ThermoFit +50% grátis limitovaný počet kusov

Novoročné RYSOVANIE

Novoročné RYSOVANIE

Je vašim novoročným cieľom zhodiť prebytočný tuk a pochváliť sa tak v novom roku vyrysovaným svalstvom? Základom každého chudnutia je zvýšiť svoju fyzickú aktivitu a upraviť si jedálniček. Najefektívnejšia je však kombinácia pohybu, stravy a doplnkov výživy.

Ktoré doplnky výživy sú ale počas chudnutia vhodné? Preto, aby svaly boli pevné, je dôležité nezabúdať na dostatočný príjem kvalitných bielkovín. Lahodné proteíny pohladia vaše chuťové bunky a zabezpečia potrebný denný príjem bielkovín.

Doplnením vhodných spaľovačov tukov docielite vyššiu koncetráciu spaľovačov a teda vyššiu efektívnosť cvičenia. Najznámejších spaľovačom tukov a energizérom v jednom je L-karnitín, preto sa predáva jednak samostatne, ale takisto sa pridáva do viacerých iných spaľovačov tukov. Termogenézne spaľovače tukov pracujú tým spôsobom, že zvyšujú činnosť srdca a prekrvenie ciev a tým sa zvyšuje teplota vo svaloch čo sa rovná efektívnejšiemu spaľovaniu. 

Pri rysovaní je dôležité nezanedbávať regeneráciu svalov, ktorú efektívne zabezpečí napríklad čisto prírodné zloženie produktu HMB. Namáhanému organizmu dopraje kvalitnú regeneráciu a podporí rast svalovej hmoty. HMB obsahuje beta-hydroxy beta-metyl, ktorý ochraňuje svalovú hmotu a je vhodný pre ľudí na udržiavanie svalovej hmoty najmä v období rysovania.

Pripravili sme pre vás aj niekoľko výhodných balíčkov, ktoré obsahujú kombináciu produktov presne podľa vytúženého cieľa, či už ide o chudnutie alebo rysovanie svalstva. Kúpou takejto kombinácie produktov zabezpečíte, že cesta za vašim vytúženým cieľom bude efektívnejšia a jednoduchšia.