Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Tipy na vianočné darčeky pre vašich najbližších
Tipy na vianočné darčeky pre vašich najbližších

Tipy na vianočné darčeky pre vašich najbližších

Tipy na vianočné darčeky pre vašich najbližších

Skúste si položiť jedinú otázku. Čo želáte najbližším vždy, keď majú nejaký sviatok? Napadlo vám „zdravie“, však? Tak prečo im ho nedopriať pod stromček? Budete originálni a vašim blízkym bude hneď jasné, že vám na nich záleží. Týmto článkom sme vám chceli predstaviť tipy na vianočné darčeky pre mamu, otca, ženy, mužov, či starých rodičov. Od darčekov na podporu zdravia a krásy pre ženy, cez posilnenie pevnosti ciev, až po zdravie kĺbov starších členov rodiny. Navyše k niektorým darčekom získate darček. 

Obsah

Vianočný darček pre mamu

Videla vaša mama na internete milión reklám na kolagény a nenápadne naznačila, že aj ona by rada jeden skúsila? Poďte do toho. Zabodujete a vyčarujete jej zaručene úsmev na perách pri rozbaľovaní darčeka od vás. Darujte mame pod stromček elixír mladosti. Kto by nechcel, aby sa jeho mamička cítila mladšie, krajšie, spokojnejšie a zdravšie? Asi každý, však?

Využite limitovanú vianočnú edíciu Kolagénu Skinbooster, ku ktorému aktuálne získate i tvárovú gymnastiku zadarmo. Už v názve sa ukrýva „boost“, posilnenie a vyživenie.

Má unikátne zloženie: kolagénové peptidy (zvyšujú produkciu vlastného kolagénu), elastín (podporuje tvorbu elastínových vlákien), keratín (zabraňuje vypadávaniu vlasov, zlepšuje kvalitu nechtov), ceramidy (zabraňujú strate vody, hydratujú pleť), kyselinu hyalurónovú (prírodný zvlhčovač), citrulín (premieňa L-arginín, premieňa ho na NO), selén (ochraňuje bunky kože), vitamín C (podporuje tvorbu kolagénu), vitamíny skupiny B, vitamín B7vitamín B3.

Skrýva v sebe prevratné účinky

Zabraňuje prehlbovaniu vrások, vypína ich a zabezpečuje pleti hydratáciu. Taktiež chráni pokožku pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi, ktoré pleť zaťažujú a zanechávajú na nej viditeľné znaky poškodenia a starnutie. Zbavte ju vrások na tvári a krku, opuchov a kruhov pod očami. Doprajte jej plné kontúry, pevnú, žiarivú a pružnú pleť. Za tú jej oddanú lásku a starostlivosť si i ona zaslúži starostlivosť. 

Vianočný darček pre ženu

Či už pátrate a lovíte vo vodách originality pri nápadoch na vianočný darček pre sestru, mamu, ženu, dcéru, kamarátku, susedku alebo babičku, K2 Anti Age nič nepokazíte. Skritizuje vám každý darček? Treba jej darovať mladosť, prostredníctvom špeciálneho vianočnéo balíčka K2 Anti Age Day & Night, vrátane darčeka - tvárovej gymnastiky zdarma. Už z názvu vyplýva, že K2 Anti Age obsahuje dennú a nočnú fázu.

Denná fáza zlepšuje tvorbu bunkovej energie v mitochondriách počas dňa, vďaka čomu sa zvyšuje vitalita tela, fyzický výkon a zlepšuje sa sexuálne zdravie, mentálna bystrosť a koncentrácia. Starnutím klesá počet a aktivita mitochondrií v bunkách. 

Nočná fáza zintenzívňuje proces bunkového čistenia v noci, chráni bunky pred oxidatívnym stresom a poškodením, čo podnecuje ranné vstávanie plné energie, vitality a mladosti. Výsledky by sa mali pozitívne odzrkadliť aj na vašej pleti.

Vianočný darček pre otca

Darovať otcovi, či dedkovi osviežujúci nápoj, ktorý chutí ako pomarančový džús, no skrýva toho v sebe viac, než by ste si mysleli a zároveň vyživí váš kardiovaskulárny systém? Žiadny problém. Presne taký je Venadom, ktorý momentálne môžete u nás objaviť v limitovanej vianočnej edícii, spolu s darčekom zadarmo – venotréningom, v ktorom nájdete účinnú kombináciu cvikov pre vaše zdravé cievy.

