Limitovaná edíciak novým proteínom Thermofit grátis

Kompava Info 2016-2
Kompava Info 2016-2

Kompava Info 2016-2

Kompava Info 2016-2 Ranné slnečné lúče, dlhé večery a vysoké teploty naznačujú, že konečne prežívame najkrajšie ročné obdobie. Kancelárske stoličky mnohí už vystriedali za dovolenkové kreslá na pláži. Aby sa vám príjemne trávili voľné chvíle, pripravili sme pre vás v Kompave zaujímavé čítanie. Od jarného vydania máme nových zlatých Majstrov sveta v naturálnej kulturistike, ktorí vám prezradia, čo urobili inak v príprave ako doposiaľ.

Ranné slnečné lúče, dlhé večery a vysoké teploty naznačujú, že konečne prežívame najkrajšie ročné obdobie. Kancelárske stoličky mnohí už vystriedali za dovolenkové kreslá na pláži. Aby sa vám príjemne trávili voľné chvíle, pripravili sme pre vás v Kompave zaujímavé čítanie. Od jarného vydania máme nových zlatých Majstrov sveta v naturálnej kulturistike, ktorí vám prezradia, čo urobili inak v príprave ako doposiaľ.
Pre tých, ktorí sa rozhodli urobiť niečo so svojim telom prinášame s našimi odborníkmi aplikáciu, vďaka ktorej už nebudete o svojej postave len snívať, ale konečne schudnete. V úvodných stranách si prečítate aký je dôležitý pitný režim a tipy, čo si vziať na dovolenku. Prinášame opäť aj vaše obľúbené fitness recepty. Tentokrát sme ich pripravili aj v kuchyni Telerána spolu s výživovou poradkyňou Tinou Zlatoš Turnerovou.
Užite si krásne leto plne nezabudnuteľných zážitkov.