K4 POWER gel je silná zbraň proti súperom!

K4 POWER gel je silná zbraň proti súperom!

Novinka od firmy Kompava! Energetický gél s prídavkom účinných látok. Doplní energiu pri náročnom vytrvalostnom výkone a stimuluje organizmus fyzicky aj psychicky.

Výnimočnosť  tohto gélu je hlavne v jeho zložení, chuti a bezproblémovej stráviteľnosti. Okrem cukrov, čo je základná zložka každého gélu, obsahuje oproti iným produktom výnimočné množstvo účinných látok, ktoré znásobujú efekt dodania cukrov.m Prejavuje sa to hlavne v druhej polovici preteku, kedy je pretekár fyzicky aj psychicky viac vyčerpaný.

Gél dodá potrebnú energiu, ale zároveň stimuluje organizmus, aby mohol pokračovať vo vysokom výkone. Účinok gélu je cítiť už niekoľko minút po podaní, nie je nárazový, pretože obsahuje kombináciu rýchlych aj pomalých cukrov a vydrží niekoľko desiatok 

Nestretol som sa so žiadným športovcom, ktorý by mal tráviace ťažkosti s týmto gélom, práve naopak, bežkyňa, ktorá nemohla používať iné gély, vyskúšala K4 POWER gel a nerobil jej žiadne problémy a zabehla si osobák na polmaratón. Jednoznačne sa Kompave podaril vytvoriť jedinečný produkt na trhu, ktorému budú ťažko konkurovať ostatné energetické gély. Na pretekoch trvajúcich viac ako hodinu je to silná zbraň oproti súperom, ktorý tento gél nepoužívajú.minút. Konzistencia aj chuť je optimálna.

Vypracoval: Tomáš Jurkovič

Štítky:

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info