Trápi vás neustála únava? Máme riešenie!
Trápi vás neustála únava? Máme riešenie!

Trápi vás neustála únava? Máme riešenie!

Trápi vás neustála únava? Máme riešenie!

Ak sa i napriek dostatočnému spánku budíte ráno unavený a vyčerpaný, pravdepodobne trpíte únavovým syndrómom. V súčasnosti ním trpí väčšina svetovej populácie.

Prečo sú mitochondrie nevyhnutné pre život.

Únava a znížená vitalita je spôsobená zanesením mitochondrií. Mitochondrie sú bunkové organely. Môžeme si ich predstaviť ako továreň, ktorá pre ľudské telo vyrába energiu.

Aktivita   mitochondrií   s   pribúdajúcim   vekom   klesá.   Počas   života   sa   mitochondrie   zanášajú   toxickými   usadeninami   a škodlivými látkami, čím im znemožňujú fungovať na maximálny výkon.

Ak sú mitochondrie zanesené, nedokážu nášmu telu vyprodukovať dostatočné množstvo energie. Po prebudení tak pociťujeme únavu, čo vedie k postupnému vytrácaniu pocitu mladosti a sviežosti.

Mitochondrie tvoria až 60% nervovej bunky.

Prírodnou kúrou k mladosti

Ak si chcete udržať mladistvý vzhľad a vitálny organizmus, vyskúšajte prírodnú kúru od Kompavy. Kúra je rozdelená na dennú a nočnú fázu.

Denná fáza

Denná fáza prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Má pozitívny vplyv na pamäť a koncentráciu. Bunkám pokožky prináša mladistvý vzhľad a podporuje sexuálne zdravie.

Nočná fáza

Nočná fáza zintenzívňuje proces bunkového čistenia. Chráni bunky pred oxidatívnym stresom a poškodením, čo podnecuje ranné vstávanie plné energie a vitality.

 Jednoducho povedané, nočná fáza očistí mitochondrie a denná fáza ich naplní energiou.

Ak vás trápi problém s neustálou únavou, vyriešte ho pomocou prírodnej kúry. Pri zadaní e-mailovej adresy do formulára ju teraz získate za zvýhodnenú cenu.

 

Zľava K2 AntiAge

Zadajte e-mail a obdržíte zľavový kód.

Zľava K2 AntiAge
Neznáma chyba pri pokuse o odoslanie e-booku, skúste to znova alebo nás kontaktujte na adrese webmaster@kompava.sk
Ďakujeme za Váš záujem, e-book bol odoslaný na Vašu e-mailovú adresu, kde by ste ho mali obdržať v priebehu niekoľkých minút.