Limitovaná edíciak novým proteínom Thermofit grátis

Neváhajte pri kúpe výrobkov Kompava
Neváhajte pri kúpe výrobkov Kompava

Neváhajte pri kúpe výrobkov Kompava

Neváhajte pri kúpe výrobkov Kompava

Zdravím celý tím spoločnosti KOMPAVA, v prvom rade Vám chcem do Nového roka zaželať veľa pracovných úspechov a veľa spokojných klientov, minimálne tak ako som s Vašimi výrobkami spokojná JA.

Chcem venovať pár riadkov, pre tých ktorí váhajú nad produktmi KOMPAVA. Koncom roka 2009 som si u Vás objednala zopár výrobkov, kvôli tomu že som bola 2 týždne v Egypte a dosť sa mi zhoršilo trávenie a pokožka.

Jedným z výrobkov čo som si objednala bol PROBIODOM, ten som užívala ráno pred jedlom a na obed pred jedlom spolu s BIO Enzýmom complex (ten som si dávala po jedle). Je to úžasná kombinácia PROBIODOM vyčistil to čo mal a BIO Enzým complex odbúral pocit plnosti a bolesť žlčníka. Výsledok som viditeľne vnímala už po týždni.

Na pokožku som si vybrala MSM. Pri užívaní MSM nielenže sa mi zlepšila pokožka, nemala som pocit toho že sa mi v jednom kuse šupe celé telo, ale aj akné na tvári zmizlo. Nehovoriac o tom, že super sa mi posilnili nechty. Nielenže zmizli biele fliačiky, ale aj štiepenie.

Tým, že som v tomto období prešla viacerými teplotnými rozdielmi, neriskovala som a tiež som objednala niečo na posilnenie imunity, teda prevenciu proti prechladnutiu. Na to je ako stvorený L-lYZÍN s vitamínom FIT Cé. L-lYZÍN obsahuje Echynaceu a tá je výborná na prevenciu rôznych vírusových ochorení. Myslím si, že je to taký vše VITAMÍN a spolu s vitamínom C dodal kolagén, ktorý mal zásluhu na tvorbe novej vrstvy pokožky.

FIT CHITOSFERÍN – som si nechala na obdobie vianočných sviatkov. Na tento čas sa teším celý rok. Žiadne stresy, problémy len RELAX a papanie samých dobrôt. Keďže mám tendenciu k priberaniu a patrím medzi tých, čo si nie veľmi radi odrieknu dobroty v tomto čase, tak som si pred každý väčším jedlom dávala Fit CHITOSERIN. Nepribrala som ani pol kila :))))) To ale nepíšem, preto aby sme bez cvičenia jedli len výrobky určené na spaľovanie, určite by to malo výraznejší účinok spolu s cvičením. K tomu keď sa ešte pridá môj obľúbený THERMOFIT vtedy aj cvičenie ide ľahšie.

s pozdravom Jana Saraková