Kĺbové tyčinky grátis k limitovanej edícii Gelo-3 complex

S ThermoFitom som sa vrátil opäť do formy
S ThermoFitom som sa vrátil opäť do formy

S ThermoFitom som sa vrátil opäť do formy

S ThermoFitom som sa vrátil opäť do formy

Meno: Andrej Gajdošík

Rok narodenia: 1987

Šport: plávanie, triatlon (súčasnosť)

Po ukončení mojej aktívnej kariéry športovca (plávanie) som potreboval „mentálny reset“ od tréningov a každodenného odriekania, či už v strave, voľnom čase alebo od vecí, ktoré by som rád robil. Všetko to, čo som si musel počas celej doby odopierať som zrazu mohol veselo robiť a stravovať sa ako sa mi zachcelo. Počas tohto obdobia som prestal úplne športovať a môj pohyb sa obmedzil na prechod z auta do práce/obchodu a naspäť. Toto malo za následok, že sa mi v tomto období podarilo pribrať cca 20 kg. Toto obdobie trvalo celý jeden rok. Prírastok na hmotnosti som zo začiatku nevnímal, cítil som sa dobre, ale keď som sa jedného dňa postavil na váhu, tak pri pohľade na 3 ciferné číslo na váhe sa môj mentálny reset rázom skončil.

Od tohto dňa som sa nastavil, že to musím zmeniť a vrátiť sa späť do formy, z ktorej som sa opustil. Keďže som dlhodobo počas mojej aktívnej kariéry užíval rôzne doplnky výživy od spoločnosti Kompava (Hypofit, Energofit, Gelofit, Omega-3, BCAA,...), tak som poznal aj produkt ThermoFit.

ThermoFit som začal užívať, tak ako je odporúčané na produkte. Prvé 3 dni 2 x 1 kps denne (jednu kps ráno a druhú na obed cca 1 hod. pred tréningom) neskôr som prešiel na užívanie 2 x 2 kps denne. Už od prvého užitia ThermoFitu som cítil ako účinkuje cca do 20 min. som cítil, že sa mi zvýšil pulz, subjektívne teplota tela, pociťoval som, že sa moje telo naštartovalo a mal som chuť vyraziť okamžite na tréning a začať páliť prebytočné kilá. Myslel som si, že sa účinok po niekoľkých dávkach zníži a telo si zvykne, ale po užití každej dávky som cítil ako účinkuje a to počas celej doby užívania ThermoFitu.

Aj vďaka ThermoFitu, ktorý ma vždy nabudil a naštartoval pred tréningom, dodával mi energiu a chuť do tréningov. Podarilo sa mi dostať na svoju pôvodnú váhu za pomerne krátky čas, 3 mesiace. Odvtedy na ThermoFit nedám dopustiť.

V súčasnosti ThermoFit užívam najmä v období, keď potrebujem spáliť prebytočné tuky a keď sa potrebujem naštartovať v období, keď sa mi nechce do tréningu.

Na základe mojej vlastnej skúsenosti ThermoFit odporúčam každému kto chce zhodiť prebytočné kilá, intenzívnejšie páliť tuky počas tréningu a zároveň potrebuje dodať energiu a „nakopnúť“ pred tréningom.