BlenderBottle® Radian™ Insulated Stainless Steel 940ml BlenderBottle® Radian™ Insulated Stainless Steel 940ml BlenderBottle® Radian™ Insulated Stainless Steel 940ml BlenderBottle® Radian™ Insulated Stainless Steel 940ml
BlenderBottle® Radian™ Insulated Stainless Steel 940ml BlenderBottle® Radian™ Insulated Stainless Steel 940ml BlenderBottle® Radian™ Insulated Stainless Steel 940ml

BlenderBottle® Radian™ Insulated Stainless Steel 940ml

Kód: P00032
Výrobca: Blender Bottle
Farba:
Vyberte si variantu!
s DPH:
35,00 €
bez DPH:
29,17 €
Množstvo:
KOMPAVA Vám od výrobcu Blender Bottle® prináša novú verziu obľúbených fliaš Radian™. Ide o model BlenderBottle® Radian™ Insulated Stainless Steel 940ml, ktorý je vyrobený z izolačnej nerezovej ocele. Dá sa dokonale uzavrieť, aby z nej nevytiekla ani kvapka, obsahuje BlenderBall® na dokonalé premiešanie nápojov a očko na zavesenie.

Popis

Fľaša BlenderBottle® Radian™ Insulated Stainless Steel 940ml má vrchnáčik na závit, obrovský objem až 940 ml a očko na zavesenie, ktoré sa dá (ak ho práve nepotrebujete) odstrániť.

Blender Bottle® Radian™ je vyrobená z izolačnej nerezovej ocele. Je prispôsobená pre uchovávanie studených nápojov - nie horúcich.

Nie je určená na umývanie v umývačke riadu, pretože by došlo k zničeniu izolácie. Samotné viečko môže byť vložené do umývačky - fľaša nie.

Má jedinečný dizajn a výnimočné vlastnosti:

  • Dá sa dokonale uzavrieť, aby z nej nevytiekla ani kvapka.
  • Súčasťou je patentovaná BlenderBall® z chirurgickej ocele, vďaka ktorej sa vaše nápoje, či smoothie dokonale premiešajú.
  • Objem 940ml je ideálny na poriadnu dávku výživných látok obsiahnutých vo vašom smoothie.

Osviežujúco ľadový Dvojstenná vákuová izolácia zaisťuje ľadovo studený nápoj až na 24 hodín s nulovou kondenzáciou na fľaši.

Zloženie

Recenzie

Články

Diskusia

Súvisiace produkty

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info