Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Tipy na leto pre každú ženu!
Tipy na leto pre každú ženu!

Tipy na leto pre každú ženu!

Tipy na leto pre každú ženu!

Teplé leto a vyschnutá pleť

Kto z vás je v lete z toho tepla vyčerpaný? Ako sa hovorí slniečko dobíja baterky, ale ak to prepísknete, naše telo nám to dá pocítiť. Veľmi dôležitý je dobrý pitný režim. Ale čo piť? Bublinkové nápoje radšej nie, iba čo Vás bude po nich viac smädiť, čaje sú v lete prežitkom a čistá voda vám už teraz tečie aj ušami.

Náš TIP pre Vás:

Hypotonický nápoj HypoFit je zároveň energetický nápoj s vysokým obsahom minerálov a vitamínov, ktoré v lete vypotíme až v 3-krát viac množstva ako v iných ročných obdobiach. Extrakt zo zeleného čaju naštartuje mozog, takže vám to bude aj myslieť. Hydratuje organizmus a chráni ho pred prehriatím. Zarobte si HypoFit a dajte do mrazničky. V horúčavách, pri práci v záhrade alebo na dovolenke na pláži je vynikajúcim osviežením. 

Pre nadšencov športu máme Energetický nápoj EnergoFit, ktorý je ideálnym nápojom na dobitie energie počas športového výkonu. Jedná sa o zmes jednoduchých a zložitých cukrov, minerálov a glutamínu.

 

Beauty peeling aj doma

Viete, ktorý je minerál krásy? Nie? Je to síra (metylsulfonylmetán). Nachádza sa v každej bunke, vyživuje kožu, zabezpečuje zdravie vlasov a nechtov. Je dôležitá pri tvorbe kolagénu a v spoločnosti elastínu dodáva koži pružnosť a správnu hydratáciu. Okrem toho je antibakteriálna a zmierňuje tvorbu akné. MSM - prírodná detoxikácia je prípravok s obsahom prírodnej síry s vysokou účinnosťou.

TIP od nás:

Zmiešajte si kokosový olej s 3-4 kps prírodnej síry MSM a vytvorte si domáci peeling, pokožka bude pružnejšia, hydratovaná a zjednotenej farby. Budete sa cítiť ako hviezda.

Opečená slaninka bez výčitiek

Leto je typické záhradnými oslavami a grilovačkou. Pokiaľ ste jedna z tých, čo si nemôžu dovoliť grilované mäsko, klobásku či chrumkavú slaninku kvôli myšlienke, že stratíte sexi postavu do plaviek, nezúfajte.

Máme pre vás super TIP:

Viazač tukov Fit Chitosferín vychytáva skryté a viditeľné tuky z potravy už v žalúdku, obalí sa nimi a tak im zabráni sa vstrebať a usadiť na tých najviac okom poškuľujúcim partiám, následne prírodnou cestou sa dostane z tela preč. Samozrejme treba brať v úvahu že Fit Chitosferín rieši problém s prijímaním tukov avšak neodstráni tie ktoré sú už v tele.

Nízkokalorický proteínový dresing

Ku grilovanému mäsku sa hodí rozhodne dressing. Majonézu, tatarskú, kečup alebo iné kalorické bomby nechajte na regáloch v obchode. Urobte si vlastný nízkokalorický proteínový dressing hotový za pár minút.  

Kulinársky TIP pre vás:

Zmiešajte 1 ks gréckeho jogurt s 9 PL lyžicami kyslej smotany a 1 odmerku výživného proteínu Wellness Daily Protein (príchuť natural). Pridajte nasekaný rozmarín, soľ, mleté čierne korenie a čerstvý rozdrvený cesnak.