ThermoFit +50% grátis limitovaný počet kusov

Tipy na vianočné darčeky pre vašich najbližších
Tipy na vianočné darčeky pre vašich najbližších

Tipy na vianočné darčeky pre vašich najbližších

Tipy na vianočné darčeky pre vašich najbližších

Lámete si hlavu nad tým, čím tento rok prekvapíte pod vianočným stromčekom svojich najbližších?

Vianoce, ale i narodeniny, meniny či iné významné dni sú jednoducho dôvodom na obdarovanie blízkych, kedy všetci riešime dilemu, čím tak urobiť. Dilema však naberá grády s vedomím, že hľadáme darček, ktorý musí obdarovaného skutočne potešiť, byť trendy a prakticky využiteľný. Je dôležité si výber poriadne premyslieť, ale my sme rozhodnutí vám byť nápomocní a celé vám to zjednodušiť.

Výber vianočného darčeka je primárne dôležité prispôsobiť osobnosti obdarovaného, pretože, samozrejme, iný darček poteší spoluhráča vo futbalovom tíme a iný nežnú polovičku, ktorej okrem toho, že jej chcete vyčarovať úsmev na tvári, tiež istotne chcete, aby vedela, ako veľmi je pre vás dôležitá. V neposlednom rade netreba zabúdať tiež na vek či pohlavie.

Vianočný darček pre ženu

Niekto možno hodnotí ženy ako náročnejšie prijímateľky darčekov, v skutočnosti je však iba rozdiel v ponímaní daru v rámci pohlaví - inak to vnímajú ženy a inak zase muži. Či už pátrate po vianočnom darčeku pre manželku, priateľku, mamu, sestru, dcéru či kamarátku, vo všeobecnosti myslite na to, že ženy milujú cítiť sa výnimočné a nenahraditeľné. Chcú byť milované a vedieť, že im venujete dostatok pozornosti, preto i darček vyberajte s láskou.

Pravdou však je, že ženy veľmi nezahreje pri srdci praktický vianočný darček ako napríklad nové hrnce do kuchyne. Tie síce istotne veľmi dobre využije, ale skutočný pôžitok tento výber určite nespôsobí. Preto nestavajte do popredia praktickú stránku, ale myslite na to, že okrem zachovania mladosti a krásy, túži po vedomosti, že vám na nej záleží a je pre vás skutočne dôležitá.

Vianočný darček, ktorý podporí zdravie, no zároveň dožičí vašej milovanej zdravo a mladistvo vyzerajúcu pleť, vlasy i nechty? Áno, presne takým darčekom určite zabodujete u každej ženy. Bude vedieť, že na ňu a jej zdravie myslíte, pretože je pre vás dôležitá a počas užívania tohto účinného darčeku dvojnásobne, keď jej pleť, vlasy a nechty budú pôsobiť sviežo. Bude sa cítiť krásna, no zároveň zdravá a šťastná. 

SkinBooster + elegantné zrkadielko

V starostlivosti o pleť, vlasy a nechty je SkinBooster perfektný pomocník pre každú ženu. Vo forme práškového nápoja zabezpečí každodennú dávku hydratácie. Potešte týmto luxusným revolučným prípravkom svoju partnerku, maminu či sestru, ktoré SkinBooster určite ocenia. V špeciálnom vianočnom balíčku si nájdu aj zrkadielko, aby mohli sledovať každé zlepšenie vtedy, keď vianočný darček začne prinášať svoje ,,ovocie".

Skinbooster

Vedeli ste, že proces, pri ktorom začne naša pokožka strácať kolagén, teda starnúť, začína už po 20. roku života?

K2 Anti Age Day & Night + elegantný pillbox

Ak chcete na Vianoce darovať mladosť, darujte tento balíček! Jednotlivé zložky v K2 AntiAge napomáhajú tvorbe bunkovej energie a zlepšujú tak fyzický výkon, vitalitu a mladistvý vzhľad. Skladá sa z dvoch fáz, dennej a nočnej, aby sa zmaximalizoval jeho účinok. K vianočnému balíčku dostanete aj elegantný a praktický box na tabletky.

Tento balíček je výborný pre každého, kto si prechádza stresujúcim a ťažkým mentálnym i fyzickým obdobím. Taktiež ho ocenia tí, ktorí na sebe pozorujú príznaky vrások a všetci po 30. roku života, ktorí si chcú uchovať mladistvý vzhľad. Pokiaľ niekto z vašich blízkych cíti nedostatok energie, neustálu únavu a vyčerpanosť, darujte mu trendy darček K2 AntiAge Day & Night.

K2 Anti-Age

V dnešnej uponáhľanej dobe veľa ľudí pociťuje únavu aj napriek dostatočnému spánku. Vtedy je potrebné zvýšiť prísun ženšenu pravého, koenzýmu Q10 a cordycepsu. 

Vianočný darček pre muža

Možno ste si už vyčerpali zásoby kreativity a nápadov a teraz chaoticky pátrate po tom správnom vianočnom darčeku. Nemusíte panikáriť, výber síce netreba zanedbať, ale zato to môže byť celkom jednoduché a efektívne zároveň. Najdôležitejšie je, aby vianočný darček vášho manžela, syna, brata, otca, priateľa či kamaráta potešil a nezostal len tak pohodený doma v skrini či na poličke.