Obsahuje mikronizovaný diosmín a hesperidín, teda najviac preštudované a lekármi najčastejšie odporúčané látky pre cievy. Tieto zložky sa prirodzene vyskytujú v bielej časti šupky citrusových plodov ako je pomaranč, grep alebo citrón.

Hlavné účinky diosmínu a hesperidínu

  • Priechodnosť ciev tým, že podporujú relaxáciu cievnych stien a zlepšujú ich elasticitu. To zase prispieva k lepšiemu prietoku krvi a menšiemu riziku vzniku zápalových stavov v cievach.
  • Antioxidačné vlastnosti - pomáhajú neutralizovať voľné radikály a chránia cievne bunky pred oxidačným stresom. Tým sa môže minimalizovať poškodenie cievnych stien a prispieva sa k ich celkovému zdraviu.
  • Mikrocirkulácia - môžu podporovať prietok krvi aj v menších cievach a kapilárach. To môže mať pozitívny vplyv na žilový obeh a celkovú cievnu funkciu.
  • Posilňujú žilové chlopne, ktoré regulujú prietok krvi v žilách. To môže znižovať riziko zastavenia krvi v žilách a tvorby kŕčových žíl.

Obsahuje tiež veľa kolagénu. Vysoký podiel kolagénu typu I v dennej dávke zabezpečuje elasticitu, celistvosť a pevnosť cievnej steny. Nedostatok kolagénu v cievach sa spája s rozvojom tvorby kŕčových žíl či  „metličiek.“ Trpia nimi aj muži, nie len ženy. Je to skvelý tip na vianočný darček pre otca, či muža.

Darček nie len pre starých rodičov

Azda každého človeka niekedy potrápia kĺby. Ani z ďaleka bolestivé kĺby nie sú problémom výlučne staršej generácie. Kĺbová výživa skvalitní život každému, kto nadmerne zaťažuje svoje kĺby. Je vhodná pre športovcov, aktívnu mládež, seniorov či ťažko fyzicky pracujúcich ľudí. Vplyvom aktívneho životného štýlu a narastajúceho veku sa opotrebúvajú dôležité stavebné zložky kĺbov, kostí, väzív a šliach. Čo by ste povedali na to, keby vám prezradíme, ako s tým bojovať a že to je možné?

Dá sa to, vďaka Gelo-3 Complexu, ku ktorému navyše teraz vo vianočnej limitovaje edícii získate 2x Joint bar (tyčinky) zdarma. To všetko v milej, peknej, červenej darčekovej krabičke.

Táto komplexná kĺbová výživa v práškovej forme zabezpečí tú najlepšiu starostlivosť na obnovu a posilnenie namáhaných kĺbov. Obsahuje hydrolyzovaný kolagén, Glukozamín sulfát, Chondroitín sulfát, vitamín C, vápnik a horčík v organickej forme.

A vianočný darček pre starých rodičov môžete odškrtnúť zo zoznamu. Tí sa kĺbovej výžive potešia určite najúprimnejšie a budú za ňu neskonale vďační. Prípadne pre nich môžete zvoliť špeciálny vianočný zvýhodnený balíček na zaťažené kĺby, ktorý obsahuje Gelo-3 Complex, MSM (prírodný minerál, ktorý má priaznivý vplyv na spojivové a chrupavkové tkanivá, ktoré obsahujú proteíny s flexibilnou sírovou väzbou) a Fit Artro Active (obsahuje čistý glukozamín sulfát - hlavnú zložku chrupavky. Glukozamín sulfát sa v ľudskom tele prirodzene tvorí, ale s pribúdajúcim vekom je tvorba výrazne klesá. Ide o najdôležitejšiu látku, ktorou môžete začať pri ochrane kĺbov a väzív, prispieva k lepšej pružnosti a pohyblivosti kĺbov.

Záver

Tomu, koho máme najradšej zväčša chceme dopriať viac, ako sebe samým. V tomto predvianočnom zápase darčekov je starostlivosť o zdravie a pohodu vašich najbližších cenou, ktorá prekonáva všetky iné bohatstvá. Tieto tipy na vianočné darčeky, zamerané na zdravé výživové doplnky pre vyživenie pleti, bezbolestné kĺby, pružné cievy, či mladiství vzhľad nesú v sebe viac, ako len sviatočnú radosť. Pomáhajú vysielať aj dôležitý odkaz lásky voči tým, ktorých máte najradšej. Nech sú tieto vianočné darčeky spojené so zábleskom vianočnej nálady, a zároveň posolstvom trvalej starostlivosti o zdravie.