Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

V zrkadle som videla výsledky už za 2 týždne
V zrkadle som videla výsledky už za 2 týždne

V zrkadle som videla výsledky už za 2 týždne

V zrkadle som videla výsledky už za 2 týždne

Na úvod chcem veľmi oceniť profesionalitu ľudí v tejto spoločnosti. Podávajú naozaj kvalitné informácie. Produkty užívam od začiatku roka 2009 a určite s nimi nechcem prestať.

Obsah

Najviac som uvidela výsledok pri týchto produktoch:

THERMOFIT

Je to jeden úžasný doplnok hlavne pri odbúraní podkožného tuku. Doposiaľ som pri akomkoľvek chudnutí síce mala úbytok na váhe ale často to bolo zo svalov. Videla som to už len pri pohľade do zrkadla a potvrdila mi to váha, ktorá je síce vynikajúca, dokáže zaznamenať vodu, svaly a tuk v tele, ale pri vážení som ju doslova ,,nenávidela,,. Keď som začala užívať Thermofit, už prvý týždeň som videla že mám viac energie, ani po tréningu som nebola unavená. A asi po 2 týždňoch som videla v zrkadle prvé výsledky -menšie boky. Čo sa týka stravy, bola ako inokedy. Po mesiaci si to už všimlo aj okolie, rýchlejšie sa mi spevnili svaly na nohách a už konečne nemám tak studené ruky ako voľakedy. ·Užívam ho ráno po jedle a krátko pred cvičením spolu s FIT C vitamínom s postupným uvoľňovaním – ten úžasne detoxikuje a tým že sa postupne uvoľňuje, človek si z neho dokáže zobrať veľa. Tiež dosť posilnil nechty, po odstránení umelých nechtov, moje nechty vyzerali hrozne…asi po 2 týždňoch ryhy zmizli, prestali sa ohýbať do oboch strán a lámať sa.

PROTEINFIT 80

Po cvičení používam 2 odmerky tohto proteínu, ktoré rozmiešam vo vode. Nielen že dodáva potrebnú dávku vitamínov a proteínov pre moje telo, navyše aj užasne zasýti. Určite by som ho odporučila tým ktorý chcú tvarovať postavu.

ACIDOFIT

Tento produkt som si najprv kúpila len na skúšku po dobrých odporúčaniach. No veľmi rýchlo som si ho obľúbila. Sem tam ráno si zvyknem merať ph moču, bohužiaľ často bolo mimo optimálnej normy. Acidofit ma nielenže úžasnú chuť, ale akoby zázrakom normalizuje PH. Acidofit užívam spolu s PROBIODOM. Spolu tvoria 100% ochranu pre črevá a žalúdok.

OMEGA 3

Zvlášť pozornosť by som chcela upriamiť na tento produkt, určite každý jeden z nás vie že omega 3 je pre náš organizmus veľmi potrebný. Preto som to začala aj ja užívať, pričom minimálne 3× týždenne konzumujem ryby. No najprv som si myslela že to pôsobí hlavne na srdce, cievy, hladinu tuku v organizme, teda hlavne ako prevencia na choroby. Preto teda neviem teraz presne definovať priamy viditeľný prínos pre môj organizmus, to uvidím až neskôr, no teraz môžem s určitosťou povedať že moje problémy s menštruačnými bolesťami sa úplne stratili.

LECITÍN

Dopomohol mi najmä ku kvalite vlasov, tiež cítim miernejší výkyv nálad.

Touto cestou chcem veľmi pekne poďakovať spoločnosti KOMPAVA za tak úžasne produkty.

Jana Saraková