Vianočné darčeky pre mužov, ktorými určite nič nepokazíte, ba naopak podporíte zdravie a správne fungovanie ich organizmu:

Combi Sport vianočný balík

Je muž, ktorého chcete obdarovať aktívny športovec alebo aspoň rád sleduje športové výkony iných a aspoň rekreačne športuje? Ak odpoveď znie áno, tak tento vianočný balík Combi sport je to pravé, čo hľadáte. Kombinácia produktov je navrhnutá presne tak, aby v spoločnom pôsobení zabezpečili dostatočnú hydratáciu, podporu imunity, regeneráciu svalov, a tak správne fungovanie organizmu.

Avšak tento balík ako vianočný darček isto poteší i ženu, ktorá je milovníčkou športových aktivít.

Športový balík

Vianočný balík pre aktívnych športovcov obsahuje iontový nápoj HypoFit, rastlinné esenciálne aminokyseliny K4 Power BCAA, minerálno-vitamínový nápoj AcidoFit mix a darček praktický športový vak.

Premium L-Carnosine + Acidofit

Nedostatok karnozínu v tele spôsobuje starnutie, nedostatočnú ochranu buniek a s tým spojené rôzne ochorenia. Preto je nevyhnutné aminokyselinu L-Carnosine prijímať aj ako výživový doplnok, keďže vekom sa z tela vytráca a urýchľuje starnutie buniek. Výživový doplnok L-Carnosine je vo forme malých kapsúl v praktickom balení, vhodný je ako darček nielen pre každého vyťaženého muža, ale i pre ženy a vlastne každého, kto sa chce cítiť mladý a vitálny.

Premium L-Carnosine je pre všetkých, ktorí chcú bojovať proti starnúcej pokožke a celkovému starnutiu organizmu. Vhodný je aj pre ľudí, ktorí si prechádzajú stresovým obdobím, cítia nedostatok energie a chcú navrátiť celkovú vitalitu. L-Carnosine prispieva k rýchlejšej a efektívnejšej regenerácii, užívať ho môžu aj ľudia s diabetesom či srdcovo-cievnymi ochoreniami.

Premium L-Carnosine

Počuli ste už o Severinovom fenoméne? Ide o preukázanie priameho vplyvu karnozínu na mozog, svaly a ich odolnosť voči únave, ktorý priniesol ruský vedec S.E. Severín.

Vianočný darček pre deti

Momentálne žijeme v dobe, kedy je veľmi jednoduché nájsť akýkoľvek darček pre dieťa - možnosti sú neobmedzené. Avšak práve obrovský výber v obchodných reťazcoch výber vianočného darčeka pre deti robí ťažším ako v skutočnosti je, ak nechceme vybrať niečo, čo zostane zasypané v kope zvyšných nezaujímavých hračiek. Investujte preto do ich zdravia.

Zdravá maškrta JAMI dezert a JAMI drink s milými darčekmi

Potešte svoje ratolesti chutnými a zdravými maškrtami. JAMI dobroty si môžete pripraviť v detskom shakeri Kompaváčik, balíček obsahuje aj kompavácku lyžičkupexeso.

Jami dezert a Jami drink je určený pre detičky od 5 rokov, ktoré majú dostatok pohybu a chcú dodržiavať zdravý pitný režim bez nápojov s umelými sladidlami. Dezert rýchlo a dostatočne zasýti dokonca i dospelých, ktorí potrebujú dodať energiu počas náročného dňa.

JAMI dezert a JAMI drink s milými darčekmi

Vedeli ste, že zvýšená konzumácia umelých sladidiel môže viesť k poškodeniu chuťových pohárikov, ktoré budú menej citlivé?

Darček pre starých rodičov

Vybrať vianočný darček pre babku či dedka nie je práve jednoduché, preto sa nechajte inšpirovať a objavte vianočný darček, ktorý prekvapí, urobí skutočnú radosť, no najmä zlepší kvalitu života vašej babky či dedka.

Starší ľudia sú skromní a prajú si predovšetkým zdravie a hýbať sa bez bolesti. Práve to je dôvod, prečo starým rodičom zobstarať vianočný darček vo forme výživového doplnku na lepšiu pohyblivosť a bezbolestné ranné vstávanie.

GELO-3 Complex + pohár - darček pre seniorov, ale i všetkých aktívnych

Vplyvom aktívneho životného štýlu a narastajúceho veku sa opotrebúvajú dôležité stavebné zložky kĺbov, kostí, väzív a šliach. V tomto vianočnom balíčku nájdete GELO-3 Complex, teda komplexnú kĺbovú výživu v práškovej forme a pohár k tomu ako darček. Ak chcete svojich blízkych obdarovať darčekom, ktorý im zabezpečí bezbolestný pohyb a zdravý život, perfektnou voľbou bude práve tento balíček.

Kĺbová výživa však nie vhodná iba pre starších, ale skvalitní život každému, kto nadmerne zaťažuje svoje kĺby. Je vhodná pre športovcov, aktívnu mládež, seniorov či ťažko fyzicky pracujúcich ľudí.

Vianočné balenie GELO-3

Vedeli ste, že opotrebovanie kĺbov, teda artróza, môže viesť k ďalším nepríjemným chorobám ako je cukrovka, obezita či vysoký krvný tlak?