Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Trápi vás neustála únava? Máme riešenie!
Trápi vás neustála únava? Máme riešenie!

Trápi vás neustála únava? Máme riešenie!

Trápi vás neustála únava? Máme riešenie!

Ak sa i napriek dostatočnému spánku budíte ráno unavený a vyčerpaný, pravdepodobne trpíte únavovým syndrómom. V súčasnosti ním trpí väčšina svetovej populácie.

Obsah

Prečo sú mitochondrie nevyhnutné pre život.

Únava a znížená vitalita je spôsobená zanesením mitochondrií. Mitochondrie sú bunkové organely. Môžeme si ich predstaviť ako továreň, ktorá pre ľudské telo vyrába energiu.

Aktivita   mitochondrií   s   pribúdajúcim   vekom   klesá.   Počas   života   sa   mitochondrie   zanášajú   toxickými   usadeninami   a škodlivými látkami, čím im znemožňujú fungovať na maximálny výkon.

Ak sú mitochondrie zanesené, nedokážu nášmu telu vyprodukovať dostatočné množstvo energie. Po prebudení tak pociťujeme únavu, čo vedie k postupnému vytrácaniu pocitu mladosti a sviežosti.

Mitochondrie tvoria až 60% nervovej bunky.

Prírodnou kúrou k mladosti

Ak si chcete udržať mladistvý vzhľad a vitálny organizmus, vyskúšajte prírodnú kúru od Kompavy. Kúra je rozdelená na dennú a nočnú fázu.

Denná fáza

Denná fáza prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Má pozitívny vplyv na pamäť a koncentráciu. Bunkám pokožky prináša mladistvý vzhľad a podporuje sexuálne zdravie.

Nočná fáza

Nočná fáza zintenzívňuje proces bunkového čistenia. Chráni bunky pred oxidatívnym stresom a poškodením, čo podnecuje ranné vstávanie plné energie a vitality.

 Jednoducho povedané, nočná fáza očistí mitochondrie a denná fáza ich naplní energiou.

Ak vás trápi problém s neustálou únavou, vyriešte ho pomocou prírodnej kúry. Pri zadaní e-mailovej adresy do formulára ju teraz získate za zvýhodnenú cenu.

 

Zľava K2 AntiAge

Zadajte e-mail a obdržíte zľavový kód.

Zľava K2 AntiAge
Neznáma chyba pri pokuse o odoslanie e-booku, skúste to znova alebo nás kontaktujte na adrese webmaster@kompava.sk
Ďakujeme za Váš záujem, e-book bol odoslaný na Vašu e-mailovú adresu, kde by ste ho mali obdržať v priebehu niekoľkých minút.