Tím profesionálov a odborníkov nie len na výživu a šport, ktorý je tu pre vás.


Vedenie spoločnosti

Ing. Želmíra Komorechová
majiteľka spoločnosti

Podnikateľka Slovenska 2015

Vyštudovala som odbor biochémie. Vzťah k zdravej výžive sa u mňa rozvíjal už počas štúdia na univerzite. Počas materskej dovolenky som sa koncentrovala na dovoz špeciálnej detskej stravy vyrobenej z čistých surovín a v roku 2002 som sa rozhodla využiť všetky nadobudnuté znalosti a poznatky na vývoj športovej výživy.

Stojím pri zrode väčšiny našich produktov. Moja nezlomná vôľa stále napredovať mi pomáha premáhať všetky prekážky. Rada sa učím stále nové veci, sledujem nové trendy a milujem od detstva šport.

Inšpirujú ma nedosiahnuteľné výsledky a túžba legálneho zvyšovania ľudského potenciálu. Snažím sa veci robiť stále lepšie, mať stále lepších ľudí okolo seba a aj vďaka ním dosahovať lepšie výsledky.

„Je nesmierne príjemné vidieť šťastných a zdravých ľudí, ktorým sme vo firme Kompava radou, či doplnkom pomohli zorientovať sa v zdravej výžive. Každá prejavená vďačnosť nás ženie vpred a dodáva pocit užitočnej práce.“

 


Ekonomické oddelenie a nákup / purchaser

Mária Gablovská
ekonomické oddelenie

+421 903 473 112

gablovska@kompava.sk

V ekonomickom svete spoločnosti Kompava žijem už od jej založenia. Starám sa o ekonomický chod firmy, personálnu a mzdovú agendu, daňové priznania a ročné uzávierky.

Prácou v Kompave som sa presvedčila, že aj malá slovenská firma sa dokáže prebojovať na domácom trhu a byť úspešná v konkurencii so zahraničnými firmami.

Mojim relaxom je moja rodina, knihy a turistika.

Peter Šulák
purchase and logistics 

+421 902 129 746 

logistics@kompava.sk

Volám sa Peter auž viac ako 5 rokov žijem firmou KOMPAVA, kde pracujem na oddelení nákupu a logistiky. Komunikácia s dodávateľmi, zabezpečenie špičkovej kvality surovín a obalov pre našu výrobu, plánovanie týždne vopred, načasovanie doručenia a zlepšovanie vzťahov s našimi partnermi ma napĺňa a stalo sa mojim denným koníčkom. 3x N - Najlepšia práca v Najlepšom teame s Najlepšou šéfkou. Po pracovnom zhone venujem čas najmä rodine a cyklistike, ktorá mi dodáva energiu. Samozrejme dobrá kniha na nočnom stolíku nesmie chýbať..


Marketingové oddelenie

Ing. Andrea Hudcovicová
marketingová riaditeľka 

+421 903 718 044

marketing@kompava.sk

Už počas štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave som si bola vedomá toho, že marketing je to, čo ma baví. Od  detstva ma láka všetko kreatívne, tvorivé a možnosť zapojenia vlastnej fantázie. Svoje kreatívne cítenie som najprv rozvíjala na ZUŠ - výtvarný odbor. Počas vysokej školy som získala prax prácou v reklamnej agentúre ako junior account manager. 

Tvorba grafík, písanie blogu, sledovanie trendov v marketingu a plánovanie spôsobov, ako zaujať ľudí, to je presne to pravé pre mňa.

Pracovať pre spoločnosť Kompava, nie je zamestnanie, je to životný štýl.

 

Ing. Alice Beňová

marketing referent

+421 032 774 0065

marketing@kompava.sk

Michaela Gardoňová

marketing referent - Česko

+420 602 426 550

marketing@kompava.sk

Pracovat ve firmě Kompava na marketingovém oddělení bylo obrovskou příležitostí. V minulosti jsem se již s marketingem pracovně setkala a od té doby se v něm neustále vzdělávám, studuji ho a vědomosti ověřuji na testech s certifikáty. Marketing je velice široký pojem. Pro mě je tou nejzábavnější částí analyzování, zkoušení nových věcí a hlavně dosáhnutí výsledku.

