Rozhovor s atestovaným neurológom MUDr. Karolom Točíkom, CSc.

Rozhovor s atestovaným neurológom MUDr. Karolom Točíkom, CSc.

Milí kompáváci, v krátkom rozhovore sme vyspovedali uznávaného atestovaného neurológa MUDr. Karola Točíka, CSc, ktorý nám prezradil, prečo považuje naše produkty, za výnimočné a s radosťou ich odporúča svojím klientom. Pán doktor Točík pôsobí v Neurologickej klinike AKH vo Viedni. Čítajte ďalej a presvedčte sa sami.

Ako dlho spolupracujete s firmou Kompava?

Desiaty rok.

Prečo ste si pred toľkými rokmi vybrali Kompavu ako dodávateľa výživových doplnkov?

Sme zdravotnícke zariadenie, ktoré je otvorené novým, aj netradičným trendom v medicíne. Hľadali sme výživové doplnky kompletizujúce naše liečebne postupy. Firma Kompava nás upútala svojou prezentáciou na slovenskom zdravotníckom veľtrhu v bratislavskej Inchebe v r. 2008.

Čo si na nás najviac ceníte?

a) ste slovenská firma so slovenskými produktami legislatívne ochránenými dôveryhodnými slovenskými certifikátmi z Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

b) komunikujete na vysokej odbornej úrovni porovnateľnej s farmakologickými firmami

c) reagujete na požiadavky trhu do tej miery, že ste schopný vyvinúť produkty na "objednávku", napr. Parthenium (pôvodný názov StopMigran) a stéviové sladidlo vznikli na náš podnet a v spolupráci s nami

Ako vidíte budúcu spoluprácu?

Koordinované pátranie po nových, medicínsky účinných a bezpečných výživových doplnkoch, po ktorých by siahli nielen pacienti, ale aj ich lekári. Ide napr. o problematiku liečby a prevencie mozgových ochorení (demencie alzheimerovského typu, stavy po mozgových infarktoch), ktoré postihujú stárnucu populáciu Slovenska.

Odkaz pre všetkých zákazníkov výživových doplnkov.

Prestaňte blúdiť v džungli výživových doplnkov, spoľahnite sa na Kompavu.

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info