Slovenka roka 2021: Ing. Želmíra Komorechová
Slovenka roka 2021: Ing. Želmíra Komorechová

Slovenka roka 2021: Ing. Želmíra Komorechová

Slovenka roka 2021: Ing. Želmíra Komorechová

Týždenník Slovenka v spolupráci s RTVS a Slovenským národným divadlom odštartoval 13. ročník čitateľskej ankety Slovenka roka, v ktorej sú odmeňované úspešné Slovenky. Medzi nimi bola nominovaná i majiteľka a konateľka spoločnosti Kompava, Ing. Želmíra Komorechová.

Anketa Slovenka roka je novodobejšou realizáciou podujatia, ktoré týždenník Slovenka organizoval v minulosti pod názvom Žena roka a Muž roka. Rozhodnutie o víťazkách v jednotlivých kategóriách je v rukách divákov, ktorí hlasujú formou SMS správ, rovnako ako prostredníctvom internetového hlasovania na webovej stránke www.slovenkaroka.sk. Zapojiť sa tiež mohli čitateľky i čitatelia časopisu Slovenka prostredníctvom kupónov umiestnených v každom vydaní od prvej nominácie.

Úspešné Slovenky boli odmeňované bronzovými soškami z dielne výtvarníčky Anny Brisudovej.

Počas priameho prenosu vyhlásenia výsledkov (piatok, 27. august 2021) konajúceho sa v historickej budove SND cieľavedomá pani Komorechová držala v rukách svoje zaslúžené ocenenie víťazky Slovenka roka v kategórii Biznis a manažment.

Slovenka roka 2021

V závere vysielania prišlo rozhodnutie o udelení najcennejšieho ocenenia ankety – Titul Absolútna Slovenka roka 2021. A tak sa Ing. Želmíra Komorechová stala i absolútnou laureátkou ankety Slovenka roka 2021.

Majiteľka spoločnosti Kompava pochádza zo Žiliny, po skončení VŠ nasledovala manžela a presťahovala sa do Nového Mesta nad Váhom. Vždy mala veľmi blízko ku športu a športovcom a táto láska jej zostala dodnes. Vyštudovala potravinársku biochémiu. Poznatky neskôr zúžitkovala vo vlastnej firme.

,,Vždy som si myslela, že skončím VŠ, odložím knihy a budem pracovať. Opak je pravdou. Neustále sa vzdelávam a čím som staršia tým viac.“ Ing. Želmíra Komorechová

1.4.2002 spoločnosť Kompava odštartovala výrobu výživových doplnkov. Začínali so šiestimi základnými výrobkami a ako v každej začínajúcej spoločnosti, aj tu mali veľké sny, málo financií, mnoho prekážok, ale zato veľké nadšenie a správnych ľudí dookola.

Želmíra Komorechová

,,Dnes máme za sebou skoro 20 rokov podnikania v oblasti vývoja, výroby a distribúcie nielen športových výživových doplnkov, ale aj výživových doplnkov...vo výrobnom  portfóliu máme 80 základných výrobkov.“ Ing. Želmíra Komorechová

Na záver nám, prosím, v mene majiteľky spoločnosti Kompava dovoľte poďakovať za každý jeden hlas, ktorý jej pomohol k získaniu tohto krásneho a prestížneho ocenenia. 

,,Ďakujem Vám, veľmi si to cením. Som nesmierne poctená za uznanie a ocenenia, a musím priznať, že život je naozaj krásny a vždy sa ho oplatí žiť. Treba sa premôcť, byť silný, nevzdávať sa a mať okolo seba úžasných ľudí.“ Ing. Želmíra Komorechová