Velkým bonusem v Kompavě je práce s odborníky v oboru zdravého životního stylu. 


Obchodné oddelenie

Martin Minárech
obchodný reprezentant pre lekárne

+421 903 237 425

minarech@kompava.sk

V 14 rokoch som sa prvýkrát stretol s výživovými doplnkami a aktívnym cvičením. V odbore výživa prichádzajú neustále nové trendy a človek sa musí neustále vzdelávať.  Vyštudoval som odbor Diplomovaný Fyzioterapeut, kde som spojil zdravý aktívny pohyb s výživovým poradenstvom. Hneď po škole som začal pracovať vo firme Kompava, kde naplno využívam svoje poznatky. Popri práci neustále zvyšujem kvalifikáciu, bolo mi umožnené spraviť si trénerskú  a rozhodcovskú licenciu, a kineziotejping.
Som tréner 3. stupňa a rozhodca 1. stupňa v Slovenskej asociácií  silového trojboja a kulturistiky. Svoju prácu mám rád a baví ma. Vo voľnom čase sa venujem aktívnemu životnému štýlu.

 

Mgr. Zuzana Buchová
obchodný reprezentant pre lekárne

+421 903 718 004

lekarne@kompava.sk

Ing. Zuzana Chovancová
obchodný reprezentant pre športové kluby

+421 903 774 435

sportovekluby@kompava.sk

Vyštudovala som Výživu ľudí a hygienu potravín na SPU v Nitre. Vždy ma fascinovalo ľudské telo a informácie o tom, ako sa správne stravovať a pomôcť si tak k trvalému udržaniu zdravia. Keďže som chcela svoje poznatky šíriť ďalej medzi bežných ľudí, ale aj športovcov hneď po škole som sa začala venovať tejto oblasti. Firma Kompava, ktorá sa pomocou skvelých doplnkov výživy stará o zdravie a zdravý životný štýl bola možnosťou ako to dosiahnuť. Vo firme Kompava pôsobím ako výživový poradca a obchodný reprezentant pre športové kluby, športové predajne a lekárne. Popritom sa venujem tvorbe nutričných, suplementačných plánov a diagnostickému meraniu. Medzi moje záľuby patrí šport, posilňovanie, cestovanie, odborná literatúra. Rada spoznávam nových ľudí a úsmev na tvári mi nikdy nechýba :-)

 

Ing. Marta Brídová

obchodný reprezentant pre lekárne

+ 421 903 457 537

lekarne@kompava.sk


Ceragem a E-Fit

Ing. Martina Hiklová
odborný poradca
EMS tréner štúdia E-FIT, poradca Ceragemu

+421 327 740 026 

efit.kompava@gmail.com

Už počas vysokej školy Ekonomickej univerzity v Bratislave som začala pôsobiť ako manažérka tréningového štúdia. Veľmi ma to bavilo, a keďže som chcela svoje skúsenosti, rady ako dosiahnuť svoj vysnívaný cieľ posunúť ďalej medzi ľudí, umožnila mi to firma Kompava, slovenský výrobca výživových doplnkov, kde momentálne pôsobím a venujem sa E-Fit cvičeniu. Venujem sa i diagnostickému meraniu telesnej stavby tela. Som hrdá na všetkých svojich cvičencov, ktorí si obľúbili cvičenie s E-Fitom ako bojujú so svojou váhou, ako sa neustále zlepšujú, chudnú či spevňujú svoju postavu a robia všetko preto, aby sa cítili lepšie. Nie je väčšia radosť ako vidieť spokojných zákazníkov s dosiahnutými výsledkami. Medzi moje záľuby patrí hudba, rodina, deti, aktívne som 5 rokov hrávala volejbal, beh a teda akýkoľvek druh športu. To je to čo ma baví, napĺňa a pri čom sa dokážem maximálne odreagovať.


Výroba

Ing. Mária Ševčíková
výrobná riaditeľka

+421 0327740063

vyroba@kompava.sk

V spoločnosti Kompava spol. s.r.o. som začala pracovať v roku 2016, avšak firmu poznám od jej začiatkov. Najprv ako obchodný partner, neskôr som začala používať a kupovať výrobky Kompava, pre celú moju rodinu. Mám technické vzdelanie, čo nie je moc typické pre ženu. No na základe skúsenosti, praxe a príležitosti na vlastnú sebarealizáciu môžem povedať, že to bola moja správna a najlepšia životná voľba. V živote zohrávam rolu „levice“. Sudičky mi do vienka nadelili pomerne veľa športového talentu. No na aktívny šport už mám menej príležitosti. Je to aj preto, že k aktívnemu, súťažnému športu vedieme spolu s mojim manželom naše deti, čo nám zaberá veľa osobného času.

