DOPRAVA ZADARMO! Od 26.7. do 28.7. s kupónom "letoskompavou"

Už iba:
d
h
m
s
Tipy na vianočné darčeky pre vašich najbližších
Tipy na vianočné darčeky pre vašich najbližších

Tipy na vianočné darčeky pre vašich najbližších

Tipy na vianočné darčeky pre vašich najbližších

Vianočné sviatky nám už klopú na dvere. Ak už pomaly začínate premýšľať nad tým, akými darčekmi tento rok prekvapíte a potešíte svojich najbližších, máme pre vás niekoľko výborných tipov. Či už zháňate darček pre svojho partnera, rodičov, starých rodičov alebo súrodencov, určite si vyberiete!

Mikulášsky balíček pre tých najmenších

Zdravá maškrta JAMI dezert a JAMI drink s milými darčekmi

Potešte na Mikuláša svoje ratolesti chutnými a zdravými maškrtami. JAMI dobroty si môžete pripraviť v detskom shakeri Kompaváčik, balíček obsahuje aj kompavácku lyžičku a pexeso.

Poznáte JAMI dezert?

JAMI dezert je rýchla pochúťka plná výživy. V jednej dávke nájdete vyvážený pomer bielkovín, sacharidov i zdravých tukov, ktoré zasýtia, naštartujú vybitú energiu a doplnia výživné látky nevyhnutné ku každodennému zdravému fungovaniu. Vitamín D zabezpečuje normálne fungovanie imunitného systému a prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu.

Poznáte JAMI drink?

JAMI drink je prírodná forma osviežujúceho nápoja, vhodná aj ako pitný režim u detí. Základom je extrakt z ibištekového čaju, ktorý je bohatý na antioxidanty, ktoré chránia bunky pred oxidatívnym poškodením. Vďaka svojim ovocným kyselinám uľahčuje a povzbudzuje trávenie. V podobe pitného režimu pomáha z tela odvádzať toxické látky. Má príjemnú kyselkavú chuť, ktorá prináša príjemné osvieženie tela.

Pre koho je JAMI dezert a JAMI drink určený?

Pre všetky detičky od 5 rokov, ktoré majú dostatok pohybu a chcú dodržiavať zdravý pitný režim bez nápojov s umelými sladidlami. Dezert rýchlo a dostatočne zasýti dokonca i dospelých, ktorí potrebujú dodať energiu počas náročného dňa.

Vedeli ste, že zvýšená konzumácia umelých sladidiel môže viesť k poškodeniu chuťových pohárikov, ktoré budú menej citlivé?

Balíček na podporu mladosti, sviežosti a vitality

K2 Anti Age Day & Night + elegantný pillbox

Ak chcete na Vianoce niekomu darovať mladosť, darujte mu tento balíček! Jednotlivé zložky v K2 AntiAge napomáhajú tvorbe bunkovej energie a zlepšujú tak fyzický výkon, vitalitu a mladistvý vzhľad. Skladá sa z dvoch fáz, dennej a nočnej, aby sa zmaximalizoval jeho účinok. K vianočnému balíčku dostanete aj elegantný a praktický box na pilulky.

Pre koho je balíček určený?

Tento balíček je výborný pre každého, kto si prechádza stresujúcim a ťažkým mentálnym i fyzickým obdobím. Taktiež ho ocenia tí, ktorí na sebe pozorujú príznaky vrások a všetci po 30. roku života, ktorí si chcú uchovať mladistvý vzhľad. Pokiaľ niekto z vašich blízkych cíti nedostatok energie, neustálu únavu a vyčerpanosť, darujte mu balíček K2 AntiAge Day & Night.

V dnešnej uponáhľanej dobe veľa ľudí pociťuje únavu aj napriek dostatočnému spánku. Vtedy je potrebné zvýšiť prísun ženšenu pravého, koenzýmu Q10 a cordycepsov.

Balíček pre každého, kto sa chce cítiť mladý a vitálny

Premium L-Carnosine + Acidofit

Nedostatok karnozínu v tele spôsobuje starnutie, nedostatočnú ochranu buniek a s tým spojené rôzne ochorenia. Preto je nevyhnutné aminokyselinu L-karnozín prijímať aj ako výživový doplnok, keďže vekom sa z tela vytráca a urýchľuje starnutie buniek. Výživový doplnok L-Carnosine je vo forme malých kapsúl v praktickom balení, vhodný je ako darček pre vašu partnerku, rodičov či starých rodičov.

