Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Podujatie Januárový detox vo Fresh Markete
Podujatie Januárový detox vo Fresh Markete

Podujatie Januárový detox vo Fresh Markete

Podujatie Januárový detox vo Fresh Markete

Kompava ako slovenský výrobca funkčných výživových doplnkov sa pravidelne zúčastňuje na rôznych podujatiach, ktoré súvisia so športom, zdravím alebo krásou. Tento rok začala svoje aktivity na podujatí, ktoré bolo zamerané na zdravie a očistu organizmu a na ktorom sa hovorilo najmä o pestrej a vyváženej strave.

V sobotu 28.1.2023 sme sa zúčastnili na akcii JANUÁROVÝ DETOX vo Fresh Markete v Bratislave. Fresh Market nie je len miestom, kde sa spája chutné jedlo a kvalitné potraviny, ale aj ideálnym miestom na objavovanie nového. Je to miesto, ktoré uprednostňuje rozmanitosť a hovorí ÁNO objavovaniu nových príležitostí.

Keď sme dostali pozvanie byť súčasťou sobotňajšieho podujatia, vôbec sme neváhali. Naše produkty a ich vzorky si odniesli domov desiatky zákazníkov. Mnohí sa pri našom stánku zastavili zo zvedavosti a boli vďační za informácie, ktoré sme im poskytli nielen v súvislosti s ponúkanými produktami, ale predovšetkým v súvislosti so zdravím. Sme radi, že Kompava nie je vnímaná len ako značka a výrobca výživových doplnkov, ale aj ako spoločnosť, ktorá vie odborne poradiť v oblasti prevencie. Prítomný bol aj odborník na zdravú výživu, a zároveň fyzioterapeut zo spoločnosti Kompava, Martin Minárech, ktorý zákazníkom Fresh Marketu poradil ohľadom životosprávy, správnej výživy, detoxikácie a poskytol im ďalšie cenné informácie v súvislosti s výživovými doplnkami spoločnosti Kompava.

Každý zákazník, ktorý vyplnil dotazník, sa zaradil do žrebovania o balík pre zdravé kĺby, a tiež dostal vzorku produktu VENADOM - unikátnu NOVINKU, ktorej predaj spúšťa spoločnosť Kompava začiatkom februára 2023. 

Ďakujeme Fresh Marketu za pozvanie a za príjemne strávený deň medzi ľuďmi, ktorým záleží na svojom zdraví a veríme, že tí, ktorí nás na tejto milej akcii objavili, sa k našim produktom budú vracať. 

Januárový detox_1