K4 Power BCAA – Regenerácia po tréningoch na motorke ako aj mimo motorky.

Joint Bar – Ako som začal znovu s fyzickou prípravou na motorku, začali ma bolievať kĺby. Tento produkt mi veľmi pomohol pri ich posilnení a regenerací.

Proteín Fit 50 –  Stavebná jednotka a regenerácia pre svaly

Doktori mi povedali, že keď mám zlomenú priehlavovú kosť úplne pri prstoch, tak to nieje dobre vyživované miesto. To znamenalo, že hojenie može trvať dlhšie. Aj napriek zle vyživovanému miestu, po 5 týždňoch od zranenia, bola noha kompletne zahojená a začal som naplno trénovať aj na motorke. 

Vďaka produktom Kompava som sa rýchlo dostal naspäť do kondície, akú som mal pred zranením. Týmto by som sa chcel poďakovať firme Kompava za podporu a pevne verím, že budeme spolupracovať aj naďalej.