Pre koho je balíček určený?

Premium L-Carnosine je pre všetkých, ktorí chcú bojovať proti starnúcej pokožke a celkovému starnutiu organizmu. Vhodný je aj pre ľudí, ktorí si prechádzajú stresovým obdobím, cítia nedostatok energie a chcú navrátiť celkovú vitalitu. L-Carnosine prispieva k rýchlejšej a efektívnejšej regenerácii, užívať ho môžu aj ľudia s diabetesom či srdcovo-cievnymi ochoreniami.

Počuli ste už o Severinovom fenoméne? Ide o preukázanie priameho vplyvu karnozínu na mozog, svaly a ich odolnosť voči únave, ktorý priniesol ruský vedec S.E. Severín.

Balíček pre ženy v každom veku

SkinBooster + sklenený pilník

V starostlivosti o pleť, vlasy a nechty je SkinBooster perfektný pomocník pre každú ženu. Vo forme práškového nápoja zabezpečí každodennú dávku hydratácie. Potešte týmto luxusným revolučným prípravkom svoju partnerku, maminu či sestru, ktoré SkinBooster určite ocenia. V špeciálnom vianočnom balíčku si nájdu aj krásny sklenený pilník.

Pre koho je balíček určený?

SkinBooster ocení každá žena, ktorej záleží na kvalite svojej pleti, vlasov a nechtov. Balíček je vhodný pre osoby so sklonom k suchej a nevyživenej pleti, na ktorej sa tvoria vrásky. Taktiež pomôže tým, ktorí majú problém s vypadávaním vlasov či so slabými nechtami.

Vedeli ste, že proces, pri ktorom začne naša pokožka strácať kolagén, teda starnúť, začína už po 20. roku života?

Balíček pre seniorov a všetkých aktívnych členov rodiny

GELO-3 Complex + 3x Joint bar

Vplyvom aktívneho životného štýlu a narastajúceho veku sa opotrebúvajú dôležité stavebné zložky kĺbov, kostí, väzív a šliach. V tomto vianočnom balíčku nájdete GELO-3 Complex, teda komplexnú kĺbovú výživu v práškovej forme a tri obľúbené Joint bar kĺbové tyčinky v rôznych príchutiach. Ak chcete svojich blízkych obdarovať darčekom, ktorý im zabezpečí bezbolestný pohyb a zdravý život, perfektnou voľbou bude práve tento balíček.

Pre koho je balíček určený?

Kĺbová výživa skvalitní život každému, kto nadmerne zaťažuje svoje kĺby. Je vhodná pre športovcov, športujúcu mládež, seniorov či ťažko fyzicky pracujúcich ľudí.

Vedeli ste, že opotrebovanie kĺbov, teda artróza, môže viesť k ďalším nepríjemným chorobám ako je cukrovka, obezita či vysoký krvný tlak?

Balíček, ktorým potešíte každého športovca

K4 Power BCAA 4:1:1 instant + KreaTabs

Aktívni športovci svoje svaly namáhajú vo zvýšenej miere, preto potrebujú viac svalovej regenerácie a výživy. Práve vianočný balíček K4 Power BCAA 4:1:1 instant a KreaTabs obsahuje všetko, čo je pre posilnenie svalstva dôležité. BCAA sú výborne rozpustné vo vode a vybrať si môžete z viacerých ovocných príchutí: malina-limetka, kiwi a grep-limetka.

Pre koho je balíček určený?

K4 Power BCAA sú výborným doplnkom pre športovcov, ktorí vykonávajú vytrvalostné a silové športy a pre každého, kto chce budovať svalovú hmotu, redukovať tuk a rozvíjať silu. Ich benefitom je, že ich môžu užívať aj vegetariáni a vegáni.

Vedeli ste, že zvýšeným prísunom BCAA môžu športovci predchádzať bolesti svalov, teda svalovici? Môže za to schopnosť BCAA opravovať drobné trhliny vo svalovom tkanive.