Alena Lukáčová
objednávky, expedícia, reklamácie

+421 903 473 211

objednavky@kompava.sk

Vo firme pracujem od začiatku – pätnásty rok, mám potravinársku priemyslovku. Všetky vyexpedované výrobky prechádzajú mojimi rukami. Svoju prácu mám rada, v show roome sa delím so zákazníkmi o skúsenosti s našimi výrobkami.

Pre zákazníkov z webovej stránky balím balíky a je mi ľúto, keď si ho nakoniec zákazník  neprevezme od kuriéra. Mám rada muzikály, divadlá a koncerty.

Lenka Imrišková
výrobná pracovníčka

Vyštudovala som SPŠS v obore technické informačné služby. V Kompave pracujem už 6 rokov a teší ma, že môžem pracovať vo firme, ktorá sa stará o zdravie a lepší fyzický stav ľudí. Mojim koníčkom je hudba, bicyklovanie a v neposlednom rade moja rodina.

Janette Megová
výrobná pracovníčka, kontrola kvality

Vyštudovala som Strednú potravinársku priemyslovku v Nitre. Pracovala som 25 rokov v závode Milex, ako laborantka. Do Kompavy som nastúpila v roku 2014 a som rada, že moje predchádzajúce vedomosti môžem využiť aj v tejto práci. Pracujem vo skvelom kolektíve, kde vyrábame výrobky zdravého životného štýlu. K mojim záľubám patrí turistika, bicyklovanie, kultúra a zábava.

Andrea Bumbalová
výrobná pracovníčka

S nástupom do Kompavy sa splnil môj sen. Práca ma baví, zdravá výživa je to čo ma napĺňa. Je úžasné byť súčasťou skvelého tímu a popri pracovných povinnostiach sa zúčastňovať aj na rôznych športových podujatiach. Jednoducho v Kompave to žije :-)

Andrej Fürst
výrobný pracovník, zástupca na expedícii  

Matúš Ondrejka

výrobný pracovník 

Tomáš Dunajčík

výrobný pracovník

Pracujem v Kompave od roku 2017 . Vyštudoval som  SOŠ v obore IST na Starej Turej .

Nie vždy človek pracuje v obore ktorý vyštudoval . Žijem pre šport . Aktívne sa venujem športovému hasičstvu pár rokov . Naplná  to môj život . Ale aj iným športom . Som aj vášnivý motorkár. Rád si vypočujem hudbu ,relaxujem alebo sa prechádzam po prírode ale hlavne športujem.  Keďže som športovo založený človek je česť  pre mňa a vážim si to že môžem pracovať  v tak úspešnej firme ako je Kompava  pretože sa zaujímam aj o výživu a zdravotný štýl .Teším sa z toho že som súčasťou niečoho tak veľkého čo sa stará o zdravie a výživu ľudí.  V spoločnosti sa mi pracujem veľmi dobre , príjemní kolegovia , sme proste super tím , držíme spolu , mám sa na koho spolahnúť. 

 
   

Centrum Metflex

Ing. Tomáš Jurkovič
tréner a profesionálny športovec

metflex@kompava.sk

Juraj Török

metflex@kompava.sk

Volám sa Juraj a už vyše 6 rokov sa aktívne venujem vytrvalostnému behu so špecializáciou na horské maratóny.
V diagnostickom centre Kompava Metflex, kde sa práca skĺbila aj s mojím koníčkom.
Popri diagnostike sa venujem aj tvorbe nutričných, suplementačných a tréningových plánoch pre športovcov a širokú verejnosť.
Mimo športovania kladiem veľký dôraz na kvalitnú životosprávu a optimálnu výživu, kde preferujem tukový metabolizmus.
K mojím záľubám patrí sledovanie športových a výživových trendov, cestovanie, turistika, otužovanie a čítanie inšpiratívnych kníh.